Kdo je to?
Kdo je to Alláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Alláh? Lidé, náboženství

Alláh

Co znamená a jaký je význam slova Alláh?

Alláh je pro muslimy nejvyšší božská bytost. Slovo Alláh není jméno, znamená "Bůh". V posvátné knize islámu, v koránu, se o Alláhovi objevují metafory, ne přímé zmínky. Korán sepsal prorok Mohamed, kterému byly podle víry muslimů posvátné texty zjeveny prostřednictvím Alláha. V umění je zakázáno Alláha jakkoliv zobrazovat. Islám je stejně jako křesťanství monoteistické náboženství (jednobožství).Kdo je to Alláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Alláh? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Alláh? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dualita? Víte co je Word? Znáte pojem Vortex? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kombinované studium?

Klíčová slova: formulace, původ slova, slovo, wikipedie, etymologie, Alláh, wiki, lexikon, synonymum, informace, pojem, přesný výraz, náboženství, Alláh, definice, popis

Pojem Alláh je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alláh ve Wikimedia Commons

Hledat termín Alláh na Google.cz

Hledat videa s názvem Alláh na Youtube

Hledat výraz Alláh ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Alláh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Alláh například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Alláh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní již víte Kdo je to Alláh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alláh? Definice pojmu Alláh je v sekci Náboženství

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Alláh i v jiné kategorii než v náboženství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.