Kdo je to?
Kdo je to, byl Sketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sketa? Lidé, hanlivé

Kdo je to Sketa?

Co znamená a jaký je význam slova Sketa?

Sketa je nadávka pro zbabělého nebo lakomého člověka, přičemž první význam je častější. Pokud někoho nazveme sketou, domníváme se o něm, že je proradný, podlý a zákeřný mizera. Jedná se o poměrně staré slovo, do sket si bylo možno nadávat již ve středověku.


Kdo je to, byl Sketa? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sketa? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sketa? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Spyware? Pamatujete si definici pojmu FUP? Vzpomněli byste si na význam slova Valcha? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zajišťovací příkaz?

Klíčová slova: heslo, definice, popis, přesný význam, formulace, lexikon, kdo je Sketa?, co znamená, význam pojmu, vysvětlení, význam, pojem, význam slova, co je to Sketa?, slovo, synonymum

Pojem Sketa je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Sketa zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Sketa ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sketa ve Wikimedia Commons

Najít heslo Sketa na Google.cz

Vyhledat pojem Sketa ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sketa například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Sketa, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sketa? Kdo to byl Sketa? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sketa? Definice pojmu Sketa je v kategorii hanlivé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Sketa i v jiné sekci než v hanlivé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.