Kdo je to?
Kdo je to, byl Premiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Premiér? Lidé, politika

Kdo je to Premiér?

Co znamená a jaký je význam slova Premiér?

Premiér neboli předseda vlády je v zemích s parlamentním systémem nejvýše postaveným představitelem výkonné moci.Kdo je to, byl Premiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Premiér? Lidé, politika

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Premiér? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Adenokarcinom? Vzpomenete si na definici slova Spotify? Víte co je Honitba? Vzpomněli byste si na význam slova Autobiografie?

Klíčová slova: vysvětlení, lexikon, heslo, odborný výraz, synonymum, definice, informace, formulace, kdo to je, význam slova, co je to Premiér?, wiki, slovo, termín, přesný význam, co znamená

Pojem Premiér je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít slovo Premiér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Premiér ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Premiér ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Premiér ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Premiér například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Premiér, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Premiér? Kdo to byl Premiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Premiér? Definice pojmu Premiér je v kategorii politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Premiér hledat i v jiných kategoriích (než politika).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?