Kdo je to?
Kdo je to, byl Promotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Promotér? Lidé, profese

Kdo je to Promotér?

Co znamená a jaký je význam slova Promotér?

Promotér je pracovník v marketingu. Jeho úkolem je zviditelnit, propagovat nějaký produkt, službu nebo značku, zvýšit o nich povědomí a zvýšit jejich atraktivitu pro zákazníky. Jako častá forma podpory prodeje fungují různé předváděcí akce, stánky - například stánky s ochutnávkami v obchodech a nákupních centrech apod.Kdo je to, byl Promotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Promotér? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Promotér sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Mapa? Znáte pojem Dysfrenie? Znáte termín Lymfa? Vzpomenete si na definici slova Mitra?

Klíčová slova: původ slova, Promotér, termín, popis, pojem, definice, kdo to je, popis, slovo, co znamená, synonymum, přesný výraz, význam slova, vysvětlení, profese, wiki

Pojem Promotér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Promotér ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Promotér v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Promotér ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Promotér na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Promotér například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Promotér? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Promotér? Kdo to byl Promotér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Promotér? Definice pojmu Promotér se nachází v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Promotér i v jiné kategorii než v profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.