Kdo je to?
Kdo je to Zayn Malik? Životopis Zayn Malik, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Zayn Malik?

Kdo je to Zayn Malik? Stručný životopis

Zayn Javadd Malik se narodil v Anglii. Oba jeho rodiče mají britskou národnost, i když otec je původem Pákistánec. Otec Yaser Malik je muslimského vyznání, takže jeho manželka Tricia (matka Zayna) musela konvertovat k islámu. Zayn Malik i jeho tři sestry jsou taktéž muslimové.
V současné době je Zayn Malik známý zpěvák a skladatel, je členem skupiny One Direction. Historie této skupiny je velmi zajímavá. Zayn Malik se v roce 2010 (to mu bylo 17 let) přihlásil do The X Factor jako sólový zpěvák. Jeho zpěv ale nestačil na to, aby postoupil do dalšího kola. Nicméně porotkyně Nicole Scherzinger navrhla, aby se spojil s dalšími čtyřmi soutěžícími a vytvořili skupinu – její název vymyslel Harry Styles, jeden ze členů One Direction. Dalšími členy, kteří tvoří skupinu, jsou Niall Horan, Liam Payne a Louis Tomlison.
Skupina One Direction pěveckou soutěž nevyhrála, umístila se na třetím místě. Avšak krátce po skončení soutěže v roce 2011 už měli hotovou desku, 11. září vyšel první singl této skupiny s názvem „What Makes You Happy“. O rok později vychází už jejich druhé album, které obsadilo první příčky hitparád v 35 zemích světa. Prodalo se ho na 4,4 miliony kusů. Třetí album s názvem Midnight Memories bylo vydáno v roce 2013 a stalo se nejrychleji prodávaným albem v celé historii britského Amazonu. Ani ne za rok vyšlo čtvrté album – poslední, na kterém se Zayn Malik jako člen One Direction podílel. Skupinu opustil 25.3.2015.
První sólové album tohoto zpěváka vyšlo v roce 2016 – a opět zaznamenalo úspěch. V tomto roce začíná také vztah s modelkou Gigi Hadid, která mu v roce 2020 porodila dceru Khai. Druhé sólové album vychází v roce 2018, už ale není tak úspěšné jako první album.



Kdo je to Zayn Malik? Životopis Zayn Malik, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Zayn Malik

Národnost: anglická
Datum narození: 12.1.1993
Místo narození: Bradford

Zaujala vás biografie osobnosti Zayn Malik? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Vinylová podlaha? Znáte termín Workshop? Víte, co je to Cizrna? Víte, co je to Pluh?

Klíčová slova: význam, popis, slovo, formulace, synonymum, odborný výraz, pojem, význam pojmu, definice, popis, vysvětlení, co je to Zayn Malik?, kdo je Zayn Malik?, přesný výraz, Zayn Malik, co znamená

Pojem Zayn Malik je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Zayn Malik lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Zayn Malik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Zayn Malik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Zayn Malik ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Zayn Malik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zayn Malik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Zayn Malik?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Zayn Malik? Kdo to byl Zayn Malik? Kdy se narodil Zayn Malik? Kde se narodil Zayn Malik? Zayn Malik patří do sekce hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Zayn Malik kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zayn Malik i v jiné kategorii než je hudba.