Kdo je to?
Kdo je to Erik Meldik? Životopis Erik Meldik, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Erik Meldik?

Kdo je to Erik Meldik? Stručný životopis

Erik Meldik, vlastním jménem Petr Melicherík, je jeden ze dvou zakladatelů kanálu ViralBrothers na YouTube a dalších sociálních sítích. Společně s Čeňkem Stýblem se zde od roku 2011 věnuje vytváření virálních videí především v angličtině.
Erik Meldik je absolventem matematiky aplikované v ekonomii. Začínali s kanálem SketchBrothers, kde uváděli seriál Desatero a další. ViralBrothers uvádí sledované série jako Debilní Kecy, Revenge a různé pranky. Protože některá jejich videa byla označena jako nevhodná a byla vymazána, zakládají nový kanál.



Kdo je to Erik Meldik? Životopis Erik Meldik, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Erik Meldik

Národnost: česká
Datum narození: 27. března 1986
Místo narození: Olomouc

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Erik Meldik? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Zvratné zájmeno? Víte co je Gyroskop? Rozumíte pojmu Vermut? Vzpomněli byste si co označuje výraz Šmakoun?

Klíčová slova: popis, původ slova, definice, kdo to je, pojem, etymologie, heslo, co je to Erik Meldik?, význam, popis, wiki, synonymum, význam slova, informace, termín, vysvětlení

Pojem Erik Meldik je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Erik Meldik

Vyhledat výraz Erik Meldik ve Wikislovníku

Zkusit najít Erik Meldik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Erik Meldik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Erik Meldik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Erik Meldik například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Erik Meldik? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Erik Meldik? Kdo to byl Erik Meldik? Kdy se narodil Erik Meldik? Kde se narodil Erik Meldik? Erik Meldik je v sekci umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Erik Meldik třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Erik Meldik i v jiné kategorii než je umělci.