Kdo je to?
Kdo je to, byl Ocas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ocas? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ocas?

Jaký je význam slova Ocas? Co to znamená?

Slovo ocas může mít v nespisovném jazyce několik více či méně vulgárních významů. Tím nejběžnějším a zcela jistě nejpoužívanějším je výraz ocas ve smyslu mužského pohlavního orgánu, podobně jako např. pinďour, ohon, pták, klacek, kolík, kokot apod. Existují pochopitelně i vulgárnější synonyma pro penis (čurák). Ocasem můžeme též nazvat muže, jehož z nějakého důvodu vnímáme jako otravného nebo protivného jedince a v takovém případě nijakzvlášť vulgární nebudeme. Posledním významem slova ocas je pachuť, např. pokud má tzv. ocas víno, konzument z něj rozhodně nebude nijak nadšený. Totéž platí o nevyladěné chuti různých pokrmů. Zde se jedná jen o negativně zabarvený nespisovný výraz, který v žádném případě není sprostým slovem.


Kdo je to, byl Ocas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ocas? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Ocas? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Faktura? Vzpomněli byste si na význam slova Antisemitismus? Vzpomněli byste si na význam slova Koronavirus? Znáte definici termínu Andragogika?

Klíčová slova: heslo, Ocas, hanlivé, informace, co znamená, co je to Ocas?, synonymum, wiki, formulace, význam pojmu, popis, lexikon, význam, odborný výraz, popis, slovo

Pojem Ocas je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít pojem Ocas ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Ocas na Google.cz

Hledat videa s názvem Ocas na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ocas ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ocas například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ocas

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ocas? Kdo to byl Ocas? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ocas? Definice pojmu Ocas patří do sekce hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Ocas i v jiné sekci než v hanlivé.