Kdo je to?
Kdo je to, byl Swarovski? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Swarovski? Lidé, podnikání

Kdo je to Swarovski?

Co znamená a jaký je význam slova Swarovski?

Swarovski je jméno výrobce broušeného skla z křišťálu. Jedná se o rakouskou společnost s českými kořeny – Daniel Swarovski se narodil poblíž Jablonce nad Nisou. Ten se jako vyučený pasíř vydal do Vídně, kde se seznámil s výrobou bižuterie a využil jejich znalosti pro výrobu šperků. Vyvinul stroj na broušení poháněný elektřinou a svůj vynález si nechal patentovat. Založil vlastní podnik, který se na trhu úspěšně prosadil.
Dnes působí společnost Swarovski ve 40 dalších zemích po celém světě. Křišťálové součásti této značky se používají nejen do šperků, ale i k výzdobě módních doplňků.Kdo je to, byl Swarovski? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Swarovski? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to Swarovski? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Urea? Znáte definici termínu Kitesurfing? Znáte definici termínu Ústava? Pamatujete si definici pojmu Fukar?

Klíčová slova: kdo to je, odborný výraz, význam pojmu, kdo je Swarovski?, slovo, Swarovski, lexikon, etymologie, význam slova, wiki, pojem, co znamená, přesný význam, informace, termín, definice

Pojem Swarovski je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Swarovski

Hledat frázi Swarovski ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Swarovski ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Swarovski v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Swarovski ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Swarovski například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Swarovski

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Swarovski? Kdo to byl Swarovski? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Swarovski? Definice pojmu Swarovski je v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než podnikání).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.