Kdo je to?
Kdo je to Odborář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Odborář? Lidé, politika

Odborář

Co znamená a jaký je význam slova Odborář?

Odborář je člen odborové organizace.
Odbory jsou organizace, která zastupuje zaměstnance ve vztahu k zaměstnavateli. Odborové organizace jsou obvykle zřizovány při velkých podnicích, kde se například podílí na vyjednávání kolektivní smlouvy, dbají na dodržování Zákoníku práce a bezpečnosti práce a snaží se pro zaměstnance vyjednat co nejlepší podmínky. Odborové organizace se poté sdružují a z této pozice mohou působit například i na vládu, kdy opět vyjednávají nastavení legislativy, daňových podmínek, pracovně-právních podmínek apod. ve prospěch zaměstnanců dané země.
V ČR se například odbory sdružují do Českomoravské konfederace odborových svazů.Kdo je to Odborář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Odborář? Lidé, politika

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Jedlá soda? Víte co je Metastáza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pojištění vkladů? Vzpomněli byste si co označuje výraz Charta 77?

Klíčová slova: heslo, Odborář, vysvětlení, wikipedie, co znamená, politika, politika, pojem, význam, odborný výraz, původ slova, termín, slovo, význam pojmu, přesný výraz, přesný výraz

Pojem Odborář je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat pojem Odborář ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Odborář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Odborář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Odborář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Odborář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Odborář například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Odborář, definice, vysvětlení pojmu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Odborář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Odborář? Definice pojmu Odborář patří do kategorie Politika

Kategorie politika, vlajka vlaje, odborář, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Politika).