Kdo je to?
Kdo je Alice Hálová? Životopis Alice Hálová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Alice Hálová?

Kdo je Alice Hálová? Životopis, informace, biografie, hudba

Alice Chrtková, známá pod pseudonymem Hálová, je česká filmová a seriálová herečka. Hálová se narodila v Praze. Po základní škole se přihlásila na pražskou konzervatoř. Právě na konzervatoři si zvolila pseudonym Hálová. Pod tímto jménem vystupovala a zpívala v kapele Kroky Františka Janečka. Během studií na konzervatoři se začala objevovat v televizích filmech a seriálech. V roce 1985 debutovala v komedii Jako jed, kde si zahrála po boku herce Zdeňka Svěráka. Následovaly role ve filmech jako Krajina s nábytkem (1986), v komedii Jak básníkům chutná život (1987), Případ se psem (1988), Discopříběh 2 (1991) a v legendárním českém filmu Černí baroni (1992).
Stejně jako ve filmu, debutovala Hálová v seriálu Třetí patro v roce 1985. Dále se objevila v seriálech Přejděte na druhou stranu, Druhý dech (1988), Fabrika na oficíry a Případy podporučíka Haniky (1989). Po roce 1992 se přestala věnovat herectví.
Hálová je vdaná (příjmení Bardová) a žije v obci Všestary nedaleko Prahy. Zde učí děti při pohybových dramatických aktivitách.Kdo je Alice Hálová? Životopis Alice Hálová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Alice Hálová

Národnost: česká
Datum narození: 5. 9. 1969
Místo narození: Praha, Československo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Alice Hálová sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Vinkulace? Víte, co je to Hrubá mzda? Vzpomenete si na definici slova Kustovnice? Rozumíte pojmu Energetický štítek?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Alice Hálová?, Alice Hálová, wikipedie, hudba, biografie, místo narození, životopis, lexikon, narození, osobnosti, hudba, osobnost, popis, život, kdy se narodila Alice Hálová?

Pojem Alice Hálová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Alice Hálová ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Alice Hálová na Youtube

Vyhledat výraz Alice Hálová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Alice Hálová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Alice Hálová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alice Hálová například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Životopis, kdo je Alice Hálová? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Alice Hálová? Kdy se narodila Alice Hálová? Kde se narodila Alice Hálová? Alice Hálová je v kategorii Hudba

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Alice Hálová kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alice Hálová i v jiné kategorii než je hudba.