Kdo je to?
Kdo je Alice Hálová? Životopis Alice Hálová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Alice Hálová?

Kdo je Alice Hálová? Životopis, informace, biografie, hudba

Alice Chrtková, známá pod pseudonymem Hálová, je česká filmová a seriálová herečka. Hálová se narodila v Praze. Po základní škole se přihlásila na pražskou konzervatoř. Právě na konzervatoři si zvolila pseudonym Hálová. Pod tímto jménem vystupovala a zpívala v kapele Kroky Františka Janečka. Během studií na konzervatoři se začala objevovat v televizích filmech a seriálech. V roce 1985 debutovala v komedii Jako jed, kde si zahrála po boku herce Zdeňka Svěráka. Následovaly role ve filmech jako Krajina s nábytkem (1986), v komedii Jak básníkům chutná život (1987), Případ se psem (1988), Discopříběh 2 (1991) a v legendárním českém filmu Černí baroni (1992).
Stejně jako ve filmu, debutovala Hálová v seriálu Třetí patro v roce 1985. Dále se objevila v seriálech Přejděte na druhou stranu, Druhý dech (1988), Fabrika na oficíry a Případy podporučíka Haniky (1989). Po roce 1992 se přestala věnovat herectví.
Hálová je vdaná (příjmení Bardová) a žije v obci Všestary nedaleko Prahy. Zde učí děti při pohybových dramatických aktivitách.Kdo je Alice Hálová? Životopis Alice Hálová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Alice Hálová

Národnost: česká
Datum narození: 5. 9. 1969
Místo narození: Praha, Československo

Líbí se stručný životopis s osobou Alice Hálová? Pak se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Unsplash? Víte, co je to Blýskavice? Vzpomenete si na definici slova Elita? Rozumíte pojmu Stáž?

Klíčová slova: wiki, datum narození, hudba, vysvětlení, Alice Hálová, biografie, místo narození, zajímavosti, národnost, kde se narodila Alice Hálová?, wikipedie, život, kdy se narodila Alice Hálová?, lexikon, osobnosti, hudba

Pojem Alice Hálová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Alice Hálová na Youtube

Zkusit najít výraz Alice Hálová ve Wikislovníku

Najít slovo Alice Hálová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Alice Hálová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Alice Hálová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Alice Hálová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Alice Hálová

Právě nyní již víte Kdo je to Alice Hálová? Kdy se narodila Alice Hálová? Kde se narodila Alice Hálová? Alice Hálová se nachází v kategorii Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Alice Hálová řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alice Hálová i v jiné kategorii než je hudba.