Kdo je to?
Kdo je to Duchovní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Duchovní? Lidé, náboženství

Kdo je to Duchovní?

Jaký je význam slova Duchovní? Co to znamená?

Duchovní je pojmenování stejného významu jako kněz, ale používá se v jako širší název. V některých církvích se takto označuje i svěcený nižšího stupně, který ještě knězem není. Jinde mohou být duchovními i ženy.
Obecně tato osoba funguje jako prostředník mezi Bohem a věřícími. Často je tento termín považován za vhodnější, název kněz se nehodí k použití v určitých spojeních nebo církvích, například evangelíci dávají přednost duchovnímu.Kdo je to Duchovní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Duchovní? Lidé, náboženství

Text můžete velmi jednoduše sdílet s dalšími osobami na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Moudrost? Pamatujete si definici pojmu Píštěl? Vzpomněli byste si co znamená slovo Runy? Vzpomněli byste si co znamená slovo Umami?

Klíčová slova: odborný výraz, termín, synonymum, slovo, etymologie, přesný výraz, přesný význam, lexikon, vysvětlení, popis, wiki, heslo, náboženství, Duchovní, informace, Duchovní

Pojem Duchovní je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat termín Duchovní ve Wikislovníku

Hledat pojem Duchovní ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Duchovní ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Duchovní na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Duchovní ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Duchovní například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Duchovní? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Duchovní? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Duchovní? Definice pojmu Duchovní se nachází v sekci Náboženství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Čerstvé informace hledejte výraz, termín, heslo, výrazdejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Náboženství).