Kdo je to?
Kdo je to, byl Trockista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trockista? Lidé, politika

Kdo je to Trockista?

Jaký je význam slova Trockista? Co to znamená?

Trockista je příznivec trockismu, což je odnož marxismu. Přišel s ním Lev Davidovič Trockij, který se později dostal do rozepře se Stalinem, neboť ho kritizoval a emigroval. Podle trockismu by měla být sociální revoluce pernamentní.Kdo je to, byl Trockista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trockista? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Trockista? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hattrick? Vzpomněli byste si na význam slova Glycerol? Vzpomněli byste si co označuje výraz Renesance? Znáte definici termínu Reflux?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo je Trockista?, co znamená, původ slova, heslo, pojem, význam slova, význam, etymologie, synonymum, informace, odborný výraz, definice, popis, co je to Trockista?, přesný význam

Pojem Trockista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Trockista v následujících zdrojích

Hledat výraz Trockista ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Trockista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Trockista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Trockista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Trockista například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Trockista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Trockista? Kdo to byl Trockista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trockista? Definice pojmu Trockista se nachází v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?