Kdo je to?
Kdo je to Imigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Imigrant? Lidé, politika

Kdo je to Imigrant?

Jaký je význam slova Imigrant? Co to znamená?

Imigrant, jinak také přistěhovalec, je člověk, který přichází ze zahraničí na území jiného státu a usazuje se zde. Koná tak většinou z důvodů ekonomických, politických či náboženských. Imigrant může být obyvatelem chudé země, kterou opouští, aby získal majetek, zlepšil svou životní úroveň nebo získal vzdělání.
Stěhování za prací k ekonomicky rozvinutějším sousedům probíhalo v historii mnohokrát a probíhá i v současnosti. Imigranti nemají vždy snahu o integraci, což může vést až k násilí. K opuštění domova vedou často i ozbrojené konflikty v původní zemi. Mnoho přistěhovalců pochází také ze zemí, ve kterých na ně byl vyvíjen politický nátlak, nebo byli nábožensky utiskováni.Kdo je to Imigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Imigrant? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Imigrant sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Extirpace? Víte co je Pentalogie? Vzpomněli byste si na význam slova Capín? Vzpomněli byste si co označuje výraz Roráty?

Klíčová slova: význam slova, informace, politika, původ slova, přesný výraz, co znamená, přesný výraz, wiki, etymologie, politika, pojem, lexikon, význam, význam pojmu, Imigrant, přesný význam

Pojem Imigrant je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Imigrant doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat slovo Imigrant ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Imigrant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Imigrant ve Wikipedii

Najít slovo Imigrant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Imigrant na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Imigrant například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Imigrant

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Imigrant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Imigrant? Definice pojmu Imigrant patří do kategorie Politika

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Imigrant i v jiné části webu než je kategorie politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.