Kdo je to?
Kdo je to Swarovski? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Swarovski? Lidé, podnikání

Kdo je to Swarovski?

Jaký je význam slova Swarovski? Co to znamená?

Swarovski je jméno výrobce broušeného skla z křišťálu. Jedná se o rakouskou společnost s českými kořeny – Daniel Swarovski se narodil poblíž Jablonce nad Nisou. Ten se jako vyučený pasíř vydal do Vídně, kde se seznámil s výrobou bižuterie a využil jejich znalosti pro výrobu šperků. Vyvinul stroj na broušení poháněný elektřinou a svůj vynález si nechal patentovat. Založil vlastní podnik, který se na trhu úspěšně prosadil.
Dnes působí společnost Swarovski ve 40 dalších zemích po celém světě. Křišťálové součásti této značky se používají nejen do šperků, ale i k výzdobě módních doplňků.



Kdo je to Swarovski? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Swarovski? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Swarovski s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Solidarita? Znáte definici termínu Firmware? Znáte definici termínu CorelDRAW? Pamatujete si definici pojmu Toner?

Klíčová slova: wiki, podnikání, Swarovski, podnikání, popis, heslo, přesný význam, přesný výraz, co znamená, význam slova, informace, pojem, termín, synonymum, lexikon, etymologie

Pojem Swarovski je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Swarovski zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat slovo Swarovski na Google obrázcích

Vyhledat výraz Swarovski ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Swarovski ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Swarovski ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Swarovski ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Swarovski například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Swarovski, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Swarovski? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Swarovski? Definice pojmu Swarovski je v sekci Podnikání

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Podnikání.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.