Kdo je to?
Kdo je to Ryan Lochte? Životopis Ryan Lochte, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Ryan Lochte?

Kdo je to Ryan Lochte? Stručný životopis

Ryan Lochte je významný americký sportovec, patří k nejlepším plavcům světa. Je vlastníkem šesti olympijských zlatých medailí, tří stříbrných a tří bronzových. Osmnáctkrát byl mistrem světa v dlouhém bazénu, dvaadvacetkrát mistrem světa v krátkém bazénu.
Ryan Lochte byl také držitelem světových rekordů na 200 m znak a 400 m polohový závod a stejně úspěšný byl také ve štafetě 4x200 volným způsobem.Kdo je to Ryan Lochte? Životopis Ryan Lochte, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Ryan Lochte

Národnost: USA
Datum narození: 3. srpna 1984
Místo narození: Rochester

Tento text (Ryan Lochte) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Manko? Víte, co je to Fyzioterapie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ekologie? Rozumíte pojmu Interaktivní tabule?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, význam slova, co znamená, původ slova, kdo to je, slovo, co je to Ryan Lochte?, definice, popis, význam, formulace, sport, heslo, přesný výraz, popis

Pojem Ryan Lochte je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít frázi Ryan Lochte ve Wikipedii

Vyhledat výraz Ryan Lochte ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Ryan Lochte ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Ryan Lochte ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ryan Lochte například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Ryan Lochte?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ryan Lochte? Kdo to byl Ryan Lochte? Kdy se narodil Ryan Lochte? Kde se narodil Ryan Lochte? Ryan Lochte je v kategorii sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Ryan Lochte dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ryan Lochte i v jiné kategorii než je sport.