Kdo je to?
Kdo je to Hana Hegerová? Životopis Hana Hegerová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Hana Hegerová?

Kdo je to Hana Hegerová? Stručný životopis

Hana Hegerová, narozena jako Carmen Mária Štefánia (Beatrix) Farkašová – Čelková je známá zpěvačka a herečka. Bývá označována jako královna československého šansonu nebo Piaf z Prahy. Oceňováno je také její umění dramatického přednesu.
Řadu ocenění získala Hana Hegerová i v zahraničí. Vzhledem k věku i zdravotnímu stavu se vzdala aktivního působení.Kdo je to Hana Hegerová? Životopis Hana Hegerová, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Hana Hegerová

Národnost: česká
Datum narození: 20. října 1931
Místo narození: Bratislava

Popis osobnosti Hana Hegerová můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Číslovka? Znáte pojem Belvedér? Vzpomenete si na definici slova Ablace? Vzpomenete si na definici slova Zámková dlažba?

Klíčová slova: význam, co znamená, Hana Hegerová, popis, wiki, kdo to je, kdo je Hana Hegerová?, pojem, formulace, vysvětlení, hudba, význam pojmu, odborný výraz, heslo, etymologie, původ slova

Pojem Hana Hegerová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Hana Hegerová lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Hana Hegerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hana Hegerová ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Hana Hegerová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Hana Hegerová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hana Hegerová například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Hana Hegerová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Hana Hegerová? Kdo to byl Hana Hegerová? Kdy se narodil Hana Hegerová? Kde se narodil Hana Hegerová? Hana Hegerová patří do sekce hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Hana Hegerová kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Hana Hegerová i v jiné kategorii než je hudba.