Kdo je to?
Kdo je to, byl Atomista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Atomista? Lidé, filozofie

Kdo je to Atomista?

Co znamená a jaký je význam slova Atomista?

Atomista byl příznivec a vyznavač antického filozofického směru atomismu. Atomisté věřili, že svět je složený z nedělitelných, neměnných a věčně existujících částic, atomů, pohybujících se v prázdnu. Tento omyl vyvrátila věda až v novověku (atomy jsou dělitelné a nejsou věčné, rozpadají se). Nejznámějším představitelem atomismu byl Démokritos.Kdo je to, byl Atomista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Atomista? Lidé, filozofie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Atomista? s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Garant? Znáte termín Podzemnice olejná? Pamatujete si definici pojmu Nacismus? Víte, co je to Entropie?

Klíčová slova: význam, synonymum, význam pojmu, heslo, vysvětlení, filozofie, původ slova, co je to Atomista?, kdo to je, definice, informace, kdo je Atomista?, slovo, popis, wiki, etymologie

Pojem Atomista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Atomista zkuste tyto odkazy

Hledat frázi Atomista ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Atomista ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Atomista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Atomista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Atomista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Atomista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Atomista? Kdo to byl Atomista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Atomista? Definice pojmu Atomista je v kategorii filozofie. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než filozofie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.