Kdo je to?
Kdo je to, byl Sommelier? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sommelier? Lidé, profese

Kdo je to Sommelier?

Co znamená a jaký je význam slova Sommelier?

Sommeliér je gastronomický odborník, jehož služeb využívají především luxusní restaurace. Specializuje se na nápoje, především na víno a zaměřuje se na kombinace jídel a nápojů. Ochutnává vzorky a posuzuje jejich kvalitu.Kdo je to, byl Sommelier? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sommelier? Lidé, profese

Tento text (Sommelier) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Modem? Znáte definici termínu Feng shui? Vzpomenete si na definici slova Placebo? Pamatujete si definici pojmu Gulag?

Klíčová slova: etymologie, původ slova, co je to Sommelier?, přesný význam, definice, slovo, přesný výraz, popis, význam slova, odborný výraz, Sommelier, kdo je Sommelier?, termín, formulace, synonymum, vysvětlení

Pojem Sommelier je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít termín Sommelier ve Wikipedii

Hledat heslo Sommelier ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Sommelier ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Sommelier ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sommelier například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sommelier

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sommelier? Kdo to byl Sommelier? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sommelier? Definice pojmu Sommelier je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Sommelier v jiné sekci než profese.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.