Kdo je to?
Kdo je to Eva Pilarová? Životopis Eva Pilarová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Eva Pilarová?

Kdo je to Eva Pilarová? Stručný životopis

Eva Pilarová je zpěvačka a herečka. Jako zpěvačka třikrát zvítězila v anketě Zlatý slavík. Je nositelkou Medaile Za zásluhy. Zpívat začala už jako dítě v dětském chrámovém sboru. Studium operního zpěvu na JAMU opustila a začala vystupovat v divadle Semafor s Jiřím Suchým a Jiřím Šlitrem. Na nějakou dobu Semafor opustila a společně s Waldemarem Matuškou zpívala v Divadle Rokoko. Do Semaforu se vrátila a ve stejné době natočila významnou filmovou roli ve filmu Kdyby tisíc klarinetů.
V době normalizace musela Eva Pilarová svá vystoupení omezit. V současnosti se věnuje více swingu a jazzu.Kdo je to Eva Pilarová? Životopis Eva Pilarová, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Eva Pilarová

Národnost: česká
Datum narození: 9. srpna 1939
Místo narození: Brno

Zaujala vás biografie osobnosti Eva Pilarová? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Investice? Znáte termín Princip? Rozumíte pojmu CNC stroj? Víte, co je to Ecoboost?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, kdo je Eva Pilarová?, původ slova, popis, odborný výraz, co je to Eva Pilarová?, přesný význam, hudba, synonymum, význam slova, popis, wiki, lexikon, etymologie, pojem

Pojem Eva Pilarová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat slovo Eva Pilarová ve Wikipedii

Hledat výraz Eva Pilarová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Eva Pilarová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Eva Pilarová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Eva Pilarová například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Eva Pilarová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Eva Pilarová? Kdo to byl Eva Pilarová? Kdy se narodil Eva Pilarová? Kde se narodil Eva Pilarová? Eva Pilarová se nachází v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Eva Pilarová řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Eva Pilarová i v jiné kategorii než je hudba.