Kdo je to?
Kdo je Zayn Malik? Životopis Zayn Malik, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Zayn Malik?

Kdo je Zayn Malik? Životopis, informace, biografie, hudba

Zayn Javadd Malik se narodil v Anglii. Oba jeho rodiče mají britskou národnost, i když otec je původem Pákistánec. Otec Yaser Malik je muslimského vyznání, takže jeho manželka Tricia (matka Zayna) musela konvertovat k islámu. Zayn Malik i jeho tři sestry jsou taktéž muslimové.
V současné době je Zayn Malik známý zpěvák a skladatel, je členem skupiny One Direction. Historie této skupiny je velmi zajímavá. Zayn Malik se v roce 2010 (to mu bylo 17 let) přihlásil do The X Factor jako sólový zpěvák. Jeho zpěv ale nestačil na to, aby postoupil do dalšího kola. Nicméně porotkyně Nicole Scherzinger navrhla, aby se spojil s dalšími čtyřmi soutěžícími a vytvořili skupinu – její název vymyslel Harry Styles, jeden ze členů One Direction. Dalšími členy, kteří tvoří skupinu, jsou Niall Horan, Liam Payne a Louis Tomlison.
Skupina One Direction pěveckou soutěž nevyhrála, umístila se na třetím místě. Avšak krátce po skončení soutěže v roce 2011 už měli hotovou desku, 11. září vyšel první singl této skupiny s názvem „What Makes You Happy“. O rok později vychází už jejich druhé album, které obsadilo první příčky hitparád v 35 zemích světa. Prodalo se ho na 4,4 miliony kusů. Třetí album s názvem Midnight Memories bylo vydáno v roce 2013 a stalo se nejrychleji prodávaným albem v celé historii britského Amazonu. Ani ne za rok vyšlo čtvrté album – poslední, na kterém se Zayn Malik jako člen One Direction podílel. Skupinu opustil 25.3.2015.
První sólové album tohoto zpěváka vyšlo v roce 2016 – a opět zaznamenalo úspěch. V tomto roce začíná také vztah s modelkou Gigi Hadid, která mu v roce 2020 porodila dceru Khai. Druhé sólové album vychází v roce 2018, už ale není tak úspěšné jako první album.Kdo je Zayn Malik? Životopis Zayn Malik, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Zayn Malik

Národnost: anglická
Datum narození: 12.1.1993
Místo narození: Bradford, Velká Británie

Sdílejte tuto stránku s osobností Zayn Malik s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Vinylová podlaha? Vzpomenete si na definici slova Interpretace? Víte, co je to Tourettův syndrom? Vzpomněli byste si na význam slova Tulej?

Klíčová slova: datum narození, wikipedie, život, Zayn Malik, kdy se narodil Zayn Malik?, vysvětlení, lexikon, narození, Zayn Malik, wiki, biografie, hudba, popis, osobnosti, životopis, místo narození

Pojem Zayn Malik je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Zayn Malik ve Wikislovníku

Najít slovo Zayn Malik na Google.cz

Zkusit najít slovo Zayn Malik ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Zayn Malik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Zayn Malik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zayn Malik například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Životopis, kdo je Zayn Malik? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Zayn Malik? Kdy se narodil Zayn Malik? Kde se narodil Zayn Malik? Zayn Malik patří do sekce Hudba

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Zayn Malik kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zayn Malik i v jiné kategorii než je hudba.