Kdo je to?
Kdo je to, byl Transgender? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transgender? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Transgender?

Co znamená a jaký je význam slova Transgender?

Transgender je člověk, který se neidentifikuje s pohlavím, které získal při narození. Tito lidé mohou být transsexuálové nebo genderqueerové. Transgender – transsexuál má vrozenou dispozici, která je příčinou rozporu mezi psychickým a tělesným pohlavím. Bývá způsobena nerovnováhou hormonů již v těle matky během těhotenství. Většina těchto jedinců chce podstoupit změnu pohlaví.
Transgender – genderqueer má proměnnou identitu a není vyhraněně mužský nebo ženský. Podstupuje často hormonální léčbu nebo chirurgické zákroky.Kdo je to, byl Transgender? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Transgender? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Transgender se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Černá díra? Víte, co je to Warfarin? Znáte definici termínu Genofond? Rozumíte pojmu Sacharidy?

Klíčová slova: vlastnosti, popis, původ slova, synonymum, popis, co je to Transgender?, význam, význam slova, lexikon, heslo, informace, formulace, přesný výraz, kdo to je, termín, význam pojmu

Pojem Transgender je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Transgender v následujících vyhledávačích

Zkusit najít Transgender v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Transgender ve Wikipedii

Najít slovo Transgender ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Transgender ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Transgender například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Transgender, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Transgender? Kdo to byl Transgender? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Transgender? Definice pojmu Transgender je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.