Kdo je to?
Kdo je to, byl Swarovski? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Swarovski? Lidé, podnikání

Kdo je to Swarovski?

Co znamená a jaký je význam slova Swarovski?

Swarovski je jméno výrobce broušeného skla z křišťálu. Jedná se o rakouskou společnost s českými kořeny – Daniel Swarovski se narodil poblíž Jablonce nad Nisou. Ten se jako vyučený pasíř vydal do Vídně, kde se seznámil s výrobou bižuterie a využil jejich znalosti pro výrobu šperků. Vyvinul stroj na broušení poháněný elektřinou a svůj vynález si nechal patentovat. Založil vlastní podnik, který se na trhu úspěšně prosadil.
Dnes působí společnost Swarovski ve 40 dalších zemích po celém světě. Křišťálové součásti této značky se používají nejen do šperků, ale i k výzdobě módních doplňků.Kdo je to, byl Swarovski? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Swarovski? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Swarovski? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Determinant? Znáte pojem Vrstevnice? Znáte definici termínu Solidarita? Vzpomenete si na definici slova BPEJ?

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, původ slova, co znamená, formulace, význam, etymologie, kdo je Swarovski?, kdo to je, slovo, popis, heslo, lexikon, wiki, přesný výraz, vysvětlení

Pojem Swarovski je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Swarovski

Najít heslo Swarovski ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Swarovski na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Swarovski ve Wikimedia Commons

Najít výraz Swarovski v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Swarovski například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Swarovski? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Swarovski? Kdo to byl Swarovski? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Swarovski? Definice pojmu Swarovski je v sekci podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Swarovski hledat i v jiných kategoriích (než podnikání).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.