Kdo je to?
Kdo je to Tichý blázen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tichý blázen? Lidé, přezdívky

Kdo je to Tichý blázen?

Co znamená a jaký je význam slova Tichý blázen?

Tichý blázen je často užívané označení pro milovníky rybolovu, protože rybaření je považováno za činnost, při které lze mlčet a nechat mysl a duši uklidnit pohledem na neustále se měnící vodní hladinu. Ticho je typické nejen pro rybáře, ale i pro cíl rybaření, tedy ryby. Jedinci, kteří pocity rybáře nechápou, označují nadšence pro tento sport jako blázny, proto tedy pojmenování tichý blázen.
Rybaření jako lék na bolesti duše bylo využíváno již ve starověku, o čemž svědčí různá dochovaná přísloví, například „Čas strávený na rybách není počítán do života“.Kdo je to Tichý blázen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tichý blázen? Lidé, přezdívky

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Sarkasmus? Víte, co je to Facelift? Vzpomenete si na definici slova Ředitelské volno? Rozumíte pojmu Trvalé bydliště?

Klíčová slova: termín, wiki, význam slova, přezdívky, význam pojmu, přesný výraz, odborný výraz, synonymum, slovo, heslo, wikipedie, přezdívky, přesný výraz, původ slova, etymologie, Tichý blázen

Pojem Tichý blázen je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Tichý blázen ve Wikipedii

Vyhledat slovo Tichý blázen ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Tichý blázen ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Tichý blázen ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tichý blázen ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tichý blázen například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Tichý blázen? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Tichý blázen? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tichý blázen? Definice pojmu Tichý blázen se nachází v sekci Přezdívky

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete též zkusit najít informace pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Přezdívky.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.