Kdo je to?
Kdo je to, byl Sommelier? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sommelier? Lidé, profese

Kdo je to Sommelier?

Co znamená a jaký je význam slova Sommelier?

Sommeliér je gastronomický odborník, jehož služeb využívají především luxusní restaurace. Specializuje se na nápoje, především na víno a zaměřuje se na kombinace jídel a nápojů. Ochutnává vzorky a posuzuje jejich kvalitu.Kdo je to, byl Sommelier? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sommelier? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sommelier sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Modem? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hepatitida? Vzpomenete si na definici slova Placebo? Víte co je Obrok?

Klíčová slova: odborný výraz, lexikon, popis, co je to Sommelier?, pojem, slovo, co znamená, kdo to je, popis, heslo, profese, informace, etymologie, přesný výraz, význam pojmu, význam

Pojem Sommelier je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Sommelier

Najít termín Sommelier ve Wikislovníku

Zkusit najít Sommelier v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sommelier ve Wikimedia Commons

Hledat termín Sommelier na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Sommelier například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sommelier

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sommelier? Kdo to byl Sommelier? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sommelier? Definice pojmu Sommelier patří do sekce profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.