Kdo je to?
Kdo je to, byl Portáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portáš? Lidé, historie

Kdo je to Portáš?

Jaký je význam slova Portáš? Co to znamená?

Portáš je historické označení pro příslušníka vojenské jednotky, která měla za úkol hlídat zemskou hranici mezi Moravou a Maďarskem (tehdy označovaným jako Uhry) v oblasti Valašska.Kdo je to, byl Portáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portáš? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Portáš? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Marketing? Víte, co je to Kinetóza? Víte co je Konfigurace? Rozumíte pojmu Mononukleóza?

Klíčová slova: wiki, synonymum, kdo to je, popis, pojem, Portáš, význam, přesný výraz, popis, odborný výraz, lexikon, význam pojmu, heslo, vysvětlení, co znamená, co je to Portáš?

Pojem Portáš je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Portáš zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Portáš ve Wikipedii

Vyhledat termín Portáš ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Portáš na Google.cz

Hledat frázi Portáš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Portáš například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Portáš, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Portáš? Kdo to byl Portáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Portáš? Definice pojmu Portáš je v kategorii historie. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Portáš v jiné sekci než historie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?