Kdo je to?
Kdo je to, byl Inovátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inovátor? Lidé, věda

Kdo je to Inovátor?

Co znamená a jaký je význam slova Inovátor?

Inovátor, jinak též průkopník, je osoba, která jako první využije nový způsob odlišný od doposud známých způsobů při používání věcí nebo myšlenek.
Tím umožní pokrok, další rozšíření lidského poznání. Své postupy inovátor také prosazuje do praxe. K inovacím může dojít náhodou nebo promyšleným procesem.Kdo je to, byl Inovátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inovátor? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Inovátor s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Ethereum? Znáte definici termínu Chlamydie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Portské víno? Pamatujete si definici pojmu Basejump?

Klíčová slova: kdo to je, Inovátor, lexikon, etymologie, wiki, význam slova, definice, heslo, význam pojmu, synonymum, odborný výraz, přesný význam, přesný výraz, kdo je Inovátor?, popis, co znamená

Pojem Inovátor je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Inovátor na Youtube

Zkusit najít slovo Inovátor ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Inovátor ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Inovátor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Inovátor například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Inovátor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Inovátor? Kdo to byl Inovátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inovátor? Definice pojmu Inovátor se nachází v kategorii věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Inovátor i v jiné sekci než je kategorie věda.