Kdo je to?
Kdo je to, byl Alláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alláh? Lidé, náboženství

Kdo je to Alláh?

Jaký je význam slova Alláh? Co to znamená?

Alláh je pro muslimy nejvyšší božská bytost. Slovo Alláh není jméno, znamená "Bůh". V posvátné knize islámu, v koránu, se o Alláhovi objevují metafory, ne přímé zmínky. Korán sepsal prorok Mohamed, kterému byly podle víry muslimů posvátné texty zjeveny prostřednictvím Alláha. V umění je zakázáno Alláha jakkoliv zobrazovat. Islám je stejně jako křesťanství monoteistické náboženství (jednobožství).Kdo je to, byl Alláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alláh? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Alláh sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz ICQ? Pamatujete si definici pojmu Debet? Znáte pojem Aspergerův syndrom? Vzpomněli byste si co znamená slovo Konfitování?

Klíčová slova: popis, termín, význam pojmu, definice, přesný výraz, informace, heslo, wiki, synonymum, etymologie, pojem, popis, přesný význam, formulace, co je to Alláh?, význam slova

Pojem Alláh je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Alláh ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Alláh na Google.cz

Najít slovo Alláh ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Alláh ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Alláh například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Alláh, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Alláh? Kdo to byl Alláh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alláh? Definice pojmu Alláh se nachází v sekci náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v náboženství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.