Kdo je to?
Kdo je Liam Neeson? Životopis Liam Neeson, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Liam Neeson?

Kdo je Liam Neeson? Životopis, informace, biografie, herectví

Liam Neeson, původně William John Neeson, je herec irského původu. Pro svůj výrazný a příjemný hlas je známý také jako vypravěč. Narodil se v Irsku, ale v roce 2009 získal americké občanství. Popularitu mu získala řada filmů, např. Excalibur, Rob Roy, Star Wars, Gangy New Yourku, Batman začíná, Láska nebeská, Schidlerův seznam.
Liam Neeson je nositelem četných cen, byl nominován na Oscara, cenu BAFTA i Zlatý glóbus. Oceněn byl i Řádem Britského impéria.Kdo je Liam Neeson? Životopis Liam Neeson, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Liam Neeson

Národnost: irská, USA
Datum narození: 7. června 1952
Místo narození: Ballymena

Tento text (Liam Neeson) můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Kadence? Znáte termín Adenokarcinom? Vzpomenete si na definici slova Vitamín D? Víte, co je to Krátkozrakost?

Klíčová slova: datum narození, biografie, herectví, Liam Neeson, herectví, informace, kdy se narodil Liam Neeson?, wiki, osobnost, narození, wikipedie, Liam Neeson, životopis, národnost, kdo je Liam Neeson?, popis

Pojem Liam Neeson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Liam Neeson zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Liam Neeson ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Liam Neeson na Google.cz

Vyhledat termín Liam Neeson ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Liam Neeson v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Liam Neeson například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Liam Neeson

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Liam Neeson? Kdy se narodil Liam Neeson? Kde se narodil Liam Neeson? Liam Neeson patří do kategorie Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Liam Neeson např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Liam Neeson i v jiné kategorii než je herectví.