Kdo je to?
Kdo je to, byl Alláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alláh? Lidé, náboženství

Kdo je to Alláh?

Jaký je význam slova Alláh? Co to znamená?

Alláh je pro muslimy nejvyšší božská bytost. Slovo Alláh není jméno, znamená "Bůh". V posvátné knize islámu, v koránu, se o Alláhovi objevují metafory, ne přímé zmínky. Korán sepsal prorok Mohamed, kterému byly podle víry muslimů posvátné texty zjeveny prostřednictvím Alláha. V umění je zakázáno Alláha jakkoliv zobrazovat. Islám je stejně jako křesťanství monoteistické náboženství (jednobožství).Kdo je to, byl Alláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alláh? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Alláh? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz ICQ? Znáte termín Databáze? Znáte pojem Adiktologie? Víte, co je to Perzekuce?

Klíčová slova: definice, formulace, etymologie, náboženství, přesný význam, význam, kdo je Alláh?, odborný výraz, význam slova, wiki, termín, co znamená, popis, kdo to je, synonymum, co je to Alláh?

Pojem Alláh je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Alláh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alláh ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Alláh ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Alláh na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Alláh například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Alláh, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Alláh? Kdo to byl Alláh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alláh? Definice pojmu Alláh je v kategorii náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Alláh hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.