Kdo je to?
Kdo je to Liam Neeson? Životopis Liam Neeson, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Liam Neeson?

Kdo je to Liam Neeson? Stručný životopis

Liam Neeson, původně William John Neeson, je herec irského původu. Pro svůj výrazný a příjemný hlas je známý také jako vypravěč. Narodil se v Irsku, ale v roce 2009 získal americké občanství. Popularitu mu získala řada filmů, např. Excalibur, Rob Roy, Star Wars, Gangy New Yourku, Batman začíná, Láska nebeská, Schidlerův seznam.
Liam Neeson je nositelem četných cen, byl nominován na Oscara, cenu BAFTA i Zlatý glóbus. Oceněn byl i Řádem Britského impéria.Kdo je to Liam Neeson? Životopis Liam Neeson, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Liam Neeson

Národnost: irská, USA
Datum narození: 7. června 1952
Místo narození: Ballymena

Tento text (Liam Neeson) můžete samozřejmě sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Zpětná vazba? Vzpomenete si na definici slova Dyslexie? Vzpomenete si na definici slova Instagram? Vzpomněli byste si na význam slova Blýskavice?

Klíčová slova: slovo, co znamená, vysvětlení, Liam Neeson, význam pojmu, kdo to je, co je to Liam Neeson?, heslo, etymologie, odborný výraz, herectví, termín, význam, wiki, popis, význam slova

Pojem Liam Neeson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Liam Neeson v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Liam Neeson v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Liam Neeson ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Liam Neeson ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Liam Neeson na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Liam Neeson například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Liam Neeson

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Liam Neeson? Kdo to byl Liam Neeson? Kdy se narodil Liam Neeson? Kde se narodil Liam Neeson? Liam Neeson je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Liam Neeson např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Liam Neeson i v jiné kategorii než je herectví.