Kdo je to?
Kdo je to, byl Transgender? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transgender? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Transgender?

Co znamená a jaký je význam slova Transgender?

Transgender je člověk, který se neidentifikuje s pohlavím, které získal při narození. Tito lidé mohou být transsexuálové nebo genderqueerové. Transgender – transsexuál má vrozenou dispozici, která je příčinou rozporu mezi psychickým a tělesným pohlavím. Bývá způsobena nerovnováhou hormonů již v těle matky během těhotenství. Většina těchto jedinců chce podstoupit změnu pohlaví.
Transgender – genderqueer má proměnnou identitu a není vyhraněně mužský nebo ženský. Podstupuje často hormonální léčbu nebo chirurgické zákroky.Kdo je to, byl Transgender? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transgender? Lidé, vlastnosti

Tento text (Transgender) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Citoslovce? Rozumíte pojmu Epilátor? Znáte definici termínu Hematom? Znáte pojem Morfin?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, pojem, kdo je Transgender?, odborný výraz, vlastnosti, formulace, informace, slovo, heslo, vysvětlení, co je to Transgender?, původ slova, kdo to je, lexikon, Transgender

Pojem Transgender je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít pojem Transgender ve Wikislovníku

Vyhledat termín Transgender ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Transgender na Youtube

Hledat termín Transgender v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Transgender například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Transgender? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Transgender? Kdo to byl Transgender? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Transgender? Definice pojmu Transgender je v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Transgender i v jiné kategorii než v vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.