Kdo je to?
Kdo je to, byl Sketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sketa? Lidé, hanlivé

Kdo je to Sketa?

Co znamená a jaký je význam slova Sketa?

Sketa je nadávka pro zbabělého nebo lakomého člověka, přičemž první význam je častější. Pokud někoho nazveme sketou, domníváme se o něm, že je proradný, podlý a zákeřný mizera. Jedná se o poměrně staré slovo, do sket si bylo možno nadávat již ve středověku.Kdo je to, byl Sketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sketa? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sketa s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Přestupek? Znáte definici termínu Gotika? Vzpomněli byste si na význam slova Twoo? Pamatujete si definici pojmu Resin?

Klíčová slova: termín, význam slova, kdo je Sketa?, význam, vysvětlení, Sketa, přesný výraz, formulace, definice, původ slova, hanlivé, lexikon, přesný význam, co znamená, co je to Sketa?, etymologie

Pojem Sketa je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Sketa v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Sketa ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Sketa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Sketa ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Sketa v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Sketa například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Sketa, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sketa? Kdo to byl Sketa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sketa? Definice pojmu Sketa se nachází v sekci hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Sketa i v jiné sekci než v hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.