Kdo je to?
Kdo je to, byl Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmelinář? Lidé, zločin

Kdo je to Šmelinář?

Co znamená a jaký je význam slova Šmelinář?

Šmelinář je hovorový pojem označující člověka, který provádí nepovolený nebo přímo zakázaný obchod s nedostatkovým zbožím. Slovo má hanlivý význam, jedná se o pokoutní, černé obchodování, zboží bývá často získáno nezákonným způsobem a je často předražené.
Pojmenování šmelinář má původ v německém slangu. Šmelina byla klasifikována jako trestný čin.



Kdo je to, byl Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmelinář? Lidé, zločin

Definici slova Šmelinář můžete sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Džem? Vzpomněli byste si co označuje výraz Efedrin? Víte co je Ask toolbar? Znáte termín Územní plán?

Klíčová slova: slovo, Šmelinář, definice, synonymum, formulace, původ slova, co znamená, wiki, vysvětlení, etymologie, kdo to je, význam slova, popis, termín, kdo je Šmelinář?, pojem

Pojem Šmelinář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít slovo Šmelinář ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šmelinář ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Šmelinář na Youtube

Najít pojem Šmelinář ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmelinář například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šmelinář

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Šmelinář? Kdo to byl Šmelinář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmelinář? Definice pojmu Šmelinář patří do sekce zločin. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Šmelinář i v jiných kategoriích (než zločin).