Kdo je to?
Kdo je to, byl Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmelinář? Lidé, zločin

Kdo je to Šmelinář?

Co znamená a jaký je význam slova Šmelinář?

Šmelinář je hovorový pojem označující člověka, který provádí nepovolený nebo přímo zakázaný obchod s nedostatkovým zbožím. Slovo má hanlivý význam, jedná se o pokoutní, černé obchodování, zboží bývá často získáno nezákonným způsobem a je často předražené.
Pojmenování šmelinář má původ v německém slangu. Šmelina byla klasifikována jako trestný čin.Kdo je to, byl Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmelinář? Lidé, zločin

Zaujalo vás slovo, termín Šmelinář? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Džem? Vzpomněli byste si na význam slova Potenciometr? Víte co je Ask toolbar? Znáte definici termínu Grant?

Klíčová slova: původ slova, kdo je Šmelinář?, co je to Šmelinář?, vysvětlení, přesný význam, lexikon, co znamená, termín, definice, pojem, etymologie, význam pojmu, zločin, popis, informace, přesný výraz

Pojem Šmelinář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat pojem Šmelinář ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Šmelinář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Šmelinář ve Wikipedii

Vyhledat pojem Šmelinář ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmelinář například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Šmelinář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Šmelinář? Kdo to byl Šmelinář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmelinář? Definice pojmu Šmelinář se nachází v kategorii zločin. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než zločin).