Kdo je to?
Kdo je to, byl Škrt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Škrt? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Škrt?

Jaký je význam slova Škrt? Co to znamená?

Škrt je osoba lakotná, která se snaží ušetřit na všem. Spořivě se chová i ve vztahu se svými blízkými, škudlí i v běžném životě. Šetření a hromadění se stává cílem jeho života, bez ohledu na to, že dlouhodobě může být takové jednání kontraproduktivní.
Škrt odmítá i pomoci ostatním, pokud by to znamenalo nějaké výdaje. Pojmenování má hanlivý nádech, škrti nepatří mezi příjemné a oblíbené jedince.Kdo je to, byl Škrt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Škrt? Lidé, vlastnosti

Zaujalo vás slovo, termín Škrt? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hidžáb? Víte co je Trilobit? Znáte definici termínu Terina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zavináč?

Klíčová slova: synonymum, slovo, pojem, význam pojmu, heslo, definice, význam, význam slova, kdo je Škrt?, co je to Škrt?, etymologie, informace, Škrt, kdo to je, wiki, formulace

Pojem Škrt je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Škrt

Zkusit najít Škrt ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Škrt ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Škrt ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Škrt na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Škrt například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Škrt

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Škrt? Kdo to byl Škrt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Škrt? Definice pojmu Škrt patří do sekce vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Škrt hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).