Kdo je to?
Kdo je to Škrt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Škrt? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Škrt?

Jaký je význam slova Škrt? Co to znamená?

Škrt je osoba lakotná, která se snaží ušetřit na všem. Spořivě se chová i ve vztahu se svými blízkými, škudlí i v běžném životě. Šetření a hromadění se stává cílem jeho života, bez ohledu na to, že dlouhodobě může být takové jednání kontraproduktivní.
Škrt odmítá i pomoci ostatním, pokud by to znamenalo nějaké výdaje. Pojmenování má hanlivý nádech, škrti nepatří mezi příjemné a oblíbené jedince.Kdo je to Škrt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Škrt? Lidé, vlastnosti

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Hidžáb? Víte co je Pišingr? Znáte definici termínu Nestea? Vzpomněli byste si co označuje výraz Keylogger?

Klíčová slova: význam, formulace, lexikon, původ slova, informace, popis, přesný výraz, význam slova, vlastnosti, wikipedie, etymologie, synonymum, význam pojmu, definice, heslo, pojem

Pojem Škrt je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít pojem Škrt ve Wikipedii

Najít slovo Škrt ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Škrt ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Škrt v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Škrt na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Škrt například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Škrt

Právě jste zjistili Kdo je to Škrt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Škrt? Definice pojmu Škrt se nachází v kategorii Vlastnosti

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pokuste se též vyhledat informace výraz, slovo, definici, termín třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.