Kdo je to?
Kdo je to, byl Basista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Basista? Lidé, hudba

Kdo je to Basista?

Co znamená a jaký je význam slova Basista?

Basista je zpěvák s hlubokým mužským hlasem zvaným bas, nebo se jedná o hudebníka hrajícího na basu.Kdo je to, byl Basista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Basista? Lidé, hudba

Zaujalo vás slovo, termín Basista? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Axióm? Znáte termín Celiakie? Znáte definici termínu Lufa? Víte, co je to Kyška?

Klíčová slova: popis, kdo to je, lexikon, význam pojmu, kdo je Basista?, pojem, wiki, odborný výraz, co znamená, hudba, Basista, definice, slovo, původ slova, popis, co je to Basista?

Pojem Basista je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Basista ve Wikipedii

Najít termín Basista ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Basista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Basista na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Basista například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Basista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Basista? Kdo to byl Basista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Basista? Definice pojmu Basista se nachází v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Basista i v jiné sekci než v hudba.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?