Kdo je to?
Kdo je to, byl Stavebník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stavebník? Lidé, profese

Kdo je to Stavebník?

Jaký je význam slova Stavebník? Co to znamená?

Stavebník je osoba, která zadává stavbu, sama staví, stavbu objednává či je zákazníkem stavební firmy. Stavbu financuje a stane se jejím uživatelem – pokud ji nestaví pro někoho jiného.
Osobu stavebníka definuje stavební zákon a normy, jde tedy o člověka, který ve stavebním řízení žádá o povolení stavby. Někdy bývá zaměňován za investora, stavebník je však se stavbou spjat i jinak, než finančně.Kdo je to, byl Stavebník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stavebník? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Stavebník? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Harissa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Quinoa? Vzpomenete si na definici slova Amuse bouche? Víte co je Smysl života?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, význam slova, co je to Stavebník?, kdo to je, definice, termín, kdo je Stavebník?, odborný výraz, lexikon, wiki, synonymum, popis, Stavebník, význam, informace

Pojem Stavebník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Stavebník lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Stavebník na Google.cz

Hledat heslo Stavebník ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Stavebník na Youtube

Vyhledat termín Stavebník ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Stavebník například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Stavebník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Stavebník? Kdo to byl Stavebník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stavebník? Definice pojmu Stavebník je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.