Kdo je to?
Kdo je to Liam Neeson? Životopis Liam Neeson, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Liam Neeson?

Kdo je to Liam Neeson? Stručný životopis

Liam Neeson, původně William John Neeson, je herec irského původu. Pro svůj výrazný a příjemný hlas je známý také jako vypravěč. Narodil se v Irsku, ale v roce 2009 získal americké občanství. Popularitu mu získala řada filmů, např. Excalibur, Rob Roy, Star Wars, Gangy New Yourku, Batman začíná, Láska nebeská, Schidlerův seznam.
Liam Neeson je nositelem četných cen, byl nominován na Oscara, cenu BAFTA i Zlatý glóbus. Oceněn byl i Řádem Britského impéria.Kdo je to Liam Neeson? Životopis Liam Neeson, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Liam Neeson

Národnost: irská, USA
Datum narození: 7. června 1952
Místo narození: Ballymena

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Liam Neeson? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Zpětná vazba? Víte co je Copyright? Vzpomenete si na definici slova Instagram? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ústava?

Klíčová slova: Liam Neeson, význam pojmu, lexikon, kdo je Liam Neeson?, informace, wiki, co je to Liam Neeson?, heslo, popis, přesný výraz, kdo to je, synonymum, definice, význam, etymologie, formulace

Pojem Liam Neeson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Liam Neeson

Hledejte bez špehování slovo Liam Neeson ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Liam Neeson ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Liam Neeson ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Liam Neeson ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Liam Neeson například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Životopis, kdo je Liam Neeson? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Liam Neeson? Kdo to byl Liam Neeson? Kdy se narodil Liam Neeson? Kde se narodil Liam Neeson? Liam Neeson je v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Liam Neeson dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Liam Neeson i v jiné kategorii než je herectví.