Kdo je to?
Kdo je to, byl Alláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alláh? Lidé, náboženství

Kdo je to Alláh?

Jaký je význam slova Alláh? Co to znamená?

Alláh je pro muslimy nejvyšší božská bytost. Slovo Alláh není jméno, znamená "Bůh". V posvátné knize islámu, v koránu, se o Alláhovi objevují metafory, ne přímé zmínky. Korán sepsal prorok Mohamed, kterému byly podle víry muslimů posvátné texty zjeveny prostřednictvím Alláha. V umění je zakázáno Alláha jakkoliv zobrazovat. Islám je stejně jako křesťanství monoteistické náboženství (jednobožství).Kdo je to, byl Alláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alláh? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Alláh? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz ICQ? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pučálka? Znáte pojem Aspergerův syndrom? Znáte termín Operativní leasing?

Klíčová slova: popis, formulace, význam, popis, synonymum, pojem, lexikon, původ slova, Alláh, wiki, termín, definice, kdo to je, význam slova, náboženství, vysvětlení

Pojem Alláh je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Alláh doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Alláh ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Alláh ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Alláh ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Alláh ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Alláh například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Alláh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Alláh? Kdo to byl Alláh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alláh? Definice pojmu Alláh je v sekci náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Alláh hledat i v jiných kategoriích (než náboženství).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.