Kdo je to?
Kdo je to, byl Senior? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Senior? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Senior?

Jaký je význam slova Senior? Co to znamená?

Senior je synonymem ke slovu důchodce a označuje staršího člověka. Úplně přesné vymezení není snadné definovat, obecně lze konstatovat, že za důchodce/ seniora můžeme považovat člověka po šedesátém roce věku. Hranice odchodu do důchodu je u nás přibližně 65 let v závislosti na roce narození. Mladší generace půjde do penze později. Kdy konkrétně to bude v budoucnu, nelze s jistotou tvrdit, neboť kvůli stárnutí populace, klesající porodnosti a rostoucím nákladům na důchody bude nutná nějaká reforma, do níž se žádné vládě kvůli nutnosti provést určité nepopulární kroky nechce. 65 let bývá někdy také chápáno jako hranice, kdy končí tzv. produktivní věk a začíná stáří. Slevy pro seniory jsou nastaveny různě, někde nad 60 let, někde od 70 let (aktuálně v ČR platí sleva 75% na hromadnou dopravu od 65 let). Nelze opominout ani to, že ne každý nad 60 let se musí cítit jako "starý". Někdo je vitální ještě dlouho po dosažení tohoto věku, někdo jiný se může cítit starý již kolem padesátky.Kdo je to, byl Senior? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Senior? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Senior? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kuskus? Znáte definici termínu Žakár? Znáte definici termínu Emo? Pamatujete si definici pojmu After party?

Klíčová slova: co je to Senior?, formulace, přesný výraz, heslo, popis, vysvětlení, pojem, synonymum, termín, přesný význam, Senior, definice, vlastnosti, slovo, co znamená, popis

Pojem Senior je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Senior ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Senior ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Senior ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Senior v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Senior například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Senior, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Senior? Kdo to byl Senior? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Senior? Definice pojmu Senior je v kategorii vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.