Kdo je to?
Kdo je Zayn Malik? Životopis Zayn Malik, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Zayn Malik

Kdo je Zayn Malik? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Zayn Javadd Malik se narodil v Anglii. Oba jeho rodiče mají britskou národnost, i když otec je původem Pákistánec. Otec Yaser Malik je muslimského vyznání, takže jeho manželka Tricia (matka Zayna) musela konvertovat k islámu. Zayn Malik i jeho tři sestry jsou taktéž muslimové.
V současné době je Zayn Malik známý zpěvák a skladatel, je členem skupiny One Direction. Historie této skupiny je velmi zajímavá. Zayn Malik se v roce 2010 (to mu bylo 17 let) přihlásil do The X Factor jako sólový zpěvák. Jeho zpěv ale nestačil na to, aby postoupil do dalšího kola. Nicméně porotkyně Nicole Scherzinger navrhla, aby se spojil s dalšími čtyřmi soutěžícími a vytvořili skupinu – její název vymyslel Harry Styles, jeden ze členů One Direction. Dalšími členy, kteří tvoří skupinu, jsou Niall Horan, Liam Payne a Louis Tomlison.
Skupina One Direction pěveckou soutěž nevyhrála, umístila se na třetím místě. Avšak krátce po skončení soutěže v roce 2011 už měli hotovou desku, 11. září vyšel první singl této skupiny s názvem „What Makes You Happy“. O rok později vychází už jejich druhé album, které obsadilo první příčky hitparád v 35 zemích světa. Prodalo se ho na 4,4 miliony kusů. Třetí album s názvem Midnight Memories bylo vydáno v roce 2013 a stalo se nejrychleji prodávaným albem v celé historii britského Amazonu. Ani ne za rok vyšlo čtvrté album – poslední, na kterém se Zayn Malik jako člen One Direction podílel. Skupinu opustil 25.3.2015.
První sólové album tohoto zpěváka vyšlo v roce 2016 – a opět zaznamenalo úspěch. V tomto roce začíná také vztah s modelkou Gigi Hadid, která mu v roce 2020 porodila dceru Khai. Druhé sólové album vychází v roce 2018, už ale není tak úspěšné jako první album.Kdo je Zayn Malik? Životopis Zayn Malik, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Zayn Malik

Národnost: anglická
Datum narození: 12.1.1993
Místo narození: Bradford, Velká Británie

Zaujala vás biografie osobnosti Zayn Malik? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Osoba blízká? Pamatujete si definici pojmu Korporátní daň? Víte, co je to Myrta? Vzpomněli byste si co znamená slovo Citadela?

Klíčová slova: wiki, osobnost, životopis, vysvětlení, Zayn Malik, osobnosti, zajímavosti, hudba, místo narození, biografie, kdy se narodil Zayn Malik?, popis, národnost, wikipedie, Zayn Malik, život

Pojem Zayn Malik je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat heslo Zayn Malik ve vyhledávači Qwant

Najít termín Zayn Malik ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Zayn Malik ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Zayn Malik na Youtube

Hledat termín Zayn Malik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zayn Malik například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zayn Malik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zayn Malik? Kdy se narodil Zayn Malik? Kde se narodil Zayn Malik? Zayn Malik se nachází v sekci Hudba

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Zayn Malik dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zayn Malik i v jiné kategorii než je hudba.