Kdo je to?
Kdo je to Kontrolor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kontrolor? Lidé, profese

Kontrolor

Jaký je význam slova Kontrolor? Co to znamená?

Kontrolor či kontrolorka je osoba, která kontroluje, zda jsou svěřené činnosti řádně prováděny.
Kontrolor je velmi široký pojem, který může zahrnovat takřka jakoukoli činnost, během které daná osoba provádí dohled či kontrolu nad určitou oblastí. Kontrolor tak může kontrolovat například vedení účetnictví ve firmě; to, zda mají příchozí potřebné doklady a splněné podmínky pro vstup do nějaké oblasti; kvalitu výrobků odcházejících z výroby; kvalitu potravin či nápojů podávaných v restauračním zařízení apod.
Rozsah pravomocí kontrolora/kontrolorky obvykle stanovuje pracovní smlouva, případně legislativa v daném oboru.Kdo je to Kontrolor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kontrolor? Lidé, profese

Sdílejte uvedený text s jinými osobami prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Spandex? Znáte definici termínu ISIC? Vzpomenete si na definici slova Power bank? Pamatujete si definici pojmu Zápraží?

Klíčová slova: Kontrolor, přesný význam, profese, vysvětlení, heslo, termín, lexikon, odborný výraz, wikipedie, wiki, popis, definice, význam, co znamená, synonymum, pojem

Pojem Kontrolor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Kontrolor

Hledat videa s názvem Kontrolor na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Kontrolor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Kontrolor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Kontrolor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Kontrolor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontrolor například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Kontrolor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Kontrolor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kontrolor? Definice pojmu Kontrolor je v kategorii Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení.Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat informace pojem, text, definici, třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.