Kdo je to?
Kdo je to, byl Portáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portáš? Lidé, historie

Kdo je to Portáš?

Jaký je význam slova Portáš? Co to znamená?

Portáš je historické označení pro příslušníka vojenské jednotky, která měla za úkol hlídat zemskou hranici mezi Moravou a Maďarskem (tehdy označovaným jako Uhry) v oblasti Valašska.Kdo je to, byl Portáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portáš? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Portáš? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Mapa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Přímka? Víte co je Korporátní daň? Víte co je Revma?

Klíčová slova: pojem, co znamená, formulace, vysvětlení, informace, Portáš, definice, odborný výraz, wiki, význam, přesný výraz, přesný význam, heslo, historie, kdo je Portáš?, význam pojmu

Pojem Portáš je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Portáš lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Portáš ve Wikislovníku

Najít pojem Portáš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Portáš ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Portáš na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Portáš například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Portáš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Portáš? Kdo to byl Portáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Portáš? Definice pojmu Portáš je v sekci historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Portáš i jinde než v sekci než v historie.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?