Kdo je to?
Kdo je to, byl Poberta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Poberta? Lidé, hanlivé

Kdo je to Poberta?

Jaký je význam slova Poberta? Co to znamená?

Poberta byl původně sobecký člověk, který chce pro sebe vždy získat největší podíl, nyní se užívá více ve významu zloděj, převážně kapesní zloděj či pachatel drobných krádeží. V Čechách se říkalo poberta donu Martinovi doef Huerta, který byl v době třicetileté války císařským generálem.
Za zásluhy získal kromě jiného hrad Velhartice, který si zvolil za své sídlo a postavil zde nový palác, kde usídlil svou milenku a uložil veškerý majetek, který naloupil.Kdo je to, byl Poberta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Poberta? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Poberta s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Trajektorie? Víte co je Snowkiting? Rozumíte pojmu Konvertoplán? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trailer?

Klíčová slova: hanlivé, Poberta, heslo, přesný význam, vysvětlení, kdo to je, co je to Poberta?, pojem, formulace, definice, význam slova, popis, přesný výraz, kdo je Poberta?, popis, informace

Pojem Poberta je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Poberta ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Poberta na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Poberta ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Poberta ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Poberta například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Poberta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Poberta? Kdo to byl Poberta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Poberta? Definice pojmu Poberta se nachází v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.