Kdo je to?
Kdo je to, byl Škrt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Škrt? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Škrt?

Jaký je význam slova Škrt? Co to znamená?

Škrt je osoba lakotná, která se snaží ušetřit na všem. Spořivě se chová i ve vztahu se svými blízkými, škudlí i v běžném životě. Šetření a hromadění se stává cílem jeho života, bez ohledu na to, že dlouhodobě může být takové jednání kontraproduktivní.
Škrt odmítá i pomoci ostatním, pokud by to znamenalo nějaké výdaje. Pojmenování má hanlivý nádech, škrti nepatří mezi příjemné a oblíbené jedince.Kdo je to, byl Škrt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Škrt? Lidé, vlastnosti

Tento text (Škrt) můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Polopřímka? Pamatujete si definici pojmu Endometrióza? Znáte definici termínu Bikram jóga? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sklivec?

Klíčová slova: přesný význam, kdo to je, význam, formulace, přesný výraz, vysvětlení, co je to Škrt?, informace, synonymum, význam slova, definice, wiki, co znamená, vlastnosti, původ slova, etymologie

Pojem Škrt je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Škrt ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Škrt ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Škrt ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Škrt ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Škrt například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Škrt

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Škrt? Kdo to byl Škrt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Škrt? Definice pojmu Škrt je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Škrt i v jiných kategoriích (než vlastnosti).