Kdo je to?
Kdo je to Deprivant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Deprivant? Lidé, psychologie

Kdo je to Deprivant?

Co znamená a jaký je význam slova Deprivant?

Deprivant je pojmenování člověka, který z nějakých příčin nezapadá do hranic lidské normálnosti. O tuto normalitu může člověk přijít nebo se takto rodí. Důvody mohou být biologického, psychologického nebo sociokulturního původu.
Autorem pojmu deprivant je neuropatolog František Koukolík. Takto postiženého člověka lze poznat podle charakteristických znaků. Snaží se získat moc a manipulovat s jinými lidmi, vyhledávají jiné deprivanty a sdružují se s nimi, jsou destruktivní a často jim chybí tvořivost, morálka a odpovědnost.Kdo je to Deprivant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Deprivant? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Deprivant? s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Kreatin? Vzpomenete si na definici slova Papiňák? Znáte termín Respirátor? Vzpomněli byste si na význam slova Erudice?

Klíčová slova: popis, informace, přesný výraz, původ slova, význam slova, význam pojmu, wiki, význam, psychologie, přesný význam, definice, Deprivant, formulace, lexikon, přesný výraz, pojem

Pojem Deprivant je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Deprivant v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Deprivant ve Wikimedia Commons

Najít termín Deprivant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Deprivant ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Deprivant ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Deprivant ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Deprivant například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Deprivant, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Deprivant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Deprivant? Definice pojmu Deprivant je v kategorii Psychologie

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než psychologie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.