Kdo je to?
Kdo je to Hastroš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hastroš? Lidé, hanlivé

Hastroš

Co znamená a jaký je význam slova Hastroš?

Hastroš je hanlivé označení pro člověka, který je oblečený nemoderně, působí zanedbaným dojmem. Může se jednat o člověka, který se nezajímá o módní trendy, sbírá staré oblečení. Hromadí nemoderní, nepadnoucí oblečení doma ve skříních s myšlenkou, „to se může někdy hodit.“ Hastroš rád nakupuje laciné oblečení z druhé ruky, nebo prohledává popelnice. Původ slova najdeme v podstatném jménu hastrman, k němuž se přidá přípona -oš, a vznikne podstatné jméno rodu mužského hastroš. Synonyma pro slovo „hastroš“ jsou hadrník, hadrář, strašidlo, strašák, bubák, somrák, socka, maškara, vochechule, otrhanec, špindíra, cuchta, chudák, chudáček, panák, mandel.


Kdo je to Hastroš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hastroš? Lidé, hanlivé

Sdílejte tento text s heslem Hastroš s jinými lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Occamova břitva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Morálka? Víte, co je to Toaletní voda? Znáte termín Odpuštění?

Klíčová slova: informace, přesný význam, význam pojmu, wiki, hanlivé, význam slova, termín, odborný výraz, definice, lexikon, přesný výraz, vysvětlení, etymologie, heslo, popis, pojem

Pojem Hastroš je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Hastroš hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat heslo Hastroš na Google obrázcích

Zkusit najít pojem Hastroš ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Hastroš ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Hastroš v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Hastroš ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hastroš například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Hastroš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní již víte Kdo je to Hastroš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hastroš? Definice pojmu Hastroš patří do kategorie Hanlivé

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Pokuste se též vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Hastroš hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).