Kdo je to?
Kdo je to, byl Transgender? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transgender? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Transgender?

Co znamená a jaký je význam slova Transgender?

Transgender je člověk, který se neidentifikuje s pohlavím, které získal při narození. Tito lidé mohou být transsexuálové nebo genderqueerové. Transgender – transsexuál má vrozenou dispozici, která je příčinou rozporu mezi psychickým a tělesným pohlavím. Bývá způsobena nerovnováhou hormonů již v těle matky během těhotenství. Většina těchto jedinců chce podstoupit změnu pohlaví.
Transgender – genderqueer má proměnnou identitu a není vyhraněně mužský nebo ženský. Podstupuje často hormonální léčbu nebo chirurgické zákroky.Kdo je to, byl Transgender? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transgender? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Transgender? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Černá díra? Pamatujete si definici pojmu Cash flow? Znáte definici termínu Genofond? Vzpomněli byste si co znamená slovo Láska?

Klíčová slova: informace, význam slova, Transgender, etymologie, slovo, co znamená, přesný výraz, vysvětlení, lexikon, heslo, wiki, termín, popis, odborný výraz, definice, pojem

Pojem Transgender je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem Transgender ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Transgender na Google.cz

Najít slovo Transgender ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Transgender na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Transgender například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Transgender

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Transgender? Kdo to byl Transgender? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Transgender? Definice pojmu Transgender je v kategorii vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.