Kdo je to?
Kdo je Sharon Stone? Životopis Sharon Stone, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Sharon Stone?

Kdo je Sharon Stone? Životopis, informace, biografie, herectví

Sharon Stone, celým jménem Sharon Vonne Stone, je jednou z nejznámějších amerických hereček. Prosadila se i jako modelka a producentka. Jejím průlomovým filmem se stal thriller Základní instinkt. Po řadě dalších filmů a ocenění získala za roli ve filmu Casino Zlatý glóbus a zařadila se mezi nejlépe placené herečky Hollywoodu. Na festivalu v Karlových Varech převzala Sharon Stone Křišťálový glóbus.
K jejím dalším výrazným rolím patří například Koule, Někdo se dívá, Křižovatka, Specialista, Zlomené květiny, Bobby a další.Kdo je Sharon Stone? Životopis Sharon Stone, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Sharon Stone

Národnost: USA
Datum narození: 10. března 1958
Místo narození: Meadville, Pensylvánie, USA

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sharon Stone s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Achilova pata? Znáte definici termínu App Store? Víte, co je to Portské víno? Pamatujete si definici pojmu Bůh?

Klíčová slova: informace, lexikon, wiki, wikipedie, biografie, Sharon Stone, kdy se narodila Sharon Stone?, zajímavosti, národnost, datum narození, kdo je Sharon Stone?, život, kde se narodila Sharon Stone?, životopis, vysvětlení, herectví

Pojem Sharon Stone je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Sharon Stone ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Sharon Stone ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Sharon Stone ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Sharon Stone na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Sharon Stone například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Sharon Stone

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Sharon Stone? Kdy se narodila Sharon Stone? Kde se narodila Sharon Stone? Sharon Stone patří do sekce Herectví

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Sharon Stone dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sharon Stone i v jiné kategorii než je herectví.