Kdo je to?
Kdo je to, byl Basista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Basista? Lidé, hudba

Kdo je to Basista?

Co znamená a jaký je význam slova Basista?

Basista je zpěvák s hlubokým mužským hlasem zvaným bas, nebo se jedná o hudebníka hrajícího na basu.Kdo je to, byl Basista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Basista? Lidé, hudba

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Basista s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Axióm? Znáte definici termínu Valuta? Znáte definici termínu Synchronizace? Pamatujete si definici pojmu Přímka?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný výraz, formulace, Basista, vysvětlení, hudba, slovo, původ slova, význam, kdo je Basista?, termín, wiki, popis, heslo, význam slova, pojem

Pojem Basista je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Basista zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Basista ve Wikimedia Commons

Najít pojem Basista ve Wikipedii

Hledat frázi Basista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Basista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Basista například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Basista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Basista? Kdo to byl Basista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Basista? Definice pojmu Basista se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, text, termín, pojem třeba v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Basista i v jiných kategoriích (než hudba).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?