Kdo je to?
Kdo je to Duchovní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Duchovní? Lidé, náboženství

Kdo je to Duchovní?

Co znamená a jaký je význam slova Duchovní?

Duchovní je pojmenování stejného významu jako kněz, ale používá se v jako širší název. V některých církvích se takto označuje i svěcený nižšího stupně, který ještě knězem není. Jinde mohou být duchovními i ženy.
Obecně tato osoba funguje jako prostředník mezi Bohem a věřícími. Často je tento termín považován za vhodnější, název kněz se nehodí k použití v určitých spojeních nebo církvích, například evangelíci dávají přednost duchovnímu.Kdo je to Duchovní? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Duchovní? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Duchovní s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Moudrost? Pamatujete si definici pojmu DND? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lapidárium? Vzpomněli byste si co znamená slovo Urea?

Klíčová slova: termín, přesný význam, vysvětlení, heslo, wiki, formulace, přesný výraz, wikipedie, slovo, popis, lexikon, náboženství, význam pojmu, co znamená, Duchovní, pojem

Pojem Duchovní je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Duchovní v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Duchovní na Youtube

Zkusit najít slovo Duchovní ve Wikipedii

Zkusit najít termín Duchovní ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Duchovní ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Duchovní například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Duchovní, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Duchovní? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Duchovní? Definice pojmu Duchovní patří do sekce Náboženství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Náboženství.