Kdo je to?
Kdo je to, byl Deprivant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deprivant? Lidé, psychologie

Kdo je to Deprivant?

Co znamená a jaký je význam slova Deprivant?

Deprivant je pojmenování člověka, který z nějakých příčin nezapadá do hranic lidské normálnosti. O tuto normalitu může člověk přijít nebo se takto rodí. Důvody mohou být biologického, psychologického nebo sociokulturního původu.
Autorem pojmu deprivant je neuropatolog František Koukolík. Takto postiženého člověka lze poznat podle charakteristických znaků. Snaží se získat moc a manipulovat s jinými lidmi, vyhledávají jiné deprivanty a sdružují se s nimi, jsou destruktivní a často jim chybí tvořivost, morálka a odpovědnost.Kdo je to, byl Deprivant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deprivant? Lidé, psychologie

Zaujalo vás slovo, termín Deprivant? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Chronograf? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mungo fazole? Znáte termín Městys? Víte co je Homeopatie?

Klíčová slova: pojem, termín, definice, heslo, přesný význam, význam pojmu, informace, přesný výraz, synonymum, co je to Deprivant?, kdo je Deprivant?, význam slova, kdo to je, popis, etymologie, vysvětlení

Pojem Deprivant je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Deprivant

Hledejte bez špehování slovo Deprivant ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Deprivant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Deprivant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Deprivant ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Deprivant například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Deprivant, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Deprivant? Kdo to byl Deprivant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Deprivant? Definice pojmu Deprivant se nachází v sekci psychologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než psychologie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.