Kdo je to?
Kdo je to, byl Promotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Promotér? Lidé, profese

Kdo je to Promotér?

Co znamená a jaký je význam slova Promotér?

Promotér je pracovník v marketingu. Jeho úkolem je zviditelnit, propagovat nějaký produkt, službu nebo značku, zvýšit o nich povědomí a zvýšit jejich atraktivitu pro zákazníky. Jako častá forma podpory prodeje fungují různé předváděcí akce, stánky - například stánky s ochutnávkami v obchodech a nákupních centrech apod.Kdo je to, byl Promotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Promotér? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Promotér s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Marketing? Rozumíte pojmu Pneumokok? Znáte termín Jerlín? Znáte pojem Služebnost?

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, kdo to je, význam pojmu, vysvětlení, význam, termín, přesný význam, wiki, definice, pojem, slovo, odborný výraz, popis, Promotér, význam slova

Pojem Promotér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít heslo Promotér ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Promotér ve Wikimedia Commons

Najít termín Promotér ve Wikipedii

Najít slovo Promotér ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Promotér například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Promotér

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Promotér? Kdo to byl Promotér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Promotér? Definice pojmu Promotér je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.