Kdo je to?
Kdo je to, byl Trockista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trockista? Lidé, politika

Kdo je to Trockista?

Jaký je význam slova Trockista? Co to znamená?

Trockista je příznivec trockismu, což je odnož marxismu. Přišel s ním Lev Davidovič Trockij, který se později dostal do rozepře se Stalinem, neboť ho kritizoval a emigroval. Podle trockismu by měla být sociální revoluce pernamentní.Kdo je to, byl Trockista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Trockista? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Trockista se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hattrick? Vzpomněli byste si co označuje výraz Licence? Vzpomněli byste si co označuje výraz Renesance? Znáte termín Chinin?

Klíčová slova: co znamená, synonymum, heslo, vysvětlení, odborný výraz, přesný výraz, popis, kdo to je, lexikon, termín, politika, pojem, přesný význam, popis, formulace, význam pojmu

Pojem Trockista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat výraz Trockista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Trockista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Trockista ve Wikipedii

Najít heslo Trockista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Trockista například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Trockista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Trockista? Kdo to byl Trockista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Trockista? Definice pojmu Trockista je v kategorii politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Trockista hledat i v jiných kategoriích (než politika).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?