Kdo je to?
Kdo je to Imigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Imigrant? Lidé, politika

Kdo je to Imigrant?

Co znamená a jaký je význam slova Imigrant?

Imigrant, jinak také přistěhovalec, je člověk, který přichází ze zahraničí na území jiného státu a usazuje se zde. Koná tak většinou z důvodů ekonomických, politických či náboženských. Imigrant může být obyvatelem chudé země, kterou opouští, aby získal majetek, zlepšil svou životní úroveň nebo získal vzdělání.
Stěhování za prací k ekonomicky rozvinutějším sousedům probíhalo v historii mnohokrát a probíhá i v současnosti. Imigranti nemají vždy snahu o integraci, což může vést až k násilí. K opuštění domova vedou často i ozbrojené konflikty v původní zemi. Mnoho přistěhovalců pochází také ze zemí, ve kterých na ně byl vyvíjen politický nátlak, nebo byli nábožensky utiskováni.Kdo je to Imigrant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Imigrant? Lidé, politika

Zaujala vás definice pojmu Imigrant? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Extirpace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zelený trikot? Vzpomněli byste si na význam slova Capín? Znáte termín Keylogger?

Klíčová slova: význam pojmu, definice, slovo, Imigrant, přesný výraz, význam, heslo, synonymum, wikipedie, formulace, Imigrant, termín, význam slova, etymologie, popis, vysvětlení

Pojem Imigrant je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Imigrant na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Imigrant ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Imigrant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Imigrant ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Imigrant na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Imigrant například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Imigrant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Imigrant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Imigrant? Definice pojmu Imigrant patří do sekce Politika

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít informace pojem, termín, výraz, heslo kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Imigrant v jiné sekci než politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.