Kdo je to?
Kdo je to Ocas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ocas? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ocas?

Co znamená a jaký je význam slova Ocas?

Slovo ocas může mít v nespisovném jazyce několik více či méně vulgárních významů. Tím nejběžnějším a zcela jistě nejpoužívanějším je výraz ocas ve smyslu mužského pohlavního orgánu, podobně jako např. pinďour, ohon, pták, klacek, kolík, kokot apod. Existují pochopitelně i vulgárnější synonyma pro penis (čurák). Ocasem můžeme též nazvat muže, jehož z nějakého důvodu vnímáme jako otravného nebo protivného jedince a v takovém případě nijakzvlášť vulgární nebudeme. Posledním významem slova ocas je pachuť, např. pokud má tzv. ocas víno, konzument z něj rozhodně nebude nijak nadšený. Totéž platí o nevyladěné chuti různých pokrmů. Zde se jedná jen o negativně zabarvený nespisovný výraz, který v žádném případě není sprostým slovem.


Kdo je to Ocas? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ocas? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Ocas s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Hospic? Víte, co je to Valcha? Vzpomněli byste si na význam slova Trdlo? Rozumíte pojmu Rizoto?

Klíčová slova: termín, význam, hanlivé, odborný výraz, wiki, přesný význam, wikipedie, etymologie, definice, význam pojmu, lexikon, formulace, heslo, původ slova, co znamená, přesný výraz

Pojem Ocas je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Ocas zkuste tyto odkazy

Zkusit najít frázi Ocas ve Wikipedii

Hledat heslo Ocas ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Ocas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Ocas na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Ocas ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ocas například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Ocas, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Ocas? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ocas? Definice pojmu Ocas je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Vyzkoušejte nalézt informace výraz,heslo, text, pojem např. v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.