Kdo je to?
Kdo je to, byl Deprivant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deprivant? Lidé, psychologie

Kdo je to Deprivant?

Co znamená a jaký je význam slova Deprivant?

Deprivant je pojmenování člověka, který z nějakých příčin nezapadá do hranic lidské normálnosti. O tuto normalitu může člověk přijít nebo se takto rodí. Důvody mohou být biologického, psychologického nebo sociokulturního původu.
Autorem pojmu deprivant je neuropatolog František Koukolík. Takto postiženého člověka lze poznat podle charakteristických znaků. Snaží se získat moc a manipulovat s jinými lidmi, vyhledávají jiné deprivanty a sdružují se s nimi, jsou destruktivní a často jim chybí tvořivost, morálka a odpovědnost.Kdo je to, byl Deprivant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Deprivant? Lidé, psychologie

Líbí se vám definice kdo je to Deprivant? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kreatin? Víte, co je to Krédo? Znáte termín Ganglion? Rozumíte pojmu Hřebenáč?

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, kdo je Deprivant?, význam, přesný význam, synonymum, co je to Deprivant?, lexikon, psychologie, heslo, informace, pojem, etymologie, přesný výraz, význam pojmu, kdo to je

Pojem Deprivant je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Deprivant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Deprivant ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Deprivant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Deprivant ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Deprivant například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Vysvětlení významu slova Deprivant, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Deprivant? Kdo to byl Deprivant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Deprivant? Definice pojmu Deprivant je v kategorii psychologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Deprivant hledat i v jiných kategoriích (než psychologie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.