Kdo je to?
Kdo je to Špekoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Špekoun? Lidé, hanlivé

Špekoun

Co znamená a jaký je význam slova Špekoun?

Špekoun se říká člověku obéznímu, tlustému. Jeho tělo ukládá tuk zvláště v partiích kolem břicha a všude tam, kde tvoří viditelné kolové tukové vrstvy, často nazývané pneumatiky nebo špeky.
Špekoun má i další zdravotní problémy, které s jeho obezitou souvisí, jako je nadměrné pocení, dušnost, snížená pohyblivost a další. Jeho tukové vrstvy jsou na první pohled viditelné.


Kdo je to Špekoun? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Špekoun? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Izotonický nápoj? Znáte termín Epika? Znáte termín Absolutní? Víte, co je to Asketický?

Klíčová slova: hanlivé, wikipedie, přesný význam, slovo, wiki, pojem, heslo, přesný výraz, význam, informace, termín, Špekoun, formulace, odborný výraz, etymologie, synonymum

Pojem Špekoun je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Špekoun

Najít heslo Špekoun ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Špekoun na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Špekoun ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Špekoun v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Špekoun ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Špekoun například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Špekoun, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Špekoun? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Špekoun? Definice pojmu Špekoun patří do kategorie Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Špekoun i v jiné části webu než je kategorie hanlivé.