Kdo je to?
Kdo je to, byl Komparzista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Komparzista? Lidé, profese

Kdo je to Komparzista?

Co znamená a jaký je význam slova Komparzista?

Komparzista je člen souboru méně důležitých účinkujících, nedůležitá postava, vytvářející okolí. Bývá anonymní, vystupuje hlavně v televizi, filmu, reklamách videích i v divadle, zde se mu však říká statista.
Komparzista se pohybuje v pozadí za hlavními postavami, společně s ostatními vytváří různé shluky osob, které představují společenské nebo profesní skupiny. Komparz se řadí mezi herce, nemusí mít však patřičné vzdělání nebo průpravu.Kdo je to, byl Komparzista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Komparzista? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Komparzista? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Averze? Vzpomněli byste si na význam slova Intravilán? Víte, co je to Černá díra? Znáte definici termínu Droga?

Klíčová slova: význam slova, kdo to je, synonymum, slovo, termín, přesný význam, informace, lexikon, etymologie, heslo, pojem, co je to Komparzista?, odborný výraz, význam pojmu, formulace, co znamená

Pojem Komparzista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Komparzista zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat pojem Komparzista na Google.cz

Vyhledat pojem Komparzista ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Komparzista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Komparzista na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Komparzista například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Komparzista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Komparzista? Kdo to byl Komparzista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Komparzista? Definice pojmu Komparzista je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.