Kdo je to?
Kdo je to Erik Meldik? Životopis Erik Meldik, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Erik Meldik?

Kdo je to Erik Meldik? Stručný životopis

Erik Meldik, vlastním jménem Petr Melicherík, je jeden ze dvou zakladatelů kanálu ViralBrothers na YouTube a dalších sociálních sítích. Společně s Čeňkem Stýblem se zde od roku 2011 věnuje vytváření virálních videí především v angličtině.
Erik Meldik je absolventem matematiky aplikované v ekonomii. Začínali s kanálem SketchBrothers, kde uváděli seriál Desatero a další. ViralBrothers uvádí sledované série jako Debilní Kecy, Revenge a různé pranky. Protože některá jejich videa byla označena jako nevhodná a byla vymazána, zakládají nový kanál.Kdo je to Erik Meldik? Životopis Erik Meldik, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Erik Meldik

Národnost: česká
Datum narození: 27. března 1986
Místo narození: Olomouc

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Erik Meldik sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Odvaha? Vzpomněli byste si na význam slova Adorace? Rozumíte pojmu Neurologie? Znáte definici termínu Operační systém?

Klíčová slova: etymologie, odborný výraz, lexikon, umělci, termín, kdo je Erik Meldik?, přesný význam, informace, formulace, co znamená, popis, pojem, popis, význam, Erik Meldik, původ slova

Pojem Erik Meldik je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat pojem Erik Meldik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Erik Meldik ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Erik Meldik ve Wikislovníku

Hledat výraz Erik Meldik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Erik Meldik například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Erik Meldik?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Erik Meldik? Kdo to byl Erik Meldik? Kdy se narodil Erik Meldik? Kde se narodil Erik Meldik? Erik Meldik patří do sekce umělci. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Erik Meldik třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Meldik i v jiné kategorii než je umělci.