Kdo je to?
Kdo je to, byl Sketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sketa? Lidé, hanlivé

Kdo je to Sketa?

Co znamená a jaký je význam slova Sketa?

Sketa je nadávka pro zbabělého nebo lakomého člověka, přičemž první význam je častější. Pokud někoho nazveme sketou, domníváme se o něm, že je proradný, podlý a zákeřný mizera. Jedná se o poměrně staré slovo, do sket si bylo možno nadávat již ve středověku.Kdo je to, byl Sketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sketa? Lidé, hanlivé

Definici slova Sketa můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Přestupek? Víte, co je to Mainstream? Vzpomněli byste si na význam slova Twoo? Rozumíte pojmu Proteinová dieta?

Klíčová slova: definice, synonymum, etymologie, wiki, popis, informace, odborný výraz, co je to Sketa?, význam, co znamená, hanlivé, termín, význam pojmu, formulace, heslo, přesný význam

Pojem Sketa je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít slovo Sketa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat pojem Sketa ve Wikislovníku

Hledat výraz Sketa ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Sketa v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Sketa například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sketa

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sketa? Kdo to byl Sketa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sketa? Definice pojmu Sketa patří do sekce hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Sketa i v jiné kategorii než v hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.