Kdo je to?
Kdo je Emma Stone? Životopis Emma Stone, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Emma Stone

Kdo je Emma Stone? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Emma Stone, původně Emily Jean Stone, je herečka a modelka. Do filmového světa vstoupila ve filmech Superbad, Domácí mazlíček, Bejvalek se nezbavíš a jiných. Nominaci na Zlatý glóbus jí vynesla role v komedii Panna nebo orel a film Birdman jí přinesl další nominace na cenu SAG, BAFTA, Zlatý glóbus i Oscara.
Oscara pro nejlepší herečku v hlavní roli, cenu BAFTA a mnoho dalších cen pak Emma Stone získala za hlavní roli ve filmu La La Land.Kdo je Emma Stone? Životopis Emma Stone, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Emma Stone

Národnost: americká
Datum narození: 6. listopadu 1988
Místo narození: Scottsdale, Arizona, USA

Tento text (Emma Stone) můžete samozřejmě sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem PUR pěna? Víte co je Sukcese? Pamatujete si definici pojmu Underground? Vzpomněli byste si co označuje výraz Skiatlon?

Klíčová slova: herectví, wikipedie, herectví, zajímavosti, wiki, život, kdo je Emma Stone?, kdy se narodila Emma Stone?, Emma Stone, datum narození, životopis, narození, biografie, informace, vysvětlení, popis

Pojem Emma Stone je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Emma Stone v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Emma Stone v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Emma Stone ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Emma Stone ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Emma Stone ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Emma Stone ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Emma Stone například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Emma Stone

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Emma Stone? Kdy se narodila Emma Stone? Kde se narodila Emma Stone? Emma Stone patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, brunet modrooký, emma Stone, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Emma Stone dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emma Stone i v jiné kategorii než je herectví.