Kdo je to?
Kdo je to, byl Ječmínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ječmínek? Lidé, mytologie

Kdo je to Ječmínek?

Co znamená a jaký je význam slova Ječmínek?

Ječmínek měl být bájným moravským králem. Sídlit měl v Chropyni. Podle pověsti vyhnal král Ječmínkovu těhotnou matku. Té pomohli vesničané a i s novorozeným Ječmínkem ji ukryli. Po nějaké době se král pokusil manželku i syna najít, ale nebyl úspěšný. Starý poustevník mu vysvětlil, že si rodinu nezaslouží a že jeho syn se ukáže, až bude zemi moravské nejhůře.
Od té doby moravský lid stále čeká na svého krále.Za svého ochránce si ho zvolili sladovníci.Kdo je to, byl Ječmínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ječmínek? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Ječmínek? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Ablace? Znáte definici termínu Cenzura? Znáte definici termínu GSM? Pamatujete si definici pojmu Žánr?

Klíčová slova: synonymum, popis, význam, etymologie, kdo je Ječmínek?, co je to Ječmínek?, slovo, informace, přesný význam, definice, popis, co znamená, heslo, kdo to je, odborný výraz, mytologie

Pojem Ječmínek je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat termín Ječmínek ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ječmínek ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Ječmínek ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Ječmínek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ječmínek například ve Wikipedii, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Ječmínek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ječmínek? Kdo to byl Ječmínek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ječmínek? Definice pojmu Ječmínek se nachází v sekci mytologie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít pojem, výraz, termín, heslo např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Ječmínek hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.