Kdo je to?
Kdo je to, byl Premiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Premiér? Lidé, politika

Kdo je to Premiér?

Co znamená a jaký je význam slova Premiér?

Premiér neboli předseda vlády je v zemích s parlamentním systémem nejvýše postaveným představitelem výkonné moci.Kdo je to, byl Premiér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Premiér? Lidé, politika

Definici slova Premiér můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Adenokarcinom? Pamatujete si definici pojmu Galgán? Víte co je Hemenex? Vzpomněli byste si co znamená slovo Koleda?

Klíčová slova: kdo je Premiér?, slovo, termín, vysvětlení, přesný výraz, wiki, odborný výraz, pojem, kdo to je, popis, etymologie, formulace, význam slova, význam, lexikon, heslo

Pojem Premiér je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Premiér na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Premiér ve Wikimedia Commons

Najít slovo Premiér ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Premiér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Premiér například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Premiér

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Premiér? Kdo to byl Premiér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Premiér? Definice pojmu Premiér patří do sekce politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v politika.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?