Kdo je to?
Kdo je Sharon Stone? Životopis Sharon Stone, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Sharon Stone

Kdo je Sharon Stone? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Sharon Stone, celým jménem Sharon Vonne Stone, je jednou z nejznámějších amerických hereček. Prosadila se i jako modelka a producentka. Jejím průlomovým filmem se stal thriller Základní instinkt. Po řadě dalších filmů a ocenění získala za roli ve filmu Casino Zlatý glóbus a zařadila se mezi nejlépe placené herečky Hollywoodu. Na festivalu v Karlových Varech převzala Sharon Stone Křišťálový glóbus.
K jejím dalším výrazným rolím patří například Koule, Někdo se dívá, Křižovatka, Specialista, Zlomené květiny, Bobby a další.Kdo je Sharon Stone? Životopis Sharon Stone, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Sharon Stone

Národnost: USA
Datum narození: 10. března 1958
Místo narození: Meadville, Pensylvánie, USA

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Sharon Stone? s dalšími lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Rámcová smlouva? Vzpomněli byste si co označuje výraz Burrito? Víte, co je to Fixace? Znáte termín Upgrade?

Klíčová slova: datum narození, lexikon, Sharon Stone, wikipedie, narození, národnost, kde se narodila Sharon Stone?, místo narození, osobnost, informace, popis, Sharon Stone, herectví, kdy se narodila Sharon Stone?, osobnosti, zajímavosti

Pojem Sharon Stone je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat termín Sharon Stone na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Sharon Stone na Youtube

Zkusit najít heslo Sharon Stone ve Wikipedii

Vyhledat výraz Sharon Stone ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Sharon Stone ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Sharon Stone například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Sharon Stone? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Sharon Stone? Kdy se narodila Sharon Stone? Kde se narodila Sharon Stone? Sharon Stone je v kategorii Herectví

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Sharon Stone třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Sharon Stone i v jiné kategorii než je herectví.