Kdo je to?
Kdo je to Škrt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Škrt? Lidé, vlastnosti

Škrt

Jaký je význam slova Škrt? Co to znamená?

Škrt je osoba lakotná, která se snaží ušetřit na všem. Spořivě se chová i ve vztahu se svými blízkými, škudlí i v běžném životě. Šetření a hromadění se stává cílem jeho života, bez ohledu na to, že dlouhodobě může být takové jednání kontraproduktivní.
Škrt odmítá i pomoci ostatním, pokud by to znamenalo nějaké výdaje. Pojmenování má hanlivý nádech, škrti nepatří mezi příjemné a oblíbené jedince.Kdo je to Škrt? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Škrt? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Škrt s vašimi známými a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Relé? Znáte pojem Šalanda? Znáte definici termínu Cream cheese? Vzpomenete si na definici slova Životní styl?

Klíčová slova: heslo, význam, Škrt, definice, přesný výraz, význam slova, odborný výraz, vlastnosti, lexikon, význam pojmu, wikipedie, informace, etymologie, formulace, synonymum, vlastnosti

Pojem Škrt je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Škrt ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Škrt ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Škrt ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Škrt na Youtube

Hledat heslo Škrt ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Škrt například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Škrt, definice, vysvětlení pojmu

Teďka už zajisté víte Kdo je to Škrt? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Škrt? Definice pojmu Škrt se nachází v sekci Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, nešťastná žena, Škrt, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme vyhledat informace výraz, termín, heslo, výraznapř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Škrt hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).