Kdo je to?
Kdo je to, byl Promotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Promotér? Lidé, profese

Kdo je to Promotér?

Co znamená a jaký je význam slova Promotér?

Promotér je pracovník v marketingu. Jeho úkolem je zviditelnit, propagovat nějaký produkt, službu nebo značku, zvýšit o nich povědomí a zvýšit jejich atraktivitu pro zákazníky. Jako častá forma podpory prodeje fungují různé předváděcí akce, stánky - například stánky s ochutnávkami v obchodech a nákupních centrech apod.Kdo je to, byl Promotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Promotér? Lidé, profese

Tento text (Promotér) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Metafora? Pamatujete si definici pojmu Souznačné slovo? Znáte termín Rivotril? Vzpomněli byste si co znamená slovo Outlet?

Klíčová slova: kdo to je, profese, co je to Promotér?, synonymum, popis, etymologie, přesný význam, Promotér, pojem, význam, přesný výraz, heslo, význam slova, kdo je Promotér?, odborný výraz, původ slova

Pojem Promotér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Promotér na Google.cz

Zkusit najít frázi Promotér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Promotér ve Wikipedii

Vyhledat slovo Promotér ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Promotér například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Promotér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Promotér? Kdo to byl Promotér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Promotér? Definice pojmu Promotér je v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Promotér i v jiné kategorii než v profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.