Kdo je to?
Kdo je to, byl Inovátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inovátor? Lidé, věda

Kdo je to Inovátor?

Co znamená a jaký je význam slova Inovátor?

Inovátor, jinak též průkopník, je osoba, která jako první využije nový způsob odlišný od doposud známých způsobů při používání věcí nebo myšlenek.
Tím umožní pokrok, další rozšíření lidského poznání. Své postupy inovátor také prosazuje do praxe. K inovacím může dojít náhodou nebo promyšleným procesem.Kdo je to, byl Inovátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inovátor? Lidé, věda

Definici slova Inovátor můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Satisfakce? Znáte termín Grand Slam? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fibroskopie? Víte, co je to Bungalov?

Klíčová slova: význam, informace, původ slova, wiki, slovo, co je to Inovátor?, přesný význam, přesný výraz, synonymum, význam slova, heslo, věda, význam pojmu, termín, etymologie, Inovátor

Pojem Inovátor je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít slovo Inovátor ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Inovátor ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Inovátor na Youtube

Vyhledat heslo Inovátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Inovátor například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Inovátor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Inovátor? Kdo to byl Inovátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inovátor? Definice pojmu Inovátor patří do sekce věda. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než věda).