Kdo je to?
Kdo je to, byl Bastard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bastard? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bastard?

Jaký je význam slova Bastard? Co to znamená?

Bastard je hanlivé označení nemanželského potomka, levobočka. Jiné označení je také panchart, v minulosti sebranec. Původně se takto označovali šlechtičtí levobočci, později také míšenci nebo kříženci.
Slovo bastard pochází z francouzštiny, v překladu znamená počatý ve stodole. V dřívějších dobách se nejednalo o hanlivé označení, šlechtičtí levobočci si tak říkali i sami. V současnosti se jedná o druh nadávky.


Kdo je to, byl Bastard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bastard? Lidé, hanlivé

Definici slova Bastard můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Cappuccino? Pamatujete si definici pojmu Pappardelle? Rozumíte pojmu Nový zákon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Koleda?

Klíčová slova: hanlivé, význam pojmu, formulace, etymologie, přesný význam, odborný výraz, kdo to je, slovo, význam slova, synonymum, co znamená, termín, lexikon, popis, pojem, vysvětlení

Pojem Bastard je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat frázi Bastard ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bastard ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Bastard na Google.cz

Najít výraz Bastard ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bastard například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bastard

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bastard? Kdo to byl Bastard? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bastard? Definice pojmu Bastard patří do sekce hanlivé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci hanlivé.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.