Kdo je to?
Kdo je to, byl Atomista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Atomista? Lidé, filozofie

Kdo je to Atomista?

Co znamená a jaký je význam slova Atomista?

Atomista byl příznivec a vyznavač antického filozofického směru atomismu. Atomisté věřili, že svět je složený z nedělitelných, neměnných a věčně existujících částic, atomů, pohybujících se v prázdnu. Tento omyl vyvrátila věda až v novověku (atomy jsou dělitelné a nejsou věčné, rozpadají se). Nejznámějším představitelem atomismu byl Démokritos.Kdo je to, byl Atomista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Atomista? Lidé, filozofie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Atomista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Garant? Znáte definici termínu Čečetka? Pamatujete si definici pojmu Nacismus? Pamatujete si definici pojmu ČNB?

Klíčová slova: filozofie, kdo je Atomista?, pojem, popis, původ slova, co znamená, vysvětlení, heslo, přesný význam, definice, informace, etymologie, termín, Atomista, význam, odborný výraz

Pojem Atomista je v kategorii Filozofie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Atomista na Youtube

Hledat slovo Atomista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Atomista ve Wikimedia Commons

Najít výraz Atomista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Atomista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Atomista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Atomista? Kdo to byl Atomista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Atomista? Definice pojmu Atomista se nachází v sekci filozofie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Atomista i v jiných kategoriích (než filozofie).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.