Kdo je to?
Kdo je to, byl Despota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Despota? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Despota?

Jaký je význam slova Despota? Co to znamená?

Despota je absolutní vládce s neomezenou mocí, diktátor. V přeneseném smyslu jako despotu označujeme panovačného, krutého člověka.Kdo je to, byl Despota? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Despota? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Despota sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cysta? Znáte pojem Daňový rezident? Znáte pojem Smart TV? Vzpomenete si na definici slova Flobertka?

Klíčová slova: popis, heslo, pojem, původ slova, vysvětlení, synonymum, wiki, vlastnosti, popis, lexikon, termín, etymologie, význam, přesný význam, Despota, význam slova

Pojem Despota je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat pojem Despota na Google.cz

Vyhledat termín Despota ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Despota ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Despota ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Despota například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Despota, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Despota? Kdo to byl Despota? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Despota? Definice pojmu Despota se nachází v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?