Kdo je to?
Kdo je to, byl Premiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Premiér? Lidé, politika

Kdo je to Premiér?

Co znamená a jaký je význam slova Premiér?

Premiér neboli předseda vlády je v zemích s parlamentním systémem nejvýše postaveným představitelem výkonné moci.Kdo je to, byl Premiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Premiér? Lidé, politika

Tento text (Premiér) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Adenokarcinom? Vzpomenete si na definici slova Alžírská káva? Víte co je Hemenex? Vzpomněli byste si na význam slova Skalár?

Klíčová slova: odborný výraz, politika, wiki, Premiér, význam pojmu, pojem, formulace, význam, kdo to je, vysvětlení, termín, původ slova, přesný význam, co znamená, informace, heslo

Pojem Premiér je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Premiér ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Premiér na Google.cz

Hledat heslo Premiér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Premiér na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Premiér například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Premiér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Premiér? Kdo to byl Premiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Premiér? Definice pojmu Premiér je v sekci politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než politika).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?