Kdo je to?
Kdo je to, byl Basista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Basista? Lidé, hudba

Kdo je to Basista?

Co znamená a jaký je význam slova Basista?

Basista je zpěvák s hlubokým mužským hlasem zvaným bas, nebo se jedná o hudebníka hrajícího na basu.Kdo je to, byl Basista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Basista? Lidé, hudba

Budeme rádi, pokud budete definici slova Basista sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Axióm? Znáte termín Terina? Znáte definici termínu Synchronizace? Víte, co je to Čedar?

Klíčová slova: odborný výraz, vysvětlení, informace, co je to Basista?, etymologie, lexikon, význam pojmu, původ slova, heslo, přesný výraz, slovo, definice, kdo to je, kdo je Basista?, význam slova, synonymum

Pojem Basista je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít pojem Basista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Basista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Basista ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Basista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Basista například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Basista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Basista? Kdo to byl Basista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Basista? Definice pojmu Basista patří do sekce hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Basista v jiné sekci než hudba.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?