Kdo je to?
Kdo je to Emma Stone? Životopis Emma Stone, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Emma Stone?

Kdo je to Emma Stone? Stručný životopis

Emma Stone, původně Emily Jean Stone, je herečka a modelka. Do filmového světa vstoupila ve filmech Superbad, Domácí mazlíček, Bejvalek se nezbavíš a jiných. Nominaci na Zlatý glóbus jí vynesla role v komedii Panna nebo orel a film Birdman jí přinesl další nominace na cenu SAG, BAFTA, Zlatý glóbus i Oscara.
Oscara pro nejlepší herečku v hlavní roli, cenu BAFTA a mnoho dalších cen pak Emma Stone získala za hlavní roli ve filmu La La Land.Kdo je to Emma Stone? Životopis Emma Stone, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Emma Stone

Národnost: USA
Datum narození: 6. listopadu 1988
Místo narození: Scottsdale

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Emma Stone s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Úsudek? Vzpomenete si na definici slova YMCA? Pamatujete si definici pojmu Naturopatie? Vzpomněli byste si na význam slova Lajkovat?

Klíčová slova: definice, přesný význam, kdo to je, herectví, popis, význam, informace, termín, slovo, odborný výraz, co je to Emma Stone?, význam pojmu, význam slova, heslo, přesný výraz, pojem

Pojem Emma Stone je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Emma Stone

Najít termín Emma Stone na Google.cz

Zkusit najít frázi Emma Stone ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Emma Stone ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Emma Stone ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Emma Stone například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Emma Stone?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Emma Stone? Kdo to byl Emma Stone? Kdy se narodil Emma Stone? Kde se narodil Emma Stone? Emma Stone patří do sekce herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Emma Stone například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Stone i v jiné kategorii než je herectví.