Kdo je to?
Kdo je to Bastard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bastard? Lidé, hanlivé

Kdo je to Bastard?

Jaký je význam slova Bastard? Co to znamená?

Bastard je hanlivé označení nemanželského potomka, levobočka. Jiné označení je také panchart, v minulosti sebranec. Původně se takto označovali šlechtičtí levobočci, později také míšenci nebo kříženci.
Slovo bastard pochází z francouzštiny, v překladu znamená počatý ve stodole. V dřívějších dobách se nejednalo o hanlivé označení, šlechtičtí levobočci si tak říkali i sami. V současnosti se jedná o druh nadávky.


Kdo je to Bastard? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bastard? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bastard s jinými lidmina sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Prednison? Vzpomněli byste si na význam slova Elektronická peněženka? Rozumíte pojmu Skanzen? Znáte definici termínu Citace?

Klíčová slova: definice, informace, přesný význam, původ slova, hanlivé, synonymum, přesný výraz, wikipedie, význam slova, pojem, přesný výraz, etymologie, wiki, heslo, vysvětlení, slovo

Pojem Bastard je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Bastard zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Bastard na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Bastard ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Bastard ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Bastard ve Wikipedii

Vyhledat slovo Bastard na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Bastard například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Bastard, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Bastard? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bastard? Definice pojmu Bastard se nachází v sekci Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít informace výraz, termín, heslo, výraznapř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Hanlivé).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.