Kdo je to?
Kdo je to Strašpytel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Strašpytel? Lidé, hanlivé

Kdo je to Strašpytel?

Jaký je význam slova Strašpytel? Co to znamená?

Strašpytel je přehnaně bojácný, ze všeho vystrašený jedinec. Strašpytlovi se spolehlivě rozklepou kolena z věcí, jimž se ostatní jen zasmějí nebo jim nebudou věnovat příliš mnoho pozornosti. Přílišná ustrašenost je zkrátka povahovou vlastností, která vyvolává jen pošklebování a posměšky, zejména u dětí. Většinou jsou to právě děti, které si svoje kamarády dobírají, že jsou srabi, poserové nebo strašpytlové. Pro děti je přirozené porovnávat se s ostatními v nějaké skupině (ve třídě, v zájmovém kroužku, ve sportovním oddíle, ve skautu ap.). Strašpytlové si od ostatních vytrpí svoje především na různých dětských táborech, kde je při určitých aktivitách (např. noční hry, bobřík odvahy apod.) jejich bojácnost značným handicapem. Nutno podotknout, že to, čemu se ostatní často posmívají, jako např. obavě z pavouků, může být i projevem chorobného strachu, tedy nějaké fobie. Její zvládnutí je často možné jen s odbornou pomocí.


Kdo je to Strašpytel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Strašpytel? Lidé, hanlivé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Strašpytel sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Aretace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rekuperace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vlastenectví? Znáte termín Lapacho?

Klíčová slova: hanlivé, význam slova, wikipedie, hanlivé, odborný výraz, wiki, přesný význam, etymologie, formulace, popis, význam pojmu, definice, Strašpytel, termín, synonymum, heslo

Pojem Strašpytel je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat heslo Strašpytel ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Strašpytel ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Strašpytel ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Strašpytel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Strašpytel ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Strašpytel například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Strašpytel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Strašpytel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Strašpytel? Definice pojmu Strašpytel je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.