Kdo je to?
Kdo je to Hana Hegerová? Životopis Hana Hegerová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Hana Hegerová?

Kdo je to Hana Hegerová? Stručný životopis

Hana Hegerová, narozena jako Carmen Mária Štefánia (Beatrix) Farkašová – Čelková je známá zpěvačka a herečka. Bývá označována jako královna československého šansonu nebo Piaf z Prahy. Oceňováno je také její umění dramatického přednesu.
Řadu ocenění získala Hana Hegerová i v zahraničí. Vzhledem k věku i zdravotnímu stavu se vzdala aktivního působení.Kdo je to Hana Hegerová? Životopis Hana Hegerová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Hana Hegerová

Národnost: česká
Datum narození: 20. října 1931
Místo narození: Bratislava

Tento text (Hana Hegerová) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Číslovka? Znáte termín Resin? Vzpomenete si na definici slova Ablace? Víte, co je to Ájurvédská masáž?

Klíčová slova: co znamená, odborný výraz, co je to Hana Hegerová?, význam, lexikon, wiki, etymologie, vysvětlení, kdo to je, kdo je Hana Hegerová?, Hana Hegerová, popis, hudba, význam pojmu, pojem, popis

Pojem Hana Hegerová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Hana Hegerová na Google.cz

Najít heslo Hana Hegerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hana Hegerová ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Hana Hegerová ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Hegerová například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Hana Hegerová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hana Hegerová? Kdo to byl Hana Hegerová? Kdy se narodil Hana Hegerová? Kde se narodil Hana Hegerová? Hana Hegerová je v sekci hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Hana Hegerová kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Hegerová i v jiné kategorii než je hudba.