Kdo je to?
Kdo je to Liam Neeson? Životopis Liam Neeson, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Liam Neeson?

Kdo je to Liam Neeson? Stručný životopis

Liam Neeson, původně William John Neeson, je herec irského původu. Pro svůj výrazný a příjemný hlas je známý také jako vypravěč. Narodil se v Irsku, ale v roce 2009 získal americké občanství. Popularitu mu získala řada filmů, např. Excalibur, Rob Roy, Star Wars, Gangy New Yourku, Batman začíná, Láska nebeská, Schidlerův seznam.
Liam Neeson je nositelem četných cen, byl nominován na Oscara, cenu BAFTA i Zlatý glóbus. Oceněn byl i Řádem Britského impéria.Kdo je to Liam Neeson? Životopis Liam Neeson, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Liam Neeson

Národnost: irská, USA
Datum narození: 7. června 1952
Místo narození: Ballymena

Sdílejte tuto stránku s osobností Liam Neeson s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Kadence? Vzpomněli byste si na význam slova Omluvný list? Vzpomenete si na definici slova Jazylka? Znáte definici termínu Republika?

Klíčová slova: odborný výraz, co je to Liam Neeson?, přesný význam, heslo, význam pojmu, definice, popis, slovo, Liam Neeson, vysvětlení, přesný výraz, význam, kdo to je, pojem, význam slova, informace

Pojem Liam Neeson je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Liam Neeson na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Liam Neeson ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Liam Neeson ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Liam Neeson na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Liam Neeson například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Liam Neeson?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Liam Neeson? Kdo to byl Liam Neeson? Kdy se narodil Liam Neeson? Kde se narodil Liam Neeson? Liam Neeson je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Liam Neeson třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Liam Neeson i v jiné kategorii než je herectví.