Kdo je to?
Kdo je to, byl Ječmínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ječmínek? Lidé, mytologie

Kdo je to Ječmínek?

Co znamená a jaký je význam slova Ječmínek?

Ječmínek měl být bájným moravským králem. Sídlit měl v Chropyni. Podle pověsti vyhnal král Ječmínkovu těhotnou matku. Té pomohli vesničané a i s novorozeným Ječmínkem ji ukryli. Po nějaké době se král pokusil manželku i syna najít, ale nebyl úspěšný. Starý poustevník mu vysvětlil, že si rodinu nezaslouží a že jeho syn se ukáže, až bude zemi moravské nejhůře.
Od té doby moravský lid stále čeká na svého krále.Za svého ochránce si ho zvolili sladovníci.Kdo je to, byl Ječmínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ječmínek? Lidé, mytologie

Definici slova Ječmínek můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ablace? Znáte termín Kognitivní? Znáte definici termínu GSM? Víte, co je to Lurex?

Klíčová slova: definice, popis, přesný význam, wiki, slovo, mytologie, co je to Ječmínek?, kdo je Ječmínek?, popis, informace, pojem, přesný výraz, formulace, původ slova, Ječmínek, význam pojmu

Pojem Ječmínek je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Ječmínek v následujících vyhledávačích

Hledat heslo Ječmínek ve Wikislovníku

Zkusit najít Ječmínek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Ječmínek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Ječmínek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ječmínek například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Ječmínek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ječmínek? Kdo to byl Ječmínek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ječmínek? Definice pojmu Ječmínek se nachází v kategorii mytologie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než mytologie.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.