Kdo je to?
Kdo je to, byl Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmelinář? Lidé, zločin

Kdo je to Šmelinář?

Co znamená a jaký je význam slova Šmelinář?

Šmelinář je hovorový pojem označující člověka, který provádí nepovolený nebo přímo zakázaný obchod s nedostatkovým zbožím. Slovo má hanlivý význam, jedná se o pokoutní, černé obchodování, zboží bývá často získáno nezákonným způsobem a je často předražené.
Pojmenování šmelinář má původ v německém slangu. Šmelina byla klasifikována jako trestný čin.Kdo je to, byl Šmelinář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šmelinář? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Šmelinář s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Džem? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mořská cibule? Víte co je Ask toolbar? Víte co je Křest?

Klíčová slova: wiki, etymologie, popis, kdo je Šmelinář?, termín, co je to Šmelinář?, význam slova, Šmelinář, kdo to je, původ slova, význam, význam pojmu, definice, přesný výraz, informace, zločin

Pojem Šmelinář je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šmelinář ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Šmelinář ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Šmelinář ve Wikislovníku

Hledat termín Šmelinář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Šmelinář například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Šmelinář

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Šmelinář? Kdo to byl Šmelinář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šmelinář? Definice pojmu Šmelinář je v kategorii zločin. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Šmelinář i v jiné kategorii než v zločin.