Kdo je to?
Kdo je to Erik Meldik? Životopis Erik Meldik, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Erik Meldik?

Kdo je to Erik Meldik? Stručný životopis

Erik Meldik, vlastním jménem Petr Melicherík, je jeden ze dvou zakladatelů kanálu ViralBrothers na YouTube a dalších sociálních sítích. Společně s Čeňkem Stýblem se zde od roku 2011 věnuje vytváření virálních videí především v angličtině.
Erik Meldik je absolventem matematiky aplikované v ekonomii. Začínali s kanálem SketchBrothers, kde uváděli seriál Desatero a další. ViralBrothers uvádí sledované série jako Debilní Kecy, Revenge a různé pranky. Protože některá jejich videa byla označena jako nevhodná a byla vymazána, zakládají nový kanál.Kdo je to Erik Meldik? Životopis Erik Meldik, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Erik Meldik

Národnost: česká
Datum narození: 27. března 1986
Místo narození: Olomouc

Sdílejte tuto stránku s osobností Erik Meldik se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Odvaha? Víte, co je to Celta? Rozumíte pojmu Neurologie? Rozumíte pojmu Rovnodennost?

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, popis, popis, termín, heslo, význam slova, přesný význam, původ slova, wiki, lexikon, informace, slovo, vysvětlení, co znamená, co je to Erik Meldik?

Pojem Erik Meldik je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Erik Meldik

Vyhledat termín Erik Meldik ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Erik Meldik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Erik Meldik na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erik Meldik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Erik Meldik například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Erik Meldik

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Erik Meldik? Kdo to byl Erik Meldik? Kdy se narodil Erik Meldik? Kde se narodil Erik Meldik? Erik Meldik je v kategorii umělci. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Erik Meldik dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Meldik i v jiné kategorii než je umělci.