Kdo je to?
Kdo je to, byl Sommelier? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sommelier? Lidé, profese

Kdo je to Sommelier?

Co znamená a jaký je význam slova Sommelier?

Sommeliér je gastronomický odborník, jehož služeb využívají především luxusní restaurace. Specializuje se na nápoje, především na víno a zaměřuje se na kombinace jídel a nápojů. Ochutnává vzorky a posuzuje jejich kvalitu.Kdo je to, byl Sommelier? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sommelier? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Sommelier? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mandala? Pamatujete si definici pojmu DPH? Vzpomenete si na definici slova Protektor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tuřín?

Klíčová slova: původ slova, etymologie, Sommelier, význam pojmu, kdo je Sommelier?, synonymum, slovo, definice, přesný výraz, formulace, co je to Sommelier?, heslo, co znamená, pojem, význam, termín

Pojem Sommelier je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Sommelier ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Sommelier ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Sommelier ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Sommelier ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sommelier například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Sommelier, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Sommelier? Kdo to byl Sommelier? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sommelier? Definice pojmu Sommelier se nachází v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Sommelier hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.