Kdo je to?
Kdo je to, byl Basista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Basista? Lidé, hudba

Kdo je to Basista?

Co znamená a jaký je význam slova Basista?

Basista je zpěvák s hlubokým mužským hlasem zvaným bas, nebo se jedná o hudebníka hrajícího na basu.Kdo je to, byl Basista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Basista? Lidé, hudba

Tento text (Basista) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Axióm? Víte co je Artróza? Znáte definici termínu Synchronizace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kvadratura kruhu?

Klíčová slova: význam pojmu, informace, význam slova, pojem, co znamená, odborný výraz, význam, přesný výraz, termín, hudba, vysvětlení, přesný význam, heslo, formulace, kdo to je, wiki

Pojem Basista je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Basista v následujících zdrojích

Hledat slovo Basista ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Basista ve Wikislovníku

Najít termín Basista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Basista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Basista například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Basista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Basista? Kdo to byl Basista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Basista? Definice pojmu Basista je v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Basista i v jiné sekci než v hudba.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?