Kdo je to?
Kdo je to, byl Bastard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bastard? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bastard?

Jaký je význam slova Bastard? Co to znamená?

Bastard je hanlivé označení nemanželského potomka, levobočka. Jiné označení je také panchart, v minulosti sebranec. Původně se takto označovali šlechtičtí levobočci, později také míšenci nebo kříženci.
Slovo bastard pochází z francouzštiny, v překladu znamená počatý ve stodole. V dřívějších dobách se nejednalo o hanlivé označení, šlechtičtí levobočci si tak říkali i sami. V současnosti se jedná o druh nadávky.


Kdo je to, byl Bastard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bastard? Lidé, hanlivé

Tento text (Bastard) můžete sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Adorace? Vzpomněli byste si co označuje výraz SSID? Rozumíte pojmu Common Rail? Znáte termín Konspirační teorie?

Klíčová slova: popis, původ slova, význam pojmu, informace, význam, význam slova, přesný výraz, popis, kdo je Bastard?, lexikon, heslo, pojem, Bastard, slovo, formulace, wiki

Pojem Bastard je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Bastard v následujících zdrojích

Hledat heslo Bastard ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Bastard ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Bastard ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Bastard na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bastard například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Bastard, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bastard? Kdo to byl Bastard? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bastard? Definice pojmu Bastard je v kategorii hanlivé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Bastard i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.