Kdo je to?
Kdo je to Soudní znalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Soudní znalec? Lidé, profese

Soudní znalec

Jaký je význam slova Soudní znalec? Co to znamená?

Soudní znalec je autorem odborných posudků pro nejrůznější instituce, především soud. Specializuje se na konkrétní obor, do funkce je jmenován buď přímo ministrem spravedlnosti, nebo předsedou krajského soudu, kterého ministr touto úlohou pověřil.
Soudní znalec musí splňovat přísné podmínky, složit slib a být zapsán v seznamu soudních znalců.Kdo je to Soudní znalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Soudní znalec? Lidé, profese

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Rivotril? Znáte termín Chlamydie? Znáte termín Brunch? Víte, co je to Dashboard?

Klíčová slova: wikipedie, Soudní znalec, etymologie, pojem, co znamená, profese, přesný výraz, význam slova, heslo, slovo, popis, informace, lexikon, vysvětlení, přesný výraz, význam

Pojem Soudní znalec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Soudní znalec doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat termín Soudní znalec ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Soudní znalec ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Soudní znalec ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Soudní znalec ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Soudní znalec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudní znalec například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Soudní znalec

Právě jste zjistili Kdo je to Soudní znalec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudní znalec? Definice pojmu Soudní znalec se nachází v kategorii Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Doporučujeme vyhledat informace výraz, slovo, definici, termín například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Soudní znalec hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.