Kdo je to?
Kdo je to, byl Portáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portáš? Lidé, historie

Kdo je to Portáš?

Jaký je význam slova Portáš? Co to znamená?

Portáš je historické označení pro příslušníka vojenské jednotky, která měla za úkol hlídat zemskou hranici mezi Moravou a Maďarskem (tehdy označovaným jako Uhry) v oblasti Valašska.Kdo je to, byl Portáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portáš? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Portáš s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Marketing? Znáte definici termínu Cytologie? Víte co je Konfigurace? Pamatujete si definici pojmu BTW?

Klíčová slova: co znamená, heslo, wiki, co je to Portáš?, etymologie, význam slova, lexikon, kdo je Portáš?, popis, kdo to je, původ slova, pojem, synonymum, definice, přesný výraz, vysvětlení

Pojem Portáš je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat pojem Portáš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Portáš na Google.cz

Hledat videa s názvem Portáš na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Portáš ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Portáš například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Portáš

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Portáš? Kdo to byl Portáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Portáš? Definice pojmu Portáš patří do sekce historie. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Portáš i v jiné kategorii než je sekce historie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?