Kdo je to?
Kdo je to, byl Senior? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Senior? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Senior?

Jaký je význam slova Senior? Co to znamená?

Senior je synonymem ke slovu důchodce a označuje staršího člověka. Úplně přesné vymezení není snadné definovat, obecně lze konstatovat, že za důchodce/ seniora můžeme považovat člověka po šedesátém roce věku. Hranice odchodu do důchodu je u nás přibližně 65 let v závislosti na roce narození. Mladší generace půjde do penze později. Kdy konkrétně to bude v budoucnu, nelze s jistotou tvrdit, neboť kvůli stárnutí populace, klesající porodnosti a rostoucím nákladům na důchody bude nutná nějaká reforma, do níž se žádné vládě kvůli nutnosti provést určité nepopulární kroky nechce. 65 let bývá někdy také chápáno jako hranice, kdy končí tzv. produktivní věk a začíná stáří. Slevy pro seniory jsou nastaveny různě, někde nad 60 let, někde od 70 let (aktuálně v ČR platí sleva 75% na hromadnou dopravu od 65 let). Nelze opominout ani to, že ne každý nad 60 let se musí cítit jako "starý". Někdo je vitální ještě dlouho po dosažení tohoto věku, někdo jiný se může cítit starý již kolem padesátky.Kdo je to, byl Senior? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Senior? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Senior s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Kuskus? Znáte termín BOZP? Znáte definici termínu Emo? Víte, co je to Karenční doba?

Klíčová slova: kdo to je, vlastnosti, přesný výraz, synonymum, význam pojmu, etymologie, heslo, termín, informace, co je to Senior?, popis, pojem, přesný význam, co znamená, kdo je Senior?, vysvětlení

Pojem Senior je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít Senior ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Senior ve Wikipedii

Hledat výraz Senior ve Wikislovníku

Hledat pojem Senior ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Senior například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Senior

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Senior? Kdo to byl Senior? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Senior? Definice pojmu Senior patří do sekce vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.