Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudní znalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudní znalec? Lidé, profese

Kdo je to Soudní znalec?

Co znamená a jaký je význam slova Soudní znalec?

Soudní znalec je autorem odborných posudků pro nejrůznější instituce, především soud. Specializuje se na konkrétní obor, do funkce je jmenován buď přímo ministrem spravedlnosti, nebo předsedou krajského soudu, kterého ministr touto úlohou pověřil.
Soudní znalec musí splňovat přísné podmínky, složit slib a být zapsán v seznamu soudních znalců.Kdo je to, byl Soudní znalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudní znalec? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Soudní znalec? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Nemoc? Víte co je Odpisy? Znáte termín Brynza? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ekumenická bohoslužba?

Klíčová slova: lexikon, heslo, pojem, co je to Soudní znalec?, význam slova, význam, termín, odborný výraz, co znamená, informace, popis, přesný výraz, etymologie, slovo, Soudní znalec, profese

Pojem Soudní znalec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Soudní znalec ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Soudní znalec ve Wikislovníku

Zkusit najít Soudní znalec ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Soudní znalec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudní znalec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Soudní znalec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Soudní znalec? Kdo to byl Soudní znalec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudní znalec? Definice pojmu Soudní znalec je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Soudní znalec i v jiné kategorii než v profese.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.