Kdo je to?
Kdo je Zuzana Tvarůžková? Životopis Zuzana Tvarůžková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Zuzana Tvarůžková

Kdo je Zuzana Tvarůžková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Zuzana Tvarůžková je česká moderátorka a novinářka. Její kariéra je spojena především se zpravodajstvím České televize, konkrétně programem ČT24.
V České televizi začala pracovat v roce 2005. Od začátku ji diváci mohli vídat především na zpravodajském programu ČT 24, kde v průběhu let vystřídala celou řadu pozic v domácí redakci - například dlouhodobě moderovala pořad Interview 24 nebo kontinuální vysílání, ale uváděla též večerní Události, komentáře, Devadesátku nebo investigativní pořad 168 hodin či některé předvolební debaty nebo speciály.
V roce 2013 uváděla soutěžní pořad Kdy to bylo, který pracoval s archivními záběry České a Československé televize a byl součástí vysílání ČT24.
Její otec pochází z Kuby.
Její sestrou je novinářka a manažerka Lucie Tvarůžková.Kdo je Zuzana Tvarůžková? Životopis Zuzana Tvarůžková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Zuzana Tvarůžková

Národnost: česká
Datum narození: 26. dubna 1983
Místo narození: Litvínov

Tento text (Zuzana Tvarůžková) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Fata morgana? Víte co je Oukrop? Vzpomenete si na definici slova Konfigurace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ulitý start?

Klíčová slova: osobnosti, osobnost, informace, vysvětlení, narození, místo narození, popis, kde se narodila Zuzana Tvarůžková?, lexikon, kdo je Zuzana Tvarůžková?, novináři, Zuzana Tvarůžková, wiki, život, Zuzana Tvarůžková, zajímavosti

Pojem Zuzana Tvarůžková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Zuzana Tvarůžková zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Zuzana Tvarůžková ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Zuzana Tvarůžková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Zuzana Tvarůžková ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zuzana Tvarůžková ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Zuzana Tvarůžková na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zuzana Tvarůžková například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Zuzana Tvarůžková

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Zuzana Tvarůžková? Kdy se narodila Zuzana Tvarůžková? Kde se narodila Zuzana Tvarůžková? Zuzana Tvarůžková je v sekci Novináři

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Zuzana Tvarůžková dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Zuzana Tvarůžková i v jiné kategorii než je novináři.