Kdo je to?
Kdo je to Deprivant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Deprivant? Lidé, psychologie

Deprivant

Jaký je význam slova Deprivant? Co to znamená?

Deprivant je pojmenování člověka, který z nějakých příčin nezapadá do hranic lidské normálnosti. O tuto normalitu může člověk přijít nebo se takto rodí. Důvody mohou být biologického, psychologického nebo sociokulturního původu.
Autorem pojmu deprivant je neuropatolog František Koukolík. Takto postiženého člověka lze poznat podle charakteristických znaků. Snaží se získat moc a manipulovat s jinými lidmi, vyhledávají jiné deprivanty a sdružují se s nimi, jsou destruktivní a často jim chybí tvořivost, morálka a odpovědnost.Kdo je to Deprivant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Deprivant? Lidé, psychologie

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s ostatnímiprostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Solidarita? Vzpomněli byste si na význam slova Nikotin? Znáte termín Xenie? Znáte definici termínu Marokánka?

Klíčová slova: psychologie, formulace, wiki, heslo, význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, význam slova, Deprivant, význam, definice, wikipedie, termín, popis, Deprivant, odborný výraz

Pojem Deprivant je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat slovo Deprivant ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Deprivant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Deprivant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Deprivant na Google.cz

Najít slovo Deprivant ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Deprivant například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Deprivant

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Deprivant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Deprivant? Definice pojmu Deprivant se nachází v kategorii Psychologie

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste hledat informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Deprivant i jinde než v sekci než v psychologie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.