Kdo je to?
Kdo je to, byl Deprivant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deprivant? Lidé, psychologie

Kdo je to Deprivant?

Co znamená a jaký je význam slova Deprivant?

Deprivant je pojmenování člověka, který z nějakých příčin nezapadá do hranic lidské normálnosti. O tuto normalitu může člověk přijít nebo se takto rodí. Důvody mohou být biologického, psychologického nebo sociokulturního původu.
Autorem pojmu deprivant je neuropatolog František Koukolík. Takto postiženého člověka lze poznat podle charakteristických znaků. Snaží se získat moc a manipulovat s jinými lidmi, vyhledávají jiné deprivanty a sdružují se s nimi, jsou destruktivní a často jim chybí tvořivost, morálka a odpovědnost.Kdo je to, byl Deprivant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deprivant? Lidé, psychologie

Definici slova Deprivant můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Chronograf? Rozumíte pojmu Frapé? Znáte termín Městys? Znáte pojem Perkál?

Klíčová slova: psychologie, co znamená, popis, odborný výraz, synonymum, přesný význam, etymologie, formulace, slovo, termín, popis, informace, kdo to je, význam, pojem, heslo

Pojem Deprivant je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Deprivant

Hledat termín Deprivant ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Deprivant ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Deprivant ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Deprivant ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Deprivant například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Deprivant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Deprivant? Kdo to byl Deprivant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Deprivant? Definice pojmu Deprivant se nachází v kategorii psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než psychologie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.