Kdo je to?
Kdo je Alice Hálová? Životopis Alice Hálová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Alice Hálová?

Kdo je Alice Hálová? Životopis, informace, biografie, hudba

Alice Chrtková, známá pod pseudonymem Hálová, je česká filmová a seriálová herečka. Hálová se narodila v Praze. Po základní škole se přihlásila na pražskou konzervatoř. Právě na konzervatoři si zvolila pseudonym Hálová. Pod tímto jménem vystupovala a zpívala v kapele Kroky Františka Janečka. Během studií na konzervatoři se začala objevovat v televizích filmech a seriálech. V roce 1985 debutovala v komedii Jako jed, kde si zahrála po boku herce Zdeňka Svěráka. Následovaly role ve filmech jako Krajina s nábytkem (1986), v komedii Jak básníkům chutná život (1987), Případ se psem (1988), Discopříběh 2 (1991) a v legendárním českém filmu Černí baroni (1992).
Stejně jako ve filmu, debutovala Hálová v seriálu Třetí patro v roce 1985. Dále se objevila v seriálech Přejděte na druhou stranu, Druhý dech (1988), Fabrika na oficíry a Případy podporučíka Haniky (1989). Po roce 1992 se přestala věnovat herectví.
Hálová je vdaná (příjmení Bardová) a žije v obci Všestary nedaleko Prahy. Zde učí děti při pohybových dramatických aktivitách.Kdo je Alice Hálová? Životopis Alice Hálová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Alice Hálová

Národnost: česká
Datum narození: 5. 9. 1969
Místo narození: Praha, Československo

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Alice Hálová? s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Per rollam? Víte co je Fiála? Vzpomenete si na definici slova Kalolis? Vzpomněli byste si co označuje výraz Barmský box?

Klíčová slova: hudba, vysvětlení, Alice Hálová, informace, biografie, zajímavosti, životopis, kdy se narodila Alice Hálová?, kdo je Alice Hálová?, wikipedie, datum narození, narození, popis, kde se narodila Alice Hálová?, místo narození, hudba

Pojem Alice Hálová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Alice Hálová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Alice Hálová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Alice Hálová na Google.cz

Zkusit najít frázi Alice Hálová ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Alice Hálová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Alice Hálová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Alice Hálová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Alice Hálová? Kdy se narodila Alice Hálová? Kde se narodila Alice Hálová? Alice Hálová je v kategorii Hudba

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Alice Hálová dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alice Hálová i v jiné kategorii než je hudba.