Kdo je to?
Kdo je to Bastard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bastard? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bastard?

Co znamená a jaký je význam slova Bastard?

Bastard je hanlivé označení nemanželského potomka, levobočka. Jiné označení je také panchart, v minulosti sebranec. Původně se takto označovali šlechtičtí levobočci, později také míšenci nebo kříženci.
Slovo bastard pochází z francouzštiny, v překladu znamená počatý ve stodole. V dřívějších dobách se nejednalo o hanlivé označení, šlechtičtí levobočci si tak říkali i sami. V současnosti se jedná o druh nadávky.


Kdo je to Bastard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bastard? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Bastard? Pak se podělte s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Adorace? Vzpomenete si na definici slova Inri? Rozumíte pojmu Čapí hnízdo? Vzpomněli byste si na význam slova Přečin?

Klíčová slova: Bastard, význam, definice, význam slova, slovo, pojem, hanlivé, wiki, původ slova, význam pojmu, lexikon, informace, přesný význam, co znamená, přesný výraz, wikipedie

Pojem Bastard je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Bastard v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Bastard ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Bastard na Youtube

Vyhledat termín Bastard ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Bastard ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bastard například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Bastard, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Bastard? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bastard? Definice pojmu Bastard patří do kategorie Hanlivé

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.