Kdo je to?
Kdo je to Ryan Lochte? Životopis Ryan Lochte, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Ryan Lochte?

Kdo je to Ryan Lochte? Stručný životopis

Ryan Lochte je významný americký sportovec, patří k nejlepším plavcům světa. Je vlastníkem šesti olympijských zlatých medailí, tří stříbrných a tří bronzových. Osmnáctkrát byl mistrem světa v dlouhém bazénu, dvaadvacetkrát mistrem světa v krátkém bazénu.
Ryan Lochte byl také držitelem světových rekordů na 200 m znak a 400 m polohový závod a stejně úspěšný byl také ve štafetě 4x200 volným způsobem.Kdo je to Ryan Lochte? Životopis Ryan Lochte, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Ryan Lochte

Národnost: USA
Datum narození: 3. srpna 1984
Místo narození: Rochester

Líbí se stručný životopis s osobou Ryan Lochte? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Belvedér? Vzpomněli byste si co znamená slovo Absces? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dotační podvod? Víte co je Úhlopříčka?

Klíčová slova: odborný výraz, co znamená, formulace, Ryan Lochte, definice, přesný význam, význam pojmu, informace, co je to Ryan Lochte?, kdo to je, synonymum, význam, pojem, termín, vysvětlení, lexikon

Pojem Ryan Lochte je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat heslo Ryan Lochte ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Ryan Lochte v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Ryan Lochte ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Ryan Lochte ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ryan Lochte například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Ryan Lochte? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ryan Lochte? Kdo to byl Ryan Lochte? Kdy se narodil Ryan Lochte? Kde se narodil Ryan Lochte? Ryan Lochte je v sekci sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Ryan Lochte kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ryan Lochte i v jiné kategorii než je sport.