Kdo je to?
Kdo je to Tichý blázen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tichý blázen? Lidé, přezdívky

Kdo je to Tichý blázen?

Co znamená a jaký je význam slova Tichý blázen?

Tichý blázen je často užívané označení pro milovníky rybolovu, protože rybaření je považováno za činnost, při které lze mlčet a nechat mysl a duši uklidnit pohledem na neustále se měnící vodní hladinu. Ticho je typické nejen pro rybáře, ale i pro cíl rybaření, tedy ryby. Jedinci, kteří pocity rybáře nechápou, označují nadšence pro tento sport jako blázny, proto tedy pojmenování tichý blázen.
Rybaření jako lék na bolesti duše bylo využíváno již ve starověku, o čemž svědčí různá dochovaná přísloví, například „Čas strávený na rybách není počítán do života“.Kdo je to Tichý blázen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tichý blázen? Lidé, přezdívky

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Tichý blázen? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Sarkasmus? Víte co je Ájurvédská masáž? Vzpomenete si na definici slova Ředitelské volno? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ekoterorismus?

Klíčová slova: etymologie, pojem, termín, definice, vysvětlení, přezdívky, lexikon, význam pojmu, význam, význam slova, heslo, formulace, přesný výraz, popis, slovo, přesný výraz

Pojem Tichý blázen je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Tichý blázen

Najít termín Tichý blázen ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Tichý blázen v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Tichý blázen ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Tichý blázen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Tichý blázen na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Tichý blázen například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tichý blázen

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tichý blázen? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tichý blázen? Definice pojmu Tichý blázen je v sekci Přezdívky

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme taktéž hledat výraz, definici, slovo, termín třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci přezdívky.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.