Kdo je to?
Kdo je to, byl Trockista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trockista? Lidé, politika

Kdo je to Trockista?

Jaký je význam slova Trockista? Co to znamená?

Trockista je příznivec trockismu, což je odnož marxismu. Přišel s ním Lev Davidovič Trockij, který se později dostal do rozepře se Stalinem, neboť ho kritizoval a emigroval. Podle trockismu by měla být sociální revoluce pernamentní.Kdo je to, byl Trockista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trockista? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Trockista s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hattrick? Rozumíte pojmu Jíška? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chytrý telefon? Znáte pojem Abakus?

Klíčová slova: wiki, Trockista, popis, význam slova, formulace, slovo, význam, kdo je Trockista?, kdo to je, lexikon, etymologie, termín, vysvětlení, heslo, přesný význam, popis

Pojem Trockista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít termín Trockista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Trockista na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Trockista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Trockista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Trockista například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Trockista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Trockista? Kdo to byl Trockista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trockista? Definice pojmu Trockista je v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?