Kdo je to?
Kdo je to Jouda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jouda? Lidé, hanlivé

Kdo je to Jouda?

Co znamená a jaký je význam slova Jouda?

Jouda je lidové označení pro hlupáka nebo naivního člověka.
Jde o hanlivé označení člověka, kterému to příliš nemyslí, dělá hloupé kroky nebo je příliš důvěřivý a sám si svou naivitou škodí. Urážlivost takového označení záleží na kontextu a intonaci - může jít o shovívavé konstatování stejně jako o hrubou urážku, kdy vyjadřujeme pohrdání nad rozumovými schopnostmi dotyčného. Slovo není považováno za vulgární, ale patří do hovorové a nespisovné češtiny.
Synonymem mohou být slova jako blbec, blbeček, hlupák, trouba, idiot, pitomec a další.


Kdo je to Jouda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Jouda? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Jouda? Pak se podělte s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Eradikace? Znáte pojem Tatarák? Znáte definici termínu Sublime Text? Vzpomenete si na definici slova Systema?

Klíčová slova: původ slova, přesný výraz, synonymum, přesný výraz, slovo, wiki, etymologie, vysvětlení, co znamená, Jouda, hanlivé, hanlivé, význam slova, definice, formulace, wikipedie

Pojem Jouda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Jouda ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jouda ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Jouda na Youtube

Vyhledat slovo Jouda ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Jouda ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jouda například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Jouda, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Jouda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jouda? Definice pojmu Jouda je v kategorii Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme vyhledat výraz, heslo, text, pojem např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.