Kdo je to?
Kdo je to Chcípák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chcípák? Lidé, hanlivé

Chcípák

Jaký je význam slova Chcípák? Co to znamená?

Chcípák je nadávka pro člověka, kterému je tak fyzicky zle, že mu je na „chcípnutí“. Je to člověk, jež má špatné zdraví, vypadá neduživě, přichcíple. Podobné označení je třeba neduživec, chcíplotina, scípák, lazar, chcíplina.
Také známe termín chcípák z oblasti elektroniky. Jedná se o univerzální vypínač, který když se vytrhne z černé vidlice těla, dojde k sepnutí obvodu.


Kdo je to Chcípák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Chcípák? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Chcípák? Pak se podělte s jinými lidmina Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Potaš? Vzpomněli byste si na význam slova Manometr? Znáte termín Nota bene? Znáte definici termínu Svátost?

Klíčová slova: pojem, informace, Chcípák, původ slova, význam pojmu, heslo, slovo, přesný výraz, co znamená, definice, synonymum, formulace, wiki, význam slova, popis, hanlivé

Pojem Chcípák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín Chcípák na Google obrázcích

Hledat výraz Chcípák ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Chcípák ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Chcípák ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Chcípák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Chcípák například ve fulltextu Yahoo.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Chcípák

Právě jste zjistili Kdo je to Chcípák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Chcípák? Definice pojmu Chcípák je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete také vyzkoušet hledat informace pojem, výraz,termín, heslo třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.