Kdo je to?
Kdo je to Zmrd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zmrd? Lidé, hanlivé

Zmrd

Jaký je význam slova Zmrd? Co to znamená?

Slovo zmrd je silně expresivní nadávkou. Používá se pro jakkoliv negativně vnímaného jedince, nepříjemného, zlého, neupřímného, schopného "křiváckého" a "podrazáckého" chování. Tento výraz má nejspíš původ ve slově "mrdat" (vulgárně: souložit) a "zmrd" je potom nepovedeným produktem pohlavního styku. Slovo zmrd velmi zpopularizoval prezident České republiky Miloš Zeman ve svém nechvalně známém výroku o "ekonomických zmrdech". Není třeba dodávat, že takový výraz je zcela nevhodný a od hlavy státu by v žádné situaci neměl zaznít, a už vůbec ne v rozhovoru pro média. Svědčí to o hulvátství člověka, který se takto vyjadřuje kvůli laciné senzaci a zřejmě kvůli získání pozornosti.


Kdo je to Zmrd? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zmrd? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Zmrd? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Alabastr? Znáte termín Ledovec? Vzpomněli byste si co znamená slovo Princip? Víte, co je to Důvěra?

Klíčová slova: pojem, hanlivé, význam, přesný výraz, wiki, původ slova, wikipedie, přesný význam, heslo, popis, Zmrd, význam pojmu, informace, odborný výraz, definice, synonymum

Pojem Zmrd je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Zmrd v následujících zdrojích

Najít pojem Zmrd na Google.cz

Hledat termín Zmrd v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Zmrd na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Zmrd ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zmrd ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zmrd například ve videích na Youtube, v Google překladači, v metavyhledávači Info.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Zmrd? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Zmrd? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmrd? Definice pojmu Zmrd se nachází v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, psychopati tým, zmrd, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, termín kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.