Kdo je to?
Kdo je to, byl Komparzista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Komparzista? Lidé, profese

Kdo je to Komparzista?

Co znamená a jaký je význam slova Komparzista?

Komparzista je člen souboru méně důležitých účinkujících, nedůležitá postava, vytvářející okolí. Bývá anonymní, vystupuje hlavně v televizi, filmu, reklamách videích i v divadle, zde se mu však říká statista.
Komparzista se pohybuje v pozadí za hlavními postavami, společně s ostatními vytváří různé shluky osob, které představují společenské nebo profesní skupiny. Komparz se řadí mezi herce, nemusí mít však patřičné vzdělání nebo průpravu.Kdo je to, byl Komparzista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Komparzista? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Komparzista s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Pervitin? Víte co je Abázie? Víte, co je to Římský klub? Vzpomněli byste si co označuje výraz AGROFERT?

Klíčová slova: lexikon, slovo, formulace, odborný výraz, přesný výraz, kdo je Komparzista?, vysvětlení, informace, přesný význam, původ slova, termín, profese, definice, synonymum, význam, Komparzista

Pojem Komparzista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Komparzista doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít pojem Komparzista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Komparzista ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Komparzista ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Komparzista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Komparzista například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Komparzista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Komparzista? Kdo to byl Komparzista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Komparzista? Definice pojmu Komparzista patří do sekce profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Komparzista i v jiné kategorii než je sekce profese.