Kdo je to?
Kdo je to, byl Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmelinář? Lidé, zločin

Kdo je to Šmelinář?

Co znamená a jaký je význam slova Šmelinář?

Šmelinář je hovorový pojem označující člověka, který provádí nepovolený nebo přímo zakázaný obchod s nedostatkovým zbožím. Slovo má hanlivý význam, jedná se o pokoutní, černé obchodování, zboží bývá často získáno nezákonným způsobem a je často předražené.
Pojmenování šmelinář má původ v německém slangu. Šmelina byla klasifikována jako trestný čin.Kdo je to, byl Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmelinář? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Šmelinář? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Embolie? Znáte definici termínu Represe? Víte co je Halucinace? Pamatujete si definici pojmu Tinktura?

Klíčová slova: slovo, odborný výraz, význam, synonymum, termín, wiki, Šmelinář, definice, co znamená, pojem, popis, popis, lexikon, etymologie, heslo, přesný výraz

Pojem Šmelinář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šmelinář ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Šmelinář ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Šmelinář ve Wikislovníku

Hledat slovo Šmelinář ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmelinář například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Šmelinář, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Šmelinář? Kdo to byl Šmelinář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmelinář? Definice pojmu Šmelinář se nachází v sekci zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Šmelinář hledat i v jiných kategoriích (než zločin).