Kdo je to?
Kdo je to, byl Právník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Právník? Lidé, profese

Kdo je to Právník?

Co znamená a jaký je význam slova Právník?

Právník je člověk poskytující různé právní služby. Jde o vysokoškolsky vzdělanou osobu s právnickým vzděláním v magisterském studijním programu. Tento odborný znalec práva může např. zastupovat klienty v různých řízeních, vypracovávat expertízy, stanoviska nebo právní rozbory a sestavovat texty důležitých listin, třeba smluv.
Pracuje samostatně nebo jako společník či zaměstnanec právnické kanceláře, stává se i zaměstnancem státní správy nebo podniku. Po absolvování rigorózního řízení může právník získat titul JUDr.Kdo je to, byl Právník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Právník? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Právník? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Draslík? Rozumíte pojmu Sympatie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sloveso? Znáte pojem Ban?

Klíčová slova: přesný význam, wiki, lexikon, význam slova, slovo, synonymum, odborný výraz, formulace, termín, informace, vysvětlení, heslo, kdo je Právník?, popis, definice, původ slova

Pojem Právník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Právník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Právník ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Právník na Google.cz

Hledat pojem Právník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Právník například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Právník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Právník? Kdo to byl Právník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Právník? Definice pojmu Právník je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.