Kdo je to?
Kdo je Konstantin Sulimenko? Životopis Konstantin Sulimenko, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Konstantin Sulimenko

Kdo je Konstantin Sulimenko? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Český moderátor, scénárista a redaktor Konstantin Sulimenko se narodil 21. července 1997. Mezi lety 2008 a 2016 studoval na Gymnáziu, Ústavní 400, které absolvoval s vyznamenáním. Pro své vysokoškolské studium si zvolil Univerzitu Karlovu. Na bakalářském stupni se věnoval marketingové komunikaci a PR, po roce si přibral i druhý obor. Lingvistiku, kterou se rozhodl začít studovat nicméně nedokončil.
Bakalářský titul získal v roce 2019 a nějakou dobu se věnoval druhému bakalářskému studiu. Nakonec se rozhodl bakaláře vyměnit za navazujícího magistra, a proto v roce 2021 nastoupil na obor Empirická a srovnávací lingvistika. Toto studium úspěšně ukončil v roce 2023.
Pracovat začal ještě během studia. V červnu 2016 nastoupil do Shoptetu jako Community Manager, později začal být aktivní na Karlově Univerzitě jako výzkumný asistent. Od října 2017 do prosince 2018 působil ve StartupJobs.cz coby Intern Marketing.
V roce 2018 začala jeho cesta se Seznam.cz, a.s., kde působil nejprve jako Screenwriter týdeníku Šťastné pondělí, později jako editor a v současnosti je jeho úkolem koordinace vztahů s veřejností.
S pořadem Šťastné pondělí je navíc spojený také jako moderátor.Kdo je Konstantin Sulimenko? Životopis Konstantin Sulimenko, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Konstantin Sulimenko

Národnost: česká
Datum narození: 21. července 1997

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Konstantin Sulimenko? s vašimi sledujícími na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Inkscape? Vzpomenete si na definici slova Lumbálka? Rozumíte pojmu Polyfázový spánek? Vzpomněli byste si na význam slova Parkinsonova nemoc?

Klíčová slova: novináři, datum narození, Konstantin Sulimenko, zajímavosti, životopis, Konstantin Sulimenko, vysvětlení, informace, wiki, novináři, osobnost, lexikon, národnost, popis, kdy se narodil Konstantin Sulimenko?, osobnosti

Pojem Konstantin Sulimenko je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Konstantin Sulimenko

Zkusit najít Konstantin Sulimenko ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Konstantin Sulimenko ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Konstantin Sulimenko ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Konstantin Sulimenko ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Konstantin Sulimenko na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Konstantin Sulimenko například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Konstantin Sulimenko

Nyní již víte Kdo je to Konstantin Sulimenko? Kdy se narodil Konstantin Sulimenko? Konstantin Sulimenko patří do kategorie Novináři

Sepsáno redaktory Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Konstantin Sulimenko např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Konstantin Sulimenko i v jiné kategorii než je novináři.