Kdo je to?
Kdo je to, byl Trockista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trockista? Lidé, politika

Kdo je to Trockista?

Jaký je význam slova Trockista? Co to znamená?

Trockista je příznivec trockismu, což je odnož marxismu. Přišel s ním Lev Davidovič Trockij, který se později dostal do rozepře se Stalinem, neboť ho kritizoval a emigroval. Podle trockismu by měla být sociální revoluce pernamentní.Kdo je to, byl Trockista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trockista? Lidé, politika

Definici slova Trockista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Baráž? Znáte definici termínu Smetana? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ležák? Pamatujete si definici pojmu Adherence?

Klíčová slova: Trockista, kdo je Trockista?, lexikon, politika, přesný význam, význam slova, popis, termín, přesný výraz, kdo to je, slovo, pojem, popis, synonymum, význam, formulace

Pojem Trockista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Trockista

Hledat termín Trockista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Trockista ve Wikislovníku

Najít heslo Trockista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Trockista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Trockista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Trockista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Trockista? Kdo to byl Trockista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trockista? Definice pojmu Trockista se nachází v sekci politika. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Trockista i jinde než v sekci než v politika.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?