Kdo je to?
Kdo je to, byl Basista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Basista? Lidé, hudba

Kdo je to Basista?

Co znamená a jaký je význam slova Basista?

Basista je zpěvák s hlubokým mužským hlasem zvaným bas, nebo se jedná o hudebníka hrajícího na basu.Kdo je to, byl Basista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Basista? Lidé, hudba

Líbí se vám definice kdo je to Basista? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Odpisy? Znáte pojem Plná penze? Znáte definici termínu Heliograf? Vzpomenete si na definici slova Korporace?

Klíčová slova: co je to Basista?, kdo je Basista?, heslo, význam pojmu, definice, etymologie, význam, význam slova, formulace, hudba, popis, odborný výraz, Basista, co znamená, synonymum, slovo

Pojem Basista je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Basista ve Wikimedia Commons

Najít heslo Basista ve Wikislovníku

Hledat frázi Basista ve vyhledávači Qwant

Najít termín Basista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Basista například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Basista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Basista? Kdo to byl Basista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Basista? Definice pojmu Basista je v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Basista hledat i v jiných kategoriích (než hudba).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?