Kdo je to?
Kdo je to, byl Bastard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bastard? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bastard?

Jaký je význam slova Bastard? Co to znamená?

Bastard je hanlivé označení nemanželského potomka, levobočka. Jiné označení je také panchart, v minulosti sebranec. Původně se takto označovali šlechtičtí levobočci, později také míšenci nebo kříženci.
Slovo bastard pochází z francouzštiny, v překladu znamená počatý ve stodole. V dřívějších dobách se nejednalo o hanlivé označení, šlechtičtí levobočci si tak říkali i sami. V současnosti se jedná o druh nadávky.Kdo je to, byl Bastard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bastard? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Bastard? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Ateista? Rozumíte pojmu Internet? Rozumíte pojmu Vlog? Znáte pojem Mobogenie?

Klíčová slova: synonymum, Bastard, definice, wiki, odborný výraz, přesný výraz, popis, etymologie, heslo, co je to Bastard?, význam pojmu, význam, hanlivé, popis, význam slova, co znamená

Pojem Bastard je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Bastard ve vyhledávači Yandex

Najít termín Bastard ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Bastard na Youtube

Vyhledat heslo Bastard ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bastard například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Bastard, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bastard? Kdo to byl Bastard? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bastard? Definice pojmu Bastard se nachází v sekci hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, definici řekněme například v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Bastard i v jiné sekci než je kategorie hanlivé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.