Kdo je to?
Kdo je to, byl Ocas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ocas? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ocas?

Jaký je význam slova Ocas? Co to znamená?

Slovo ocas může mít v nespisovném jazyce několik více či méně vulgárních významů. Tím nejběžnějším a zcela jistě nejpoužívanějším je výraz ocas ve smyslu mužského pohlavního orgánu, podobně jako např. pinďour, ohon, pták, klacek, kolík, kokot apod. Existují pochopitelně i vulgárnější synonyma pro penis (čurák). Ocasem můžeme též nazvat muže, jehož z nějakého důvodu vnímáme jako otravného nebo protivného jedince a v takovém případě nijakzvlášť vulgární nebudeme. Posledním významem slova ocas je pachuť, např. pokud má tzv. ocas víno, konzument z něj rozhodně nebude nijak nadšený. Totéž platí o nevyladěné chuti různých pokrmů. Zde se jedná jen o negativně zabarvený nespisovný výraz, který v žádném případě není sprostým slovem.


Kdo je to, byl Ocas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ocas? Lidé, hanlivé

Definici slova Ocas můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Faktura? Vzpomněli byste si co znamená slovo Moringa? Vzpomněli byste si na význam slova Koronavirus? Víte co je Guláš?

Klíčová slova: odborný výraz, přesný výraz, wiki, vysvětlení, co znamená, význam, definice, význam slova, pojem, informace, popis, slovo, formulace, heslo, přesný význam, kdo to je

Pojem Ocas je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Ocas na Youtube

Hledat heslo Ocas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Ocas ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Ocas ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Ocas například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Ocas? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ocas? Kdo to byl Ocas? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ocas? Definice pojmu Ocas se nachází v kategorii hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hanlivé.