Kdo je to?
Kdo je Zayn Malik? Životopis Zayn Malik, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Zayn Malik?

Kdo je Zayn Malik? Životopis, informace, biografie, hudba

Zayn Javadd Malik se narodil v Anglii. Oba jeho rodiče mají britskou národnost, i když otec je původem Pákistánec. Otec Yaser Malik je muslimského vyznání, takže jeho manželka Tricia (matka Zayna) musela konvertovat k islámu. Zayn Malik i jeho tři sestry jsou taktéž muslimové.
V současné době je Zayn Malik známý zpěvák a skladatel, je členem skupiny One Direction. Historie této skupiny je velmi zajímavá. Zayn Malik se v roce 2010 (to mu bylo 17 let) přihlásil do The X Factor jako sólový zpěvák. Jeho zpěv ale nestačil na to, aby postoupil do dalšího kola. Nicméně porotkyně Nicole Scherzinger navrhla, aby se spojil s dalšími čtyřmi soutěžícími a vytvořili skupinu – její název vymyslel Harry Styles, jeden ze členů One Direction. Dalšími členy, kteří tvoří skupinu, jsou Niall Horan, Liam Payne a Louis Tomlison.
Skupina One Direction pěveckou soutěž nevyhrála, umístila se na třetím místě. Avšak krátce po skončení soutěže v roce 2011 už měli hotovou desku, 11. září vyšel první singl této skupiny s názvem „What Makes You Happy“. O rok později vychází už jejich druhé album, které obsadilo první příčky hitparád v 35 zemích světa. Prodalo se ho na 4,4 miliony kusů. Třetí album s názvem Midnight Memories bylo vydáno v roce 2013 a stalo se nejrychleji prodávaným albem v celé historii britského Amazonu. Ani ne za rok vyšlo čtvrté album – poslední, na kterém se Zayn Malik jako člen One Direction podílel. Skupinu opustil 25.3.2015.
První sólové album tohoto zpěváka vyšlo v roce 2016 – a opět zaznamenalo úspěch. V tomto roce začíná také vztah s modelkou Gigi Hadid, která mu v roce 2020 porodila dceru Khai. Druhé sólové album vychází v roce 2018, už ale není tak úspěšné jako první album.Kdo je Zayn Malik? Životopis Zayn Malik, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Zayn Malik

Národnost: anglická
Datum narození: 12.1.1993
Místo narození: Bradford, Velká Británie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zayn Malik s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Vinylová podlaha? Vzpomenete si na definici slova Tahák? Víte, co je to Formalismus? Vzpomněli byste si na význam slova Podílový fond?

Klíčová slova: hudba, osobnosti, vysvětlení, popis, lexikon, Zayn Malik, zajímavosti, datum narození, kde se narodil Zayn Malik?, hudba, narození, wikipedie, osobnost, životopis, biografie, místo narození

Pojem Zayn Malik je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Zayn Malik

Najít heslo Zayn Malik ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Zayn Malik ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Zayn Malik na Google.cz

Zkusit najít Zayn Malik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zayn Malik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zayn Malik například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Zayn Malik?

Právě jste zjistili Kdo je to Zayn Malik? Kdy se narodil Zayn Malik? Kde se narodil Zayn Malik? Zayn Malik patří do kategorie Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Zayn Malik kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zayn Malik i v jiné kategorii než je hudba.