Kdo je to?
Kdo je to Ryan Lochte? Životopis Ryan Lochte, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Ryan Lochte?

Kdo je to Ryan Lochte? Stručný životopis

Ryan Lochte je významný americký sportovec, patří k nejlepším plavcům světa. Je vlastníkem šesti olympijských zlatých medailí, tří stříbrných a tří bronzových. Osmnáctkrát byl mistrem světa v dlouhém bazénu, dvaadvacetkrát mistrem světa v krátkém bazénu.
Ryan Lochte byl také držitelem světových rekordů na 200 m znak a 400 m polohový závod a stejně úspěšný byl také ve štafetě 4x200 volným způsobem.Kdo je to Ryan Lochte? Životopis Ryan Lochte, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Ryan Lochte

Národnost: USA
Datum narození: 3. srpna 1984
Místo narození: Rochester

Popis osobnosti Ryan Lochte můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Dogma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vnitroblok? Vzpomněli byste si co znamená slovo Samohláska? Víte co je Pandemie?

Klíčová slova: popis, wiki, lexikon, přesný význam, kdo je Ryan Lochte?, pojem, odborný výraz, synonymum, informace, sport, formulace, význam slova, význam, heslo, přesný výraz, co je to Ryan Lochte?

Pojem Ryan Lochte je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Ryan Lochte

Hledat frázi Ryan Lochte ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Ryan Lochte ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Ryan Lochte ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Ryan Lochte ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ryan Lochte například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Ryan Lochte? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ryan Lochte? Kdo to byl Ryan Lochte? Kdy se narodil Ryan Lochte? Kde se narodil Ryan Lochte? Ryan Lochte se nachází v kategorii sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ryan Lochte dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ryan Lochte i v jiné kategorii než je sport.