Kdo je to?
Kdo je to Strašpytel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Strašpytel? Lidé, hanlivé

Strašpytel

Jaký je význam slova Strašpytel? Co to znamená?

Strašpytel je přehnaně bojácný, ze všeho vystrašený jedinec. Strašpytlovi se spolehlivě rozklepou kolena z věcí, jimž se ostatní jen zasmějí nebo jim nebudou věnovat příliš mnoho pozornosti. Přílišná ustrašenost je zkrátka povahovou vlastností, která vyvolává jen pošklebování a posměšky, zejména u dětí. Většinou jsou to právě děti, které si svoje kamarády dobírají, že jsou srabi, poserové nebo strašpytlové. Pro děti je přirozené porovnávat se s ostatními v nějaké skupině (ve třídě, v zájmovém kroužku, ve sportovním oddíle, ve skautu ap.). Strašpytlové si od ostatních vytrpí svoje především na různých dětských táborech, kde je při určitých aktivitách (např. noční hry, bobřík odvahy apod.) jejich bojácnost značným handicapem. Nutno podotknout, že to, čemu se ostatní často posmívají, jako např. obavě z pavouků, může být i projevem chorobného strachu, tedy nějaké fobie. Její zvládnutí je často možné jen s odbornou pomocí.


Kdo je to Strašpytel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Strašpytel? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Mlha? Víte co je Nadace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Absint? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lucidní snění?

Klíčová slova: přesný výraz, přesný výraz, Strašpytel, formulace, původ slova, přesný význam, Strašpytel, lexikon, slovo, vysvětlení, hanlivé, hanlivé, odborný výraz, wiki, význam pojmu, definice

Pojem Strašpytel je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Strašpytel

Vyhledat slovo Strašpytel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Strašpytel ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Strašpytel ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Strašpytel na Google.cz

Najít výraz Strašpytel ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Strašpytel například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Strašpytel, definice, vysvětlení pojmu

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Strašpytel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Strašpytel? Definice pojmu Strašpytel patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivní chlapec, strašpytel, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Strašpytel i v jiné sekci než v hanlivé.