Kdo je to?
Kdo je to, byl Promotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Promotér? Lidé, profese

Kdo je to Promotér?

Co znamená a jaký je význam slova Promotér?

Promotér je pracovník v marketingu. Jeho úkolem je zviditelnit, propagovat nějaký produkt, službu nebo značku, zvýšit o nich povědomí a zvýšit jejich atraktivitu pro zákazníky. Jako častá forma podpory prodeje fungují různé předváděcí akce, stánky - například stánky s ochutnávkami v obchodech a nákupních centrech apod.Kdo je to, byl Promotér? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Promotér? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Promotér? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Mapa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ebola? Znáte termín Lymfa? Víte co je Daňový rezident?

Klíčová slova: odborný výraz, synonymum, slovo, vysvětlení, kdo je Promotér?, formulace, termín, význam, wiki, význam pojmu, lexikon, kdo to je, heslo, profese, popis, přesný význam

Pojem Promotér je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Promotér zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Promotér ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Promotér ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Promotér ve Wikipedii

Najít výraz Promotér ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Promotér například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Promotér, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Promotér? Kdo to byl Promotér? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Promotér? Definice pojmu Promotér je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.