Kdo je to?
Kdo je Atticus Shaffer? Životopis Atticus Shaffer, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Atticus Shaffer?

Kdo je Atticus Shaffer? Životopis, informace, biografie, herectví

Atticus Ronald Shaffer je americký filmový a seriálový herec, dabér. Shaffer se narodil ve městě Santa Clarita v Kalifornii v USA. Od malička trpí genetickou poruchou, kvůli které měří pouhých 142 cm. Shaffer se díky svému vzhledu hodí spíše do komediálních rolí. Ve filmu debutoval v pouhých 10 letech v komediích Hancock s hercem Willem Smithem, Bláznivá střela – Amerika v ohrožení a v dramatu Odchod z Barstow (2008). Poté si zahrál ve filmech Nenarození, Den naruby (2009), svůj hlas propůjčil hlavní postavě v kresleném snímku Frankenweenie: Domácí mazlíček od režiséra Tima Burtona (2012) a animovanému filmu Lví hlídka: Návrat mocného řevu (2015).
Atticus Shaffer se nejvíce proslavil díky americkému televiznímu sitcomu s názvem Průměrňákovi. V seriálu působil v letech 2009-18 a zahrál si ve všech devíti sériích. Zahrál si ještě v seriálech Jmenuji se Earl a svůj hlas propůjčil kresleným seriálům Tučňáci z Madagaskaru a Lví hlídka (2016-19).Kdo je Atticus Shaffer? Životopis Atticus Shaffer, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Atticus Shaffer

Národnost: americká
Datum narození: 19. 6. 1998
Místo narození: Santa Clarity, Kalifornie, USA

Líbí se stručný životopis s osobou Atticus Shaffer? Pak se podělte s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Ulitý start? Vzpomněli byste si co označuje výraz Počasí? Vzpomněli byste si na význam slova Obec? Znáte termín Apostrofa?

Klíčová slova: kdy se narodil Atticus Shaffer?, kde se narodil Atticus Shaffer?, informace, životopis, datum narození, zajímavosti, Atticus Shaffer, lexikon, wikipedie, vysvětlení, Atticus Shaffer, herectví, místo narození, národnost, osobnosti, herectví

Pojem Atticus Shaffer je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Atticus Shaffer v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Atticus Shaffer ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Atticus Shaffer ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Atticus Shaffer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Atticus Shaffer ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Atticus Shaffer ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Atticus Shaffer například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Atticus Shaffer

Právě nyní již víte Kdo je to Atticus Shaffer? Kdy se narodil Atticus Shaffer? Kde se narodil Atticus Shaffer? Atticus Shaffer je v kategorii Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Atticus Shaffer dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Atticus Shaffer i v jiné kategorii než je herectví.