Kdo je to?
Kdo je Alice Hálová? Životopis Alice Hálová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Alice Hálová

Kdo je Alice Hálová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Alice Chrtková, známá pod pseudonymem Hálová, je česká filmová a seriálová herečka. Hálová se narodila v Praze. Po základní škole se přihlásila na pražskou konzervatoř. Právě na konzervatoři si zvolila pseudonym Hálová. Pod tímto jménem vystupovala a zpívala v kapele Kroky Františka Janečka. Během studií na konzervatoři se začala objevovat v televizích filmech a seriálech. V roce 1985 debutovala v komedii Jako jed, kde si zahrála po boku herce Zdeňka Svěráka. Následovaly role ve filmech jako Krajina s nábytkem (1986), v komedii Jak básníkům chutná život (1987), Případ se psem (1988), Discopříběh 2 (1991) a v legendárním českém filmu Černí baroni (1992).
Stejně jako ve filmu, debutovala Hálová v seriálu Třetí patro v roce 1985. Dále se objevila v seriálech Přejděte na druhou stranu, Druhý dech (1988), Fabrika na oficíry a Případy podporučíka Haniky (1989). Po roce 1992 se přestala věnovat herectví.
Hálová je vdaná (příjmení Bardová) a žije v obci Všestary nedaleko Prahy. Zde učí děti při pohybových dramatických aktivitách.Kdo je Alice Hálová? Životopis Alice Hálová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Alice Hálová

Národnost: česká
Datum narození: 5. 9. 1969
Místo narození: Praha, Československo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Alice Hálová sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Pixabay? Pamatujete si definici pojmu After party? Vzpomenete si na definici slova Dluh? Vzpomněli byste si co znamená slovo Strukturované učení?

Klíčová slova: kdy se narodila Alice Hálová?, lexikon, Alice Hálová, život, popis, hudba, životopis, biografie, wiki, osobnosti, narození, osobnost, kde se narodila Alice Hálová?, zajímavosti, národnost, wikipedie

Pojem Alice Hálová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít termín Alice Hálová ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Alice Hálová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Alice Hálová ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Alice Hálová na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alice Hálová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Alice Hálová například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Alice Hálová?

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Alice Hálová? Kdy se narodila Alice Hálová? Kde se narodila Alice Hálová? Alice Hálová je v sekci Hudba

Kategorie hudba, basa, alice Hálová, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Alice Hálová dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Alice Hálová i v jiné kategorii než je hudba.