Kdo je to?
Kdo je to, byl Trockista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trockista? Lidé, politika

Kdo je to Trockista?

Jaký je význam slova Trockista? Co to znamená?

Trockista je příznivec trockismu, což je odnož marxismu. Přišel s ním Lev Davidovič Trockij, který se později dostal do rozepře se Stalinem, neboť ho kritizoval a emigroval. Podle trockismu by měla být sociální revoluce pernamentní.Kdo je to, byl Trockista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trockista? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Trockista sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hattrick? Vzpomněli byste si na význam slova Home Office? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chytrý telefon? Znáte definici termínu CRP?

Klíčová slova: Trockista, význam pojmu, formulace, informace, definice, pojem, kdo to je, vysvětlení, přesný význam, politika, lexikon, termín, význam, popis, popis, kdo je Trockista?

Pojem Trockista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Trockista lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Trockista ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Trockista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Trockista ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Trockista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Trockista například ve Wikipedii, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Trockista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Trockista? Kdo to byl Trockista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trockista? Definice pojmu Trockista patří do sekce politika. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít pojem, text, definici, kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Trockista hledat i v jiných kategoriích (než politika).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?