Kdo je to?
Kdo je to, byl Duchovní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Duchovní? Lidé, náboženství

Kdo je to Duchovní?

Co znamená a jaký je význam slova Duchovní?

Duchovní je pojmenování stejného významu jako kněz, ale používá se v jako širší název. V některých církvích se takto označuje i svěcený nižšího stupně, který ještě knězem není. Jinde mohou být duchovními i ženy.
Obecně tato osoba funguje jako prostředník mezi Bohem a věřícími. Často je tento termín považován za vhodnější, název kněz se nehodí k použití v určitých spojeních nebo církvích, například evangelíci dávají přednost duchovnímu.Kdo je to, byl Duchovní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Duchovní? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Duchovní? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Skleníkový efekt? Víte co je Monetární politika? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mass storage? Vzpomněli byste si co označuje výraz BMI?

Klíčová slova: informace, formulace, pojem, co znamená, slovo, význam, vysvětlení, popis, odborný výraz, Duchovní, náboženství, definice, heslo, co je to Duchovní?, synonymum, přesný výraz

Pojem Duchovní je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít Duchovní ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Duchovní ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Duchovní ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Duchovní ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Duchovní například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Duchovní, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Duchovní? Kdo to byl Duchovní? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Duchovní? Definice pojmu Duchovní se nachází v sekci náboženství. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Duchovní i v jiné sekci než je kategorie náboženství.