Kdo je to?
Kdo je Erik Meldik? Životopis Erik Meldik, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Erik Meldik

Kdo je Erik Meldik? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, umělci

Erik Meldik, vlastním jménem Petr Melicherík, je jeden ze dvou zakladatelů kanálu ViralBrothers na YouTube a dalších sociálních sítích. Společně s Čeňkem Stýblem se zde od roku 2011 věnuje vytváření virálních videí především v angličtině.
Erik Meldik je absolventem matematiky aplikované v ekonomii. Začínali s kanálem SketchBrothers, kde uváděli seriál Desatero a další. ViralBrothers uvádí sledované série jako Debilní Kecy, Revenge a různé pranky. Protože některá jejich videa byla označena jako nevhodná a byla vymazána, zakládají nový kanál.Kdo je Erik Meldik? Životopis Erik Meldik, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Základní informace o osobě Erik Meldik

Národnost: česká
Datum narození: 27. března 1986
Místo narození: Olomouc

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Erik Meldik? s kolegy, přáteli a partnery prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte co je Cuvée? Vzpomenete si na definici slova Univerzita? Rozumíte pojmu Anémie? Vzpomněli byste si na význam slova Bloody Mary?

Klíčová slova: narození, datum narození, kdo je Erik Meldik?, informace, národnost, biografie, lexikon, zajímavosti, vysvětlení, kdy se narodil Erik Meldik?, umělci, Erik Meldik, popis, život, místo narození, osobnost

Pojem Erik Meldik je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Erik Meldik doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Erik Meldik ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Erik Meldik ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Erik Meldik na Youtube

Zkusit najít heslo Erik Meldik ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Erik Meldik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Erik Meldik například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Erik Meldik?

Nyní již víte Kdo je to Erik Meldik? Kdy se narodil Erik Meldik? Kde se narodil Erik Meldik? Erik Meldik je v sekci Umělci

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Erik Meldik řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Meldik i v jiné kategorii než je umělci.