Kdo je to?
Kdo je to, byl Portáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portáš? Lidé, historie

Kdo je to Portáš?

Jaký je význam slova Portáš? Co to znamená?

Portáš je historické označení pro příslušníka vojenské jednotky, která měla za úkol hlídat zemskou hranici mezi Moravou a Maďarskem (tehdy označovaným jako Uhry) v oblasti Valašska.Kdo je to, byl Portáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portáš? Lidé, historie

Definici slova Portáš můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Mapa? Vzpomněli byste si na význam slova Cirhóza jater? Víte co je Korporátní daň? Znáte definici termínu ISO?

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, historie, pojem, co je to Portáš?, Portáš, kdo to je, informace, význam slova, definice, co znamená, slovo, synonymum, heslo, wiki, přesný výraz

Pojem Portáš je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo Portáš ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Portáš ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Portáš ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Portáš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Portáš například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Portáš, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Portáš? Kdo to byl Portáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Portáš? Definice pojmu Portáš se nachází v sekci historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Portáš v jiné sekci než historie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?