Kdo je to?
Kdo je Marie Majkusová? Životopis Marie Majkusová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Marie Majkusová

Kdo je Marie Majkusová? Životopis, informace, biografie, herectví

Českou herečku Marii Majkusovou, která se narodila 14. července 1989 Pod Ondřejovskem na Jižní Moravě, zná většina diváků díky její roli v televizní pohádce z roku 2012 Dvanáct měsíčků, kde po boku Romana Vojtka ztvárnila dobrosrdečnou Marušku. Herectví se věnuje od dětství a tento obor dokonce vystudovala na brněnské konzervatoři.
Její první zkušeností s filmovými kamerami byl psychologický film z roku 2008 bez tváře, kde Marie ztvárnila dívku jednoho z hlavních představitelů učitele Vrány (Miroslav Vladyka). Majkusová se objevila v několika seriálových rolích. Zahrála si například v kriminálním seriálu Případy prvního oddělení po boku Ondřeje Vetchého, Filipa Blažka, Miroslava Vladyky a Miroslava Hanuše, nebo ve festivalové minisérii Jitřní záře.
Ačkoli má Marie Majkusová za sebou již nějaké zkušenosti s kamerami, stále účinkuje především jako divadelní herečka. Na divadelních prknech stála poprvé ve svých devíti letech, kdy získala malou roli ve Zlínském divadle.
Později dostala nabídku z Divadla Radost a posléze se přesunula i do Prahy. Aktuálně působí například na prknech pražského Divadla Minaret.
V současné době se však hledá i v jiném oboru než jen v herectví. Na Karlově univerzitě studuje předškolní pedagogiku a souběžně s tím se věnuje práci s malými dětmi v lesní školce v Měšicích. Podle jejích slov doufá, že tento její nový kariérní směr je správný, a proto je možné, že do budoucna Marie upřednostní práci s dětmi před herectvím.
Podle režiséra Karla Janáka je Marie Majkusová málo průbojná a tichá, což jsou vlastnosti, které se s uměleckou branží dají jen těžko skloubit, a proto je možná pedagogická práce v jejím případě lepší cestou. Může v ní snadno uplatnit svou lásku k dětem.
Své soukromí si dobře střeží, a jelikož neskáče z jednoho projektu do druhého, není ji ani příliš často vidět.Kdo je Marie Majkusová? Životopis Marie Majkusová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Marie Majkusová

Národnost: československá, česká
Datum narození: 14. července 1989
Místo narození: Pod Ondřejovskem

Popis osobnosti Marie Majkusová můžete sdílet s přáteli a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Šufánek? Znáte termín Zelená karta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Submisivita? Víte, co je to Číslovka?

Klíčová slova: místo narození, zajímavosti, Marie Majkusová, wiki, životopis, lexikon, kdy se narodila Marie Majkusová?, kde se narodila Marie Majkusová?, narození, kdo je Marie Majkusová?, popis, osobnost, datum narození, wikipedie, biografie, herectví

Pojem Marie Majkusová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Marie Majkusová v dalších zdrojích

Zkusit najít frázi Marie Majkusová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Marie Majkusová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Marie Majkusová ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Marie Majkusová na Google obrázcích

Hledat výraz Marie Majkusová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Marie Majkusová například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Marie Majkusová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Marie Majkusová? Kdy se narodila Marie Majkusová? Kde se narodila Marie Majkusová? Marie Majkusová se nachází v sekci Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Marie Majkusová dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marie Majkusová i v jiné kategorii než je herectví.