Kdo je to?
Kdo je to, byl Inovátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inovátor? Lidé, věda

Kdo je to Inovátor?

Co znamená a jaký je význam slova Inovátor?

Inovátor, jinak též průkopník, je osoba, která jako první využije nový způsob odlišný od doposud známých způsobů při používání věcí nebo myšlenek.
Tím umožní pokrok, další rozšíření lidského poznání. Své postupy inovátor také prosazuje do praxe. K inovacím může dojít náhodou nebo promyšleným procesem.Kdo je to, byl Inovátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Inovátor? Lidé, věda

Tento text (Inovátor) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Satisfakce? Znáte definici termínu Cortana? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fibroskopie? Pamatujete si definici pojmu Státní pohřeb?

Klíčová slova: heslo, Inovátor, termín, význam, definice, kdo je Inovátor?, informace, co znamená, význam slova, popis, kdo to je, původ slova, co je to Inovátor?, etymologie, slovo, význam pojmu

Pojem Inovátor je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Inovátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Inovátor ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Inovátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Inovátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Inovátor například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Inovátor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Inovátor? Kdo to byl Inovátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Inovátor? Definice pojmu Inovátor je v kategorii věda. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci věda.