Kdo je to?
Kdo je to, byl Atomista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Atomista? Lidé, filozofie

Kdo je to Atomista?

Co znamená a jaký je význam slova Atomista?

Atomista byl příznivec a vyznavač antického filozofického směru atomismu. Atomisté věřili, že svět je složený z nedělitelných, neměnných a věčně existujících částic, atomů, pohybujících se v prázdnu. Tento omyl vyvrátila věda až v novověku (atomy jsou dělitelné a nejsou věčné, rozpadají se). Nejznámějším představitelem atomismu byl Démokritos.Kdo je to, byl Atomista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Atomista? Lidé, filozofie

Definici slova Atomista můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Garant? Vzpomenete si na definici slova Langoš? Pamatujete si definici pojmu Přímá demokracie? Vzpomněli byste si na význam slova Obligace?

Klíčová slova: Atomista, význam, význam pojmu, odborný výraz, slovo, přesný význam, filozofie, popis, synonymum, kdo je Atomista?, wiki, termín, co je to Atomista?, co znamená, význam slova, pojem

Pojem Atomista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Atomista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Atomista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Atomista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Atomista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Atomista například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Atomista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Atomista? Kdo to byl Atomista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Atomista? Definice pojmu Atomista se nachází v kategorii filozofie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Atomista i v jiné kategorii než je sekce filozofie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.