Kdo je to?
Kdo je to, byl Alláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alláh? Lidé, náboženství

Kdo je to Alláh?

Jaký je význam slova Alláh? Co to znamená?

Alláh je pro muslimy nejvyšší božská bytost. Slovo Alláh není jméno, znamená "Bůh". V posvátné knize islámu, v koránu, se o Alláhovi objevují metafory, ne přímé zmínky. Korán sepsal prorok Mohamed, kterému byly podle víry muslimů posvátné texty zjeveny prostřednictvím Alláha. V umění je zakázáno Alláha jakkoliv zobrazovat. Islám je stejně jako křesťanství monoteistické náboženství (jednobožství).Kdo je to, byl Alláh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Alláh? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Alláh s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz ICQ? Vzpomněli byste si na význam slova Sladěnka? Znáte pojem Adiktologie? Znáte definici termínu Percentil?

Klíčová slova: popis, význam slova, co je to Alláh?, původ slova, slovo, popis, vysvětlení, formulace, kdo je Alláh?, přesný význam, heslo, význam pojmu, význam, termín, přesný výraz, co znamená

Pojem Alláh je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Alláh ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Alláh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Alláh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Alláh ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Alláh například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Alláh

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Alláh? Kdo to byl Alláh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Alláh? Definice pojmu Alláh patří do sekce náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než náboženství).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.