Kdo je to?
Kdo je to Jouda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jouda? Lidé, hanlivé

Jouda

Co znamená a jaký je význam slova Jouda?

Jouda je lidové označení pro hlupáka nebo naivního člověka.
Jde o hanlivé označení člověka, kterému to příliš nemyslí, dělá hloupé kroky nebo je příliš důvěřivý a sám si svou naivitou škodí. Urážlivost takového označení záleží na kontextu a intonaci - může jít o shovívavé konstatování stejně jako o hrubou urážku, kdy vyjadřujeme pohrdání nad rozumovými schopnostmi dotyčného. Slovo není považováno za vulgární, ale patří do hovorové a nespisovné češtiny.
Synonymem mohou být slova jako blbec, blbeček, hlupák, trouba, idiot, pitomec a další.


Kdo je to Jouda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jouda? Lidé, hanlivé

Text s definicí výrazu Jouda doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Guru? Vzpomněli byste si na význam slova Jerlín? Znáte definici termínu Apokryf? Znáte definici termínu cv?

Klíčová slova: pojem, lexikon, wiki, co znamená, informace, význam slova, přesný výraz, etymologie, odborný výraz, přesný význam, hanlivé, význam pojmu, Jouda, synonymum, formulace, heslo

Pojem Jouda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jouda doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat videa s názvem Jouda na Youtube

Najít výraz Jouda ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jouda ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Jouda ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Jouda ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jouda například ve fulltextu Yahoo.com, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jouda

Nyní již víte Kdo je to Jouda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jouda? Definice pojmu Jouda se nachází v sekci Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít informace pojem, definici, text, výraztřeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.