Kdo je to?
Kdo byla Hana Hegerová? Životopis Hana Hegerová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hana Hegerová

Kdo byla Hana Hegerová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Hana Hegerová, narozena jako Carmen Mária Štefánia (Beatrix) Farkašová – Čelková je známá zpěvačka a herečka. Bývá označována jako královna československého šansonu nebo Piaf z Prahy. Oceňováno je také její umění dramatického přednesu.
Řadu ocenění získala Hana Hegerová i v zahraničí. Vzhledem k věku i zdravotnímu stavu se vzdala aktivního působení.Kdo byla Hana Hegerová? Životopis Hana Hegerová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Hana Hegerová

Národnost: česká
Datum narození: 20. října 1931
Místo narození: Bratislava
Datum úmrtí: 23. března 2021

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Hana Hegerová? s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Operační paměť? Znáte pojem Hipster? Vzpomenete si na definici slova Hypertenze? Vzpomenete si na definici slova Elementární?

Klíčová slova: vysvětlení, místo narození, život, nežijící, kdo je Hana Hegerová?, kdy se narodila Hana Hegerová?, Hana Hegerová, osobnost, Kdy zemřela Hana Hegerová, hudba, wiki, kdo to je, osobnosti, informace, wikipedie, hudba

Pojem Hana Hegerová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Hana Hegerová

Vyhledat výraz Hana Hegerová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Hana Hegerová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít heslo Hana Hegerová na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Hana Hegerová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Hana Hegerová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Hegerová například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Hana Hegerová

Nyní již víte Kdo byla Hana Hegerová? Kdy se narodila Hana Hegerová? Kde se narodila Hana Hegerová? Kdy zemřela Hana Hegerová? Hana Hegerová je v kategorii Hudba

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Hana Hegerová např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Hegerová i v jiné kategorii než je hudba.