Kdo je to?
Kdo je to, byl Alláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alláh? Lidé, náboženství

Kdo je to Alláh?

Jaký je význam slova Alláh? Co to znamená?

Alláh je pro muslimy nejvyšší božská bytost. Slovo Alláh není jméno, znamená "Bůh". V posvátné knize islámu, v koránu, se o Alláhovi objevují metafory, ne přímé zmínky. Korán sepsal prorok Mohamed, kterému byly podle víry muslimů posvátné texty zjeveny prostřednictvím Alláha. V umění je zakázáno Alláha jakkoliv zobrazovat. Islám je stejně jako křesťanství monoteistické náboženství (jednobožství).Kdo je to, byl Alláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alláh? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Alláh s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz ICQ? Vzpomenete si na definici slova Karité? Znáte pojem Aspergerův syndrom? Vzpomněli byste si na význam slova Státní příslušnost?

Klíčová slova: kdo to je, původ slova, pojem, přesný význam, informace, význam pojmu, formulace, definice, synonymum, wiki, co znamená, význam slova, etymologie, co je to Alláh?, popis, heslo

Pojem Alláh je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Alláh lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alláh ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Alláh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Alláh na Youtube

Najít slovo Alláh ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Alláh například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Alláh

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Alláh? Kdo to byl Alláh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alláh? Definice pojmu Alláh je v kategorii náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než náboženství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.