Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudní znalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudní znalec? Lidé, profese

Kdo je to Soudní znalec?

Co znamená a jaký je význam slova Soudní znalec?

Soudní znalec je autorem odborných posudků pro nejrůznější instituce, především soud. Specializuje se na konkrétní obor, do funkce je jmenován buď přímo ministrem spravedlnosti, nebo předsedou krajského soudu, kterého ministr touto úlohou pověřil.
Soudní znalec musí splňovat přísné podmínky, složit slib a být zapsán v seznamu soudních znalců.Kdo je to, byl Soudní znalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudní znalec? Lidé, profese

Definici slova Soudní znalec můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Nemoc? Znáte definici termínu Epilepsie? Znáte termín Brynza? Pamatujete si definici pojmu Aronie?

Klíčová slova: pojem, wiki, Soudní znalec, vysvětlení, synonymum, odborný výraz, popis, přesný výraz, co znamená, původ slova, přesný význam, význam slova, termín, etymologie, profese, informace

Pojem Soudní znalec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Soudní znalec

Zkusit najít slovo Soudní znalec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Soudní znalec ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Soudní znalec ve Wikimedia Commons

Najít slovo Soudní znalec ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudní znalec například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Soudní znalec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Soudní znalec? Kdo to byl Soudní znalec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudní znalec? Definice pojmu Soudní znalec se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.