Kdo je to?
Kdo je to, byl Swarovski? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Swarovski? Lidé, podnikání

Kdo je to Swarovski?

Co znamená a jaký je význam slova Swarovski?

Swarovski je jméno výrobce broušeného skla z křišťálu. Jedná se o rakouskou společnost s českými kořeny – Daniel Swarovski se narodil poblíž Jablonce nad Nisou. Ten se jako vyučený pasíř vydal do Vídně, kde se seznámil s výrobou bižuterie a využil jejich znalosti pro výrobu šperků. Vyvinul stroj na broušení poháněný elektřinou a svůj vynález si nechal patentovat. Založil vlastní podnik, který se na trhu úspěšně prosadil.
Dnes působí společnost Swarovski ve 40 dalších zemích po celém světě. Křišťálové součásti této značky se používají nejen do šperků, ale i k výzdobě módních doplňků.Kdo je to, byl Swarovski? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Swarovski? Lidé, podnikání

Definici slova Swarovski můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Solidarita? Vzpomněli byste si co označuje výraz EBITDA? Znáte definici termínu Biodiverzita? Znáte termín Microsoft Edge?

Klíčová slova: slovo, popis, význam pojmu, původ slova, formulace, definice, přesný význam, vysvětlení, význam slova, význam, odborný výraz, pojem, heslo, etymologie, co znamená, podnikání

Pojem Swarovski je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Swarovski v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Swarovski na Youtube

Hledat heslo Swarovski ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Swarovski ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Swarovski například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Swarovski, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Swarovski? Kdo to byl Swarovski? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Swarovski? Definice pojmu Swarovski se nachází v sekci podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Swarovski i v jiné kategorii než je sekce podnikání.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.