Kdo je to?
Kdo je to, byl Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmelinář? Lidé, zločin

Kdo je to Šmelinář?

Co znamená a jaký je význam slova Šmelinář?

Šmelinář je hovorový pojem označující člověka, který provádí nepovolený nebo přímo zakázaný obchod s nedostatkovým zbožím. Slovo má hanlivý význam, jedná se o pokoutní, černé obchodování, zboží bývá často získáno nezákonným způsobem a je často předražené.
Pojmenování šmelinář má původ v německém slangu. Šmelina byla klasifikována jako trestný čin.Kdo je to, byl Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmelinář? Lidé, zločin

Tento text (Šmelinář) můžete sdílet se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova OEM? Pamatujete si definici pojmu Didaktika? Víte co je Promoření? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ramadán?

Klíčová slova: etymologie, heslo, synonymum, slovo, odborný výraz, zločin, termín, co znamená, lexikon, pojem, přesný výraz, Šmelinář, vysvětlení, co je to Šmelinář?, wiki, přesný význam

Pojem Šmelinář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šmelinář ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Šmelinář ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Šmelinář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Šmelinář na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmelinář například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Šmelinář, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Šmelinář? Kdo to byl Šmelinář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmelinář? Definice pojmu Šmelinář je v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie zločin.