Kdo je to?
Kdo je to, byl Inovátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inovátor? Lidé, věda

Kdo je to Inovátor?

Co znamená a jaký je význam slova Inovátor?

Inovátor, jinak též průkopník, je osoba, která jako první využije nový způsob odlišný od doposud známých způsobů při používání věcí nebo myšlenek.
Tím umožní pokrok, další rozšíření lidského poznání. Své postupy inovátor také prosazuje do praxe. K inovacím může dojít náhodou nebo promyšleným procesem.Kdo je to, byl Inovátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inovátor? Lidé, věda

Definici slova Inovátor můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Čtvrtfinále? Pamatujete si definici pojmu Centrismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Abstrakt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Demence?

Klíčová slova: co je to Inovátor?, popis, odborný výraz, heslo, definice, etymologie, význam, význam slova, popis, formulace, přesný význam, termín, co znamená, význam pojmu, pojem, Inovátor

Pojem Inovátor je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Inovátor zkuste tyto odkazy

Zkusit najít Inovátor ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Inovátor na Youtube

Hledat frázi Inovátor na Google.cz

Vyhledat pojem Inovátor ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Inovátor například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Inovátor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Inovátor? Kdo to byl Inovátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inovátor? Definice pojmu Inovátor se nachází v sekci věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci věda.