Kdo je to?
Kdo je to, byl Promotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Promotér? Lidé, profese

Kdo je to Promotér?

Co znamená a jaký je význam slova Promotér?

Promotér je pracovník v marketingu. Jeho úkolem je zviditelnit, propagovat nějaký produkt, službu nebo značku, zvýšit o nich povědomí a zvýšit jejich atraktivitu pro zákazníky. Jako častá forma podpory prodeje fungují různé předváděcí akce, stánky - například stánky s ochutnávkami v obchodech a nákupních centrech apod.Kdo je to, byl Promotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Promotér? Lidé, profese

Definici slova Promotér můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Metafora? Vzpomněli byste si co označuje výraz Legionella? Znáte termín Rivotril? Znáte termín Štóla?

Klíčová slova: co znamená, význam slova, etymologie, slovo, termín, lexikon, heslo, význam pojmu, odborný výraz, pojem, synonymum, informace, význam, přesný výraz, formulace, kdo je Promotér?

Pojem Promotér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Promotér

Hledejte bez špehování slovo Promotér ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Promotér ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Promotér ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Promotér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Promotér například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Promotér

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Promotér? Kdo to byl Promotér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Promotér? Definice pojmu Promotér patří do sekce profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.