Kdo je to?
Kdo je to Erik Meldik? Životopis Erik Meldik, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Erik Meldik?

Kdo je to Erik Meldik? Stručný životopis

Erik Meldik, vlastním jménem Petr Melicherík, je jeden ze dvou zakladatelů kanálu ViralBrothers na YouTube a dalších sociálních sítích. Společně s Čeňkem Stýblem se zde od roku 2011 věnuje vytváření virálních videí především v angličtině.
Erik Meldik je absolventem matematiky aplikované v ekonomii. Začínali s kanálem SketchBrothers, kde uváděli seriál Desatero a další. ViralBrothers uvádí sledované série jako Debilní Kecy, Revenge a různé pranky. Protože některá jejich videa byla označena jako nevhodná a byla vymazána, zakládají nový kanál.Kdo je to Erik Meldik? Životopis Erik Meldik, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Erik Meldik

Národnost: česká
Datum narození: 27. března 1986
Místo narození: Olomouc

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Erik Meldik s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je List vlastnictví? Vzpomněli byste si na význam slova Isofix? Rozumíte pojmu Sochor? Znáte definici termínu Netbook?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, pojem, wiki, původ slova, co je to Erik Meldik?, přesný význam, formulace, informace, slovo, přesný výraz, popis, odborný výraz, definice, význam slova, heslo

Pojem Erik Meldik je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít slovo Erik Meldik ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Erik Meldik ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Erik Meldik na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erik Meldik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Erik Meldik například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Erik Meldik?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Erik Meldik? Kdo to byl Erik Meldik? Kdy se narodil Erik Meldik? Kde se narodil Erik Meldik? Erik Meldik patří do sekce umělci. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Erik Meldik dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Meldik i v jiné kategorii než je umělci.