Kdo je to?
Kdo je Eva Pilarová? Životopis Eva Pilarová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Eva Pilarová?

Kdo je Eva Pilarová? Životopis, informace, biografie, hudba

Eva Pilarová je zpěvačka a herečka. Jako zpěvačka třikrát zvítězila v anketě Zlatý slavík. Je nositelkou Medaile Za zásluhy. Zpívat začala už jako dítě v dětském chrámovém sboru. Studium operního zpěvu na JAMU opustila a začala vystupovat v divadle Semafor s Jiřím Suchým a Jiřím Šlitrem. Na nějakou dobu Semafor opustila a společně s Waldemarem Matuškou zpívala v Divadle Rokoko. Do Semaforu se vrátila a ve stejné době natočila významnou filmovou roli ve filmu Kdyby tisíc klarinetů.
V době normalizace musela Eva Pilarová svá vystoupení omezit. V současnosti se věnuje více swingu a jazzu.Kdo je Eva Pilarová? Životopis Eva Pilarová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Eva Pilarová

Národnost: česká
Datum narození: 9. srpna 1939
Místo narození: Brno

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Eva Pilarová? s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Životní pojištění? Víte co je Uloženka? Rozumíte pojmu Otoneurologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sugestivní otázka?

Klíčová slova: životopis, Eva Pilarová, národnost, zajímavosti, kde se narodila Eva Pilarová?, hudba, život, osobnosti, lexikon, kdy se narodila Eva Pilarová?, vysvětlení, informace, wiki, wikipedie, datum narození, popis

Pojem Eva Pilarová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Eva Pilarová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat termín Eva Pilarová ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Eva Pilarová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Eva Pilarová na Youtube

Najít pojem Eva Pilarová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Pilarová například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Eva Pilarová

Právě nyní již víte Kdo je to Eva Pilarová? Kdy se narodila Eva Pilarová? Kde se narodila Eva Pilarová? Eva Pilarová se nachází v kategorii Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Eva Pilarová řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Pilarová i v jiné kategorii než je hudba.