Kdo je to?
Kdo je to, byl Portáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portáš? Lidé, historie

Kdo je to Portáš?

Jaký je význam slova Portáš? Co to znamená?

Portáš je historické označení pro příslušníka vojenské jednotky, která měla za úkol hlídat zemskou hranici mezi Moravou a Maďarskem (tehdy označovaným jako Uhry) v oblasti Valašska.Kdo je to, byl Portáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portáš? Lidé, historie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Portáš sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Lanýž? Znáte termín Borelióza? Víte co je Devalvace? Víte, co je to Přírodní památka?

Klíčová slova: pojem, heslo, přesný význam, lexikon, kdo to je, původ slova, etymologie, význam, vysvětlení, synonymum, popis, definice, kdo je Portáš?, přesný výraz, Portáš, slovo

Pojem Portáš je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat termín Portáš na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Portáš ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Portáš ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Portáš ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Portáš například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Portáš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Portáš? Kdo to byl Portáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Portáš? Definice pojmu Portáš se nachází v kategorii historie. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie historie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?