Kdo je to?
Kdo je to Strašpytel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Strašpytel? Lidé, hanlivé

Kdo je to Strašpytel?

Co znamená a jaký je význam slova Strašpytel?

Strašpytel je přehnaně bojácný, ze všeho vystrašený jedinec. Strašpytlovi se spolehlivě rozklepou kolena z věcí, jimž se ostatní jen zasmějí nebo jim nebudou věnovat příliš mnoho pozornosti. Přílišná ustrašenost je zkrátka povahovou vlastností, která vyvolává jen pošklebování a posměšky, zejména u dětí. Většinou jsou to právě děti, které si svoje kamarády dobírají, že jsou srabi, poserové nebo strašpytlové. Pro děti je přirozené porovnávat se s ostatními v nějaké skupině (ve třídě, v zájmovém kroužku, ve sportovním oddíle, ve skautu ap.). Strašpytlové si od ostatních vytrpí svoje především na různých dětských táborech, kde je při určitých aktivitách (např. noční hry, bobřík odvahy apod.) jejich bojácnost značným handicapem. Nutno podotknout, že to, čemu se ostatní často posmívají, jako např. obavě z pavouků, může být i projevem chorobného strachu, tedy nějaké fobie. Její zvládnutí je často možné jen s odbornou pomocí.


Kdo je to Strašpytel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Strašpytel? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Strašpytel sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Aretace? Znáte definici termínu Perkelt? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vlastenectví? Pamatujete si definici pojmu Anesteziologie?

Klíčová slova: přesný výraz, definice, význam slova, přesný význam, lexikon, Strašpytel, etymologie, wikipedie, popis, význam, termín, pojem, wiki, význam pojmu, slovo, co znamená

Pojem Strašpytel je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem Strašpytel ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Strašpytel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Strašpytel ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Strašpytel ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Strašpytel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Strašpytel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Strašpytel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Strašpytel? Definice pojmu Strašpytel je v kategorii Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.