Kdo je to?
Kdo je to, byl Portáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portáš? Lidé, historie

Kdo je to Portáš?

Jaký je význam slova Portáš? Co to znamená?

Portáš je historické označení pro příslušníka vojenské jednotky, která měla za úkol hlídat zemskou hranici mezi Moravou a Maďarskem (tehdy označovaným jako Uhry) v oblasti Valašska.Kdo je to, byl Portáš? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Portáš? Lidé, historie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Portáš s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Mapa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Preeklampsie? Víte co je Korporátní daň? Znáte termín Tempeh?

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, co je to Portáš?, heslo, odborný výraz, popis, Portáš, informace, wiki, pojem, slovo, přesný význam, formulace, původ slova, význam, lexikon

Pojem Portáš je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít výraz Portáš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Portáš na Google.cz

Vyhledat pojem Portáš ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Portáš ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Portáš například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Portáš? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Portáš? Kdo to byl Portáš? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Portáš? Definice pojmu Portáš se nachází v kategorii historie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Portáš hledat i v jiných kategoriích (než historie).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?