Kdo je to?
Kdo je to, byl Inovátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inovátor? Lidé, věda

Kdo je to Inovátor?

Co znamená a jaký je význam slova Inovátor?

Inovátor, jinak též průkopník, je osoba, která jako první využije nový způsob odlišný od doposud známých způsobů při používání věcí nebo myšlenek.
Tím umožní pokrok, další rozšíření lidského poznání. Své postupy inovátor také prosazuje do praxe. K inovacím může dojít náhodou nebo promyšleným procesem.Kdo je to, byl Inovátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inovátor? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Inovátor sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Ethereum? Víte co je Tygří ořech? Vzpomněli byste si co znamená slovo Portské víno? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ischias?

Klíčová slova: věda, původ slova, kdo to je, definice, wiki, vysvětlení, lexikon, informace, co znamená, kdo je Inovátor?, pojem, popis, heslo, význam pojmu, popis, termín

Pojem Inovátor je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Inovátor ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Inovátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Inovátor na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Inovátor ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Inovátor například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Inovátor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Inovátor? Kdo to byl Inovátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inovátor? Definice pojmu Inovátor se nachází v sekci věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Inovátor i v jiné sekci než v věda.