Kdo je to?
Kdo je to, byl Sommelier? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sommelier? Lidé, profese

Kdo je to Sommelier?

Co znamená a jaký je význam slova Sommelier?

Sommeliér je gastronomický odborník, jehož služeb využívají především luxusní restaurace. Specializuje se na nápoje, především na víno a zaměřuje se na kombinace jídel a nápojů. Ochutnává vzorky a posuzuje jejich kvalitu.Kdo je to, byl Sommelier? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sommelier? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Sommelier? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mandala? Rozumíte pojmu Hokejbal? Vzpomenete si na definici slova Protektor? Znáte pojem Špecle?

Klíčová slova: přesný význam, odborný výraz, profese, vysvětlení, co je to Sommelier?, wiki, slovo, formulace, původ slova, lexikon, etymologie, synonymum, význam, popis, význam slova, pojem

Pojem Sommelier je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat frázi Sommelier ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sommelier ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Sommelier ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Sommelier na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sommelier například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Sommelier? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sommelier? Kdo to byl Sommelier? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sommelier? Definice pojmu Sommelier je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.