Kdo je to?
Kdo je to Revírník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Revírník? Lidé, profese

Revírník

Co znamená a jaký je význam slova Revírník?

Revírník spravuje lesy či jejich část a zajišťuje řádnou péči o tento prostor.
Revírník má na starosti údržbu lesa, zajišťování lesnických prací, hospodaření se svěřeným majetkem, kontrolu apod. Do jeho práce tak spadá například plánování těžby dřeva a její realizace a následný prodej nebo naopak zalesňování, péče o lesní porost atd. Dohlíží též na mysliveckou činnost.
Pro práci revírníka je obvykle vyžadováno absolvování alespoň středoškolského vzdělání s lesnickým zaměřením či několikaletá praxe.
Revírník je tradičně spíše mužská profese, v současné době se však objevují i ženy-revírníce.Kdo je to Revírník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Revírník? Lidé, profese

Tento text (Revírník) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Černá kuchyně? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cytologie? Vzpomněli byste si na význam slova Asimilace? Víte co je Zisk?

Klíčová slova: odborný výraz, formulace, význam slova, pojem, Revírník, profese, Revírník, co znamená, lexikon, wikipedie, informace, profese, význam, definice, význam pojmu, heslo

Pojem Revírník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Revírník

Najít výraz Revírník ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Revírník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Revírník ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Revírník ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Revírník ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Revírník například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Revírník

Nyní již víte Kdo je to Revírník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Revírník? Definice pojmu Revírník patří do kategorie Profese

Text vytvořen pro Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Profese).