Kdo je to?
Kdo je to Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šmelinář? Lidé, zločin

Kdo je to Šmelinář?

Co znamená a jaký je význam slova Šmelinář?

Šmelinář je hovorový pojem označující člověka, který provádí nepovolený nebo přímo zakázaný obchod s nedostatkovým zbožím. Slovo má hanlivý význam, jedná se o pokoutní, černé obchodování, zboží bývá často získáno nezákonným způsobem a je často předražené.
Pojmenování šmelinář má původ v německém slangu. Šmelina byla klasifikována jako trestný čin.Kdo je to Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Šmelinář? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Šmelinář? s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova OEM? Vzpomněli byste si co označuje výraz Okluzor? Víte co je Sidžo? Znáte termín Krysí závod?

Klíčová slova: zločin, význam pojmu, význam slova, Šmelinář, wiki, pojem, informace, vysvětlení, význam, popis, zločin, termín, etymologie, přesný význam, slovo, Šmelinář

Pojem Šmelinář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít heslo Šmelinář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Šmelinář na Youtube

Hledat heslo Šmelinář ve vyhledávači Qwant

Najít termín Šmelinář na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Šmelinář ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmelinář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Šmelinář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Šmelinář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmelinář? Definice pojmu Šmelinář se nachází v kategorii Zločin

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.