Kdo je to?
Kdo je Atticus Shaffer? Životopis Atticus Shaffer, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Atticus Shaffer

Kdo je Atticus Shaffer? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Atticus Ronald Shaffer je americký filmový a seriálový herec, dabér. Shaffer se narodil ve městě Santa Clarita v Kalifornii v USA. Od malička trpí genetickou poruchou, kvůli které měří pouhých 142 cm. Shaffer se díky svému vzhledu hodí spíše do komediálních rolí. Ve filmu debutoval v pouhých 10 letech v komediích Hancock s hercem Willem Smithem, Bláznivá střela – Amerika v ohrožení a v dramatu Odchod z Barstow (2008). Poté si zahrál ve filmech Nenarození, Den naruby (2009), svůj hlas propůjčil hlavní postavě v kresleném snímku Frankenweenie: Domácí mazlíček od režiséra Tima Burtona (2012) a animovanému filmu Lví hlídka: Návrat mocného řevu (2015).
Atticus Shaffer se nejvíce proslavil díky americkému televiznímu sitcomu s názvem Průměrňákovi. V seriálu působil v letech 2009-18 a zahrál si ve všech devíti sériích. Zahrál si ještě v seriálech Jmenuji se Earl a svůj hlas propůjčil kresleným seriálům Tučňáci z Madagaskaru a Lví hlídka (2016-19).Kdo je Atticus Shaffer? Životopis Atticus Shaffer, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Atticus Shaffer

Národnost: americká
Datum narození: 19. 6. 1998
Místo narození: Santa Clarity, Kalifornie, USA

Popis osobnosti Atticus Shaffer můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte, co je to Mlátek? Pamatujete si definici pojmu Anonymous? Vzpomněli byste si na význam slova Entalpie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Komedie?

Klíčová slova: Atticus Shaffer, životopis, wikipedie, wiki, popis, narození, osobnost, lexikon, biografie, zajímavosti, vysvětlení, kdy se narodil Atticus Shaffer?, herectví, kde se narodil Atticus Shaffer?, národnost, kdo je Atticus Shaffer?

Pojem Atticus Shaffer je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat pojem Atticus Shaffer ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Atticus Shaffer ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Atticus Shaffer ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Atticus Shaffer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Atticus Shaffer ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Atticus Shaffer například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Atticus Shaffer?

Teďka již bezesporu víte Kdo je to Atticus Shaffer? Kdy se narodil Atticus Shaffer? Kde se narodil Atticus Shaffer? Atticus Shaffer je v sekci Herectví

Kategorie herectví, muz starý, atticus Shaffer, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Atticus Shaffer třeba ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Atticus Shaffer i v jiné kategorii než je herectví.