Kdo je to?
Kdo je to, byl Inovátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inovátor? Lidé, věda

Kdo je to Inovátor?

Co znamená a jaký je význam slova Inovátor?

Inovátor, jinak též průkopník, je osoba, která jako první využije nový způsob odlišný od doposud známých způsobů při používání věcí nebo myšlenek.
Tím umožní pokrok, další rozšíření lidského poznání. Své postupy inovátor také prosazuje do praxe. K inovacím může dojít náhodou nebo promyšleným procesem.Kdo je to, byl Inovátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inovátor? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Inovátor? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Čtvrtfinále? Vzpomněli byste si co označuje výraz Lustrace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Abstrakt? Znáte termín Debetní karta?

Klíčová slova: kdo to je, vysvětlení, popis, definice, pojem, wiki, význam slova, etymologie, co je to Inovátor?, slovo, lexikon, informace, heslo, kdo je Inovátor?, význam pojmu, význam

Pojem Inovátor je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Inovátor ve Wikipedii

Hledat frázi Inovátor na Google.cz

Zkusit najít Inovátor ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Inovátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Inovátor například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Inovátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Inovátor? Kdo to byl Inovátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inovátor? Definice pojmu Inovátor je v sekci věda. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Inovátor i v jiné kategorii než je sekce věda.